Fátylat ​a múltra 7 csillagozás

LaVyrle Spencer: Fátylat a múltra

Micsoda ​nagy szerelem volt! De amióta elváltak, látni sem bírják egymást. A sikeres belsőépítész, a feltűnően csinos Bess Curran az elmúlt hat évben mindent elkövetett, hogy semmi ne kösse többé volt férjéhez, a jóképű, sármos Michaelhez, s a férfi sem tett másként. Csakhogy kihagyták a számításból közös gyermekeiket, akik minden igyekezet ellenére örökre összekötik őket. Különösen most, hogy Lisa, a nagyobbik váratlanul férjhez megy és avagy nem csupán erről van szó? Netán szunnyad még elég parázs a hamu alatt, hogy egy kis segítséggel lángra lobbanhasson? Lehetséges volna, hogy Bess és Michael ennyi gyűlölködés és szenvedés után újra egymásra talál, vagy a békítési kísérlet csupán Lisa beteljesületlen vágyálma marad?

A Fátylat a múltra! egy család megindító története a remény és a fájdalom keresztútján". – New York Daily News

LaVyrle Spencer ezúttal is biztos kézzel vezeti át olvasóit a fájdalom és a szenvedély útvesztőjén ebben a modern mesében, melynek mélyén… (tovább)

Kísért a múlt címmel is megjelent.

Eredeti cím: Bygones

Eredeti megjelenés éve: 1992

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vadrózsa könyvek

Aquila, Budapest, 1999
460 oldal · ISBN: 9636790728 · Fordította: Zentai Éva

hársvirág>!
LaVyrle Spencer: Fátylat a múltra

A stílusa jó, a témája érdekes.
Mindazonáltal rendkívül életszerűtlen. Nem hiszek benne, hogy ekkora trauma után a bizalom helyreállítható. Abban meg pláne nem hiszek, hogy ha valaki a válás után nem törődik a fiával (mi az, hogy az anyja nem engedte? Ha nagyon akarok találkozni a gyerekemmel, biztosan megoldom), akkor azt a hiányzó hat évet el lehet felejteni.
Sok egyéb hiteltelen dolog van benne…. de az írás, mint írás, élvezhető.

Sünike>!
LaVyrle Spencer: Fátylat a múltra

A könyv a KÍSÉRT A MÚLT címmel már egyszer megjelent!