LEGO ​Star Wars – Yoda titkos küldetései 9 csillagozás

LEGO Star Wars – Yoda titkos küldetései

Üdvözlünk a lenyűgöző LEGO Star Wars univerzumban!

Te látsz engem kicsinek, nem igaz? Hmm?
Hmm… Hát tudd meg, a látszat csal!
Mert velem van az Erő, és az Erő hatalmas…
A Köztársaság utolsó évszázadaiban egy hatalmas erejű jedi állt a Jedi Rend élén, aki legendás bölcsességéről, az Erőben való jártasságáról, fénykardvívó képességeiről és huncut humoráról volt ismert. Barátai tisztelték, ellenségei gyakran alábecsülték. Az ő neve volt Yoda.

Kíváncsi vagy a legtitkosabb küldetéseire? Tarts Yodával, és megismerheted a jedik legendás történetét, elképesztő kalandjaikat, főhadiszállásukat, kedvenc fegyverüket, és legféltettebb titkaikat.

Kolibri, Budapest, 2016
64 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155591884 · Fordította: Bikics Milán

zamil>!
LEGO Star Wars – Yoda titkos küldetései

Mikor először megláttam ezt a könyvet, tudtam, hogy megveszem a gyerekeknek. Egész évben mentek itthon a különböző Lego rajzfilmek, köztük a Star Wars is. Tudtam, hogy értékelni fogják a könyvet és kedvenc lesz.
Ahogy megkapták karácsonyra, már este elő is került az esti olvasásnál. Nekik tetszett, de nekem vegyes érzéseim voltak.
Maga a történetek amik a könyvbe vannak nem egy nagy számok, valahogy érezni, hogy nem egy profi írta őket. A kiegészítő részek, amik mondjuk úgy, bevezetnek a SW univerzumba már jobban sikerültek. Itt megismerhetjük a fénykardot, kik a jedik, kik a sithek, szóval ez már ígéretesebb rész.
Jó még, hogy több kérdést is fel tesz velük kapcsolatba a könyv, amikre a végén megkaphatjuk a választ.
A végén találhatunk egy rövid kvizt is.
A rajzok szépek, de ez a minimum amit elvárok a rajzfilmek után.