Démonnapló ​7. (Démonnaplók 7.) 58 csillagozás

Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Egyszer minden rossz jóra fordul…
Kiképzés alatt álló démonnagyúrként Raenef hihetetlen dolgokat élt át. Számtalan ellenséggel harcolt, barátokat szerzett, valamint erős érzelmi kötelék alakult ki közte és tanára, Eclipse között. Szétszórtsága ellenére valahogy mégis okosabb, érettebb lett… és ez egyszerre mind köddé vált! Az utolsó kötetben Raenef újra az utcán találja magát, tátongó lyukakkal az emlékezetében, a tárcájában és a szívében. Tényleg ez a sors rendeltetett a világ legimádnivalóbb démonnagyurá­nak?

Fumax, Budapest, 2010
176 oldal · ISBN: 9789639861244 · Fordította: Kálovics Dalma · Illusztrálta: Kara

ms_cappuccino>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Aranyos volt, de… Utolsó résztől kissé többet vártam… Értitek, na. Az elmaradt. De nagyon megszerettem ezt az egészet, örülök, hogy első mangáim között szerepel. ^^

ap358 P>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Többre számítottam. Újból a humor került előtérbe, a cselekmény eltörpült.
Az egész sorozatnak így visszanézve olyan hatása volt, mintha egy előtörténet lenne. Még csak itt kezdődhetnének Raenef kalandjai, mint démonnagyúr. Kíváncsi lettem volna, hogy milyen „uralkodó” válik belőle, milyen nehézségeket kell még leküzdenie. Erutis és Chris kalandjaiba is beletekinthettem, de számomra ezek is lezáratlanok maradtak.
Még csak most olvasnám igazán, mi is lesz a karakterekkel, így sajnálom, hogy ez volt az utolsó rész.

Szűcs_Viktória_ P>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Az előző kötetben eléggé le volt zárva a történet. Nem is igazán tudtam, mi is lesz az utolsóban?
Igazából egy keretet adott az egész sztorinak. Az első találkozás újra alkotása. Nekem tetszett ez a megoldás. IV. Raenef igazi valójára is fény derült.
Összességében jó kis olvasmány volt, mind a 7 könyv. Biztosan újra fogom még olvasni.

Dorka50 P>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Imádom ezt a sorozatot, de a vége nem azt adta amit vártam. Erutis és Chris életébe is kaptunk egy kis betekintést, de egyik sem lett lezárva. Vagyis nem volt túl sok értelme megrajzolni. Raenef és Eclipse kapcsolata is félbe maradt. Olyan furi lett az utolsó rész. Sokkal többet vártam, de azért nem volt rossz.

schesztiஐ P>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Nagyon szerettem ezt a sorozatot, de kicsit túl hirtelen a vége. Szívesen olvastam volna még Raenef-ről és Eclipse-ről.
A kis extráknak nagyon örültem, édesek! :)))

Athnys P>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Záró kötetként elég gyengének érzem, az előző sokkal erősebb zárás lett volna. Ráadásul itt kezdődik a valódi móka, de sajnos hiába néztem utána, úgy látom, nincs folytatás, ami mondjuk úgy 10-15 évvel később játszódna. :( Annak ellenére viszont, hogy nem ez volt a sorozat legerősebb kötete, nem tudom azt mondani, hogy totál csalódott vagyok. Ez inkább… olyan volt, mint egy cuki epilógus, ami keretbe foglalta a története. spoiler

RoseMarry>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Az előző részekhez képest kicsit gyengébbnek éreztem, viszont tetszett, hogy Erutis és Chris mindennapjaiba is betekinthettünk kicsit :)

Leah P>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

ó történet . jó volt elolvasni… csak a vége nem nagyon tetszett
az utolsó kötetet kicsit feleslegesnek érzem .. a 6.ban +2 fejezetben lelehetett volna zárni a történetet… de így is jó

Chloe_Cassie>!
Lee Yun-Hee: Démonnapló 7.

Jó kis történet volt, szórakoztató. Jól ki lehet vele kapcsolódni.

Róka P>!

A hosszú élet titka, hogy úgy élsz, ahogy tetszik.