Szerelemkonyha 4 csillagozás

Afrodiziákumok a konyhában, ízek és színek az életünkben
Légrádi Ildikó: Szerelemkonyha

A ​könyv afrodiziákumokon alapuló, különleges és változatos receptek mellett párkapcsolati tanácsokat tartalmaz, összekapcsolva a kulinária-kultúrát a pszichológiával. „Írásomat szívből ajánlom minden nőnek és férfinak. Ajánlom az ínyenceknek, akik szeretnék megismerni az afrodiziákumok illatos, különleges és titokzatos világát. Ajánlom a társkeresőknek, akik a kötetet olvasva megfogalmazhatják a saját magukkal szemben támasztott igényüket, képessé válva lelkileg, mentálisan és fizikailag is a legméltóbb társ bevonzására. Ajánlom újdonsült pároknak, akik számára a közös főzés, az éltelek elfogyasztása, a könyv forgatása, a leírtak elolvasása lehetőséget ad egy stabil, felelősségteljes és hosszú távú, minőségi kapcsolat kialakítására. Természetesen nagy szeretettel ajánlom a hosszú éve együtt élőknek is, hisz a párkapcsolat építése életünk végéig tartó izgalmas és szép feladat. Forgasd hát, kedves olvasó, a sorokat, olyan lelkesen és szeretettel, ahogyan én írtam, és ha eszedbe jut,… (tovább)

Athenaeum, Budapest, 2015

Nienna001 P>!
Légrádi Ildikó: Szerelemkonyha

Légrádi Ildikó: Szerelemkonyha Afrodiziákumok a konyhában, ízek és színek az életünkben

A kapcsolatról szóló részek tetszettek, a különböző növényekről, gyümölcsökről fűszerekről is sokat meg lehetett tudni. A receptek viszont kevéssé megvalósíthatóak, nemhiszem hogy egyhamar fogok szarvasgombával főzni… Az ital ötletek reálisabbak.

Tarcsay_Réka>!
Légrádi Ildikó: Szerelemkonyha

Egymás kezéből vesszük ki a családban.
Végre egy könyv, ami úgy foglalkozik a szerelemmel, hogy nem a nehézségeket emlegeti, hanem megszeretteti velünk annak mélységeit, miközben van kedvünk a sorokat olvasva jobban megismerni egymást. Esztétikus, elegáns, kívül-belül minden értelemben szép, tele olyan információkkal, hogy le sem tudjuk tenni.

Birtler>!

Ha, egy irányba néztek, van közös célotok, ha van közös célotok, akkor van közös jövötök is.