Állatok 15 csillagozás

Laurence Boukobza – Annick Moulinier: Állatok

Miért mondják, hogy a csimpánz értelmes? Békés állat-e a hattyú? Hogyan védekeznek a békák? Minden rózsás flamingó rózsaszínű-e? Hogyan élnek a szurikáták? Miért szeret vízbe bújni a víziló? Mindezekre a kérdésekre és több száz másikra is megtalálható a válasz ebben a gyönyörűen illusztrált, óvodásoknak és kisiskolásoknak szánt könyvben.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kép-tár Passage

Passage, Budapest, 1999
124 oldal · keménytáblás · ISBN: 9632280652 · Fordította: Szalontai Ágnes · Illusztrálta: Catherine Loget, Danielle Beck
Passage, 1998
Passage, Budapest, 1995
124 oldal · ISBN: 9637756981 · Fordította: Szalontai Ágnes

gingalló >!
Laurence Boukobza – Annick Moulinier: Állatok

Nem szokványos állatos. :) Gyönyörű kivitelezés, nem elcsépelt információk. Olvasás közben lehet csodálkozni, nevetni és főleg beszélgetni. Mindenkinek ajánlom!

Xylaryss P>!
Laurence Boukobza – Annick Moulinier: Állatok

Gyerekként nagyon szerettem, rengeteget forgattam a kezemben! Szerintem az utolsó betűig elolvastam, még a kiadó nevét is meg amit csak lehetett. A legtöbb könyvet 1990 és 2000 közt kaptam, mert mindig mindenkitől könyveket kértem.
Még megvan, minap akadt a kezembe. Csodaszép példány, hasznos információkkal!

Tíci>!
Laurence Boukobza – Annick Moulinier: Állatok

Kezdetben @Gedi olvasta fel az elejét, feltette a kérdéseket, én meg megpróbáltam válaszolni. De aztán inkább csak én olvastam, és minden állatot megnéztünk az angol wikipédián! Volt pár új infó, amit megtudtam, de azért az oroszlánok-tigrisek-medvék nem voltak olyan izgalmasak. De plusz pont az okapiért, a tobzoskáért, meg a lundáért.

Gedi>!
Laurence Boukobza – Annick Moulinier: Állatok

imádtam, azóta se hallottam volna másképp tobzoskáról vagy okapiról :D és hát a szurikáták!

Merpeople>!
Laurence Boukobza – Annick Moulinier: Állatok

Gyermekkoromban olvastam először. Emiatt szerettem bele az állatokba- legelőször a rovarokba. Nagyon részletgazdag és szépen illusztrált könyv. Csak ajánlani tudom!

Rea_Root IP>!
Laurence Boukobza – Annick Moulinier: Állatok

Gyerekkorom egyik kedvenc állatos könyve. Nagyon sokat olvasgattam és nézegettem a gyönyörű illusztrációkat. A mai napig megvan, habár eléggé megviselt az állapota.