Ragaszkodj ​a boldogsághoz 4 csillagozás

Egy rendkívüli önfejlesztő könyv
Sem ez a könyv, sem a polcon lévő többi nem tud önmagában boldoggá tenni, de ezt már tudod. Lelked legmélyén tisztában vagy vele, hogy egy önsegítő könyv sem tudja felhőtlenné tenni az életed. Ahogy azt is tudod, hogy te viszont képes vagy rá. Talán erre még nem jöttél rá, vagy talán elfelejtetted, de sokkal többet tudsz a saját boldogságodról, mint hinnéd.
Ez a kreatív és praktikus munkafüzet segíteni fog felfedezni önmagad. Játékosan, rajzokkal, könnyed technikákkal segít emlékezni azokra a dolgokra, amik tényleg csak veled kapcsolatosak, és boldogabbá tehetik az életed!

Ez a könyv egy eszköz arra, hogy kiaknázd az elméd mélységeit,
és felszínre hozd a saját bölcsességed.

Édesvíz, Budapest, 2017
160 oldal · ISBN: 9789635296675 · Fordította: Hadarics Piroska

csucsorka IP>!

Hé, hé, hé! Átvertek!

Nem, nem azzal, hogy ez munkafüzet, nem pedig könyv.
IMÁDOM a munkafüzeteket. Azt hittem, ez egy kérdésekre válaszolós, feladatcsinálós önismereti utazás lesz. De héé, ezt a könyvet a szuperkedves szerző depressziós embereknek készítette.
Istennek hála én nem vagyok depressziós. De átlapoztam ezt a csodálatos, rózsaszín, vágott csücskű, pufi könyvet és nagyon elégedett vagyok vele. A szerző elmondja, nem akarja a világot megváltani ezzel a kötettel, tudja, hogy a boldogtalan nem lesz tőle boldog – de hátha. Hátha elindul egy úton. Hátha „kevésbé lesz szomorú”. A cél becsülendő és talán el is érhető ezekkel a gyakorlatokkal és önmagunkra figyeléssel.

Nagyon sajnálom, hogy nem az lapult odabent, mint amire számítottam, de néhány dolgot majd azért kimásolok belőle a jövőre, hogy fel tudjam használni önmonitorozásra. :)

Wonderwoman>!
Lee Crutchley: Ragaszkodj a boldogsághoz

A fülszöveg becsapos,ez nem egy könyv.
Ez egy munkafüzet,az olyanoknak mint énk szeretnek írogatni,jegyezetelni,akik szerezik elhinni hogy a leírt szavaknak teremtő ereje lehet.
Eget rengető ötletek,felfedezések nincsenek benne.Kevés a szöveg,mindenki magára van utalba mit hoz ki belőle.Jó móka amivel mindennap pár perce,tudatosíthatjuk mi fontos mi nem.De lehetne sokkal kreatívabb.