Kötelékek (Heartland 8.) 12 csillagozás

Lauren Brooke: Kötelékek

Heartland varázslatos hely a virginiai hegyekben: menedékül szolgál olyan lovaknak, akiket bántódás ért. Itt megtanítják őket újra bízni az emberekben.

Amy nagyon régen nem látta az édesapját.Tizenkét hosszú év választja el őket egymástól, és a lány most nem tudja, vajon megtalálja-e benne az igazi édesapát. Amy azon töri a fejét, megérti-e majd őt és mindazt, ami számára oly fontos. Amy életének értelmét Heartland és az ott élő lovak jelentik.
Jóllehet, egykor apja élete is ugyanerről szólt; ám mindazok után, ami közöttük történt, közelebb kerülhetnek-e egymáshoz pusztán a lovak szeretete által?

Eredeti cím: Thicker Than Water

Eredeti megjelenés éve: 2001

PonyClub, Németország, 2009
128 oldal · ISBN: 9789639749405 · Fordította: Csaba Emese

Light_House
Lauren Brooke: Kötelékek

Az jutott eszembe, hogy ha ezt a sorozatot egy másik kiadó adta volna ki egy vagy két kötetben, mennyivel többen olvasták volna. Mert így azt hihetik, hogy a történet egy lányról szól, aki szereti a lovakat és ennyi. Pedig mennyivel többről van szó! Tragédiáról, újrakezdésről, egy széthullott család egymásra találásáról, és persze szeretetről.

MesóTesó
Lauren Brooke: Kötelékek

Néha komoly, néha vicces jellegű. Sok rész szól arról, hogy a testvérek ugyan veszekednek, de nem hagyják el egymást. Többször olvastam, ugyanis nekem is van Tesóm. :)

Veronika713

(…) csupán időveszteség elmerülni a múltban, abból le kell vonnunk a tanulságot, azután tovább kell lépni és a szép idők eljövetelére várni.

Heartland sorozat · Összehasonlítás