A ​nagy átverés (Hannah Montana 2.) 13 csillagozás

Laurie McElroy: A nagy átverés

Mikor Miley meghívót kap egy menő új film premier előtti bemutatójára, biztos benne, hogy a papája elengedi – elvégre is ő egy sztár! De nagyot téved: a suliban témazáró-időszak van, ezért otthon kell maradnia tanulni. Miley mégis kiszökik otthonról és elmegy megnézni a filmet Lillyvel és Oliverrel. Ám váratlanul a papája is megjelenik a moziban, ráadásul az egyedülálló Mr. Stewart egy titokzatos nővel érkezik! Ki lehet ő? Hannah Montana biztos ki tud deríteni egyet s mást!

Egmont-Hungary, Budapest, 2007
128 oldal · ISBN: 9789636290665 · Fordította: Bottka Sándor Mátyás
Egmont-Hungary, Budapest, 2007

CarmenV>!
Laurie McElroy: A nagy átverés

Szerettem Hannah Montana sorozatát és hogy énekel és vicces kis sorozatban adagolja a kikapcsolódást :D semmi komoly, csak a mindig megfelelő happy end :)
Mondjuk azt hittem hogy jó lesz egy kihíváshoz de kiderült hogy nem xD
Azért örültem, hogy elolvastam, mert egy kis nosztalgia volt és különben sem hagytak mostanában olvasni, szóval kb ez volt az ami az útra jó és elfogyott mire beértem :D
A történet érezhetően nem mostani, a mai tinik sokkal másabbak :D az hogy egy sztár ne mehessen el egy moziba a suli miatt… :D kizárt… ott kell lennie, selfie és társai :D
Különben kifejezetten vicces, amikor a kulisszatitkok között ott van, hogy a tini bátyuskát egy 30 éves alakította :D és a világ inkább ebbe az irányba ment, hogy nem lehet megmondani ki tizenéves, ki huszon és ki a fölött :D

CarmenV>!

Figyu, apu, tudom, hogy egyszer már nemet mondtál, de én olyan szorgalmasan tanultam eddig! Képzeld, az előbb tüsszentettem és matek jött ki az orromon!

Hannah Montana sorozat · Összehasonlítás