A ​magyarázás művészete 3 csillagozás

Tedd érthetőbbé gondolataidat!
Lee LeFever: A magyarázás művészete

Képzeljük csak el, milyen jó lenne, ha azonnal megértenének bennünket, és mi sem értetlenkednénk másokon! Mi lenne, ha főnökünk, könyvelőnk, csapatunk egyik tagja, vagy édesanyánk egyszer csak érthetőbben magyarázná el elképzeléseit?

A szerző szerint mindez rajtunk is múlik, mert a magyarázás tanulható, fejleszthető. Sikeresebbek lehetünk, ha a legkülönbözőbb helyzetekben, egyéniségünket megőrizve érthetően, világosan és hatásosan tudjuk átadni gondolatainkat.

Lee LeFever a Common Craft alapítója, főmagyarázója, hangja és illusztrátora szellemes videomagyarázataival vált híressé. 2007 óta számos díjat nyert. Különösen nagy sikert aratott az Intel, a Google, a Dropbox és a Ford termékeiről készített magyarázataival. Könyvében sokéves tapasztalatai alapján számtalan eszközt és módszert mutat be, miként tervezzük, csomagoljuk és adjuk elő mondanivalónkat, hogy valóban hatással lehessünk másokra.

HVG Könyvek, Budapest, 2014
212 oldal · ISBN: 9789633041710 · Fordította: Ócsai Éva
HVG Könyvek, Budapest, 2013
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633041239 · Fordította: Ócsai Éva
HVG Könyvek, Budapest, 2013
212 oldal · ISBN: 9789633041710 · Fordította: Ócsai Éva

Marismanka>!
Lee LeFever: A magyarázás művészete

Lee LeFever: A magyarázás művészete Tedd érthetőbbé gondolataidat!

Enyhén marketing szagú, ezért csak 4 csillag. Tartalmilag rendben van, azt kaptam, amit vártam a cím alapján.