Nagyot ​fogsz nézni 105 csillagozás

Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

El ​sem képzelhettem volna tökéletesebb éjszakát.

Egyetlen mesés éjszakára – egy jelmezes bulin Manhattan szívében –, nem az a milliomos vagyok, akiből mindenki akar egy darabot. Jó… multimilliomos. De ki számolja a nullákat? Én biztosan nem, és az a nagyon izgalmas nő sem, amilyennel még sosem találkoztam, aki történetesen szeret táncolni, szellemesen cseveg, és éppolyan szenvedélyesen imádja a falhoz döntős szexet, mint én.

Nincs szükség nevekre, sem névjegyekre. Ezért akarom jobban megismerni őt. Úgy tűnik, a titokzatos csajom önmagamért kedvel, nem pedig a hatalmas… bankszámlámért. Minden remekül megy. Másnapig, amikor egy kicsit bonyolultak lesznek a dolgok. (Gyorshír: nagyon bonyolultak.)

***

A srác elbűvölő, okos, hihetetlen szerető, de… Egyetlen célért hajtottam, és akár hiszitek, akár nem, épp a titokzatos pasim áll köztem és az álommunkám között. Iszonyúan szükségem van arra a munkára, hiszen az én küzdelmes életem semmiben sem hasonlít az… (tovább)

Eredeti mű: Lauren Blakely: Come As You Are

Művelt Nép, Budapest, 2018
270 oldal · ISBN: 9786155905131 · Fordította: Alföldi Zsófia
Művelt Nép, 2018
270 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155905124 · Fordította: Alföldi Zsófia

Flynn Parker · Sabrina Granger

Nikolett0907 P
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Én azt hiszem, ha tehetem mostantól nem olvasok a kiadó által kiadott könyveket.
Az egy dolog, hogy nincs korrektúrázva, de pocsék, mint szerkesztésileg, mind tartalmilag. Igaz az utóbbi nem az ő hibájuk.
Biztosan állíthatom, hogy vagy szintet léptem, vagy sosem voltam igazán kibékülve, az ilyen mondva csinált, klisés könyvekkel.
Persze olvastam az író első könyvét is, ott elvoltam, egyszer olvasósnak találtam, de ezt itt nem tudom leírni.
Pocsék úgy ahogy van, legalább is számomra.
A szereplőktől meg egyenesen rosszul voltam, egyiket se tudtam megkedvelni.
Sajnos egy újabb negatív élménnyel lettem gazdagabb.

Sippancs P
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Azt hiszem, hogy ennek a könyvnek a legnagyobb erőssége Sabrina történelmi romantika iránti imádata. Ezt ugyanis teljesen át tudtam érezni és meg tudtam érteni, hisz ugyanebben a cipőben járok. Maga a történet és a szereplők viszont kevésbé győztek meg. Flynn első benyomása maga volt a borzalom, ami szerencsére később elmozdult pozitív irányba, Sabrina meg olyan semmilyen volt, mint egy szürke papírlap. Hiányoltam a humort és a poénos beszólásokat is, amit az írónő előző könyveiben kifejezetten szerettem, és valahogy nem éreztem azt a hű de nagy kémiát sem, aminek elvileg a főszereplők között kellett lennie.
Nem mondom, hogy bűn rossz könyv, de szerintem gyorsan el fogom felejteni.

Tóth_Orsolya_3 P
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Az írónő előző két könyve után nem egészen erre számítottam.
Az alap szituáció, vagyis az első találkozás szerintem nagyon jó ötlet volt, de aztán ellaposodott a történet számomra. A szereplők nem kerültek közel hozzám, és nem éreztem azt a mély kötődést sem, ami a könyv szerint ilyen rövid idő alatt kialakult köztük. És hiányzott az előző könyvekben megszokott humor is.
Egyszer olvasós történet.

nypiro P
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Kifejezetten tetszett. Teljesen mást vártam az előző 2 könyv után (amik nem lettek kedvenceim, túl harsányak).
Van egy jó alaptörténet és aki jól tud írni. Könnyed, laza délutáni olvasmány. Szerencsére nem akarta a világot megváltani a könyv, nincsenek benne nagy bonyodalmak, amiért külön köszönet az írónak. A könnyed kikapcsolódást, amit vártam tőle nagyszerűen hozta. Külön szerettem, hogy a matematika, a reál is benne volt. Üdítőnek hatott megismeri New York azon részeit amit nem a turisták járnak be. A család, barátok is pozitív, támogató szerepben voltak, nem akarták lebeszélni őket egymásról. Örültem, hogy nem az volt leírva 100x, hogy Flynn milyen szupergazdag, okos, gyönyörű, művelt, a világ legcsodásabb férfija, őrült jó szerető, minden nő csak őt akarja. Tetszett, hogy az emberi oldalát domborította ki az író; hogy őt is megbántották, vannak érzései, gondolkodik. Nekem olyan „habókos kis pár” benyomását keltette a 2 szereplő. Jó volt olvasni róluk.

A kiadó @Művelt_Nép_Könyvkiadóm meg szedje össze magát, mert e-könyvben is borzalmas a szerkesztetlen, vesszők nélküli mondatok tömege. Oldaltörés, stb. nélkül.

Hópárduc P
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Kicsit „döcögősen” haladtam vele. de, ez inkább, annak tudható be, hogy nem volt annyi időm rá, hogy belemerüljek az olvasásba, mint szerettem volna.
A karakterek szerethetőek, kicsit bizalmatlanok egymás felé.
De, szépen kinyílnak a találkozások alkalmával, és kialakul a bizalom is.
Más volt kicsit, mint az író előző könyvei.
Kicsit hirtelen lett vége.

B_Vivien_Kitti P
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Sokkal jobban tetszett, mint az írónő két másik könyve!
A szereplők közötti kémia nagyon tetszett. A kezdeti gyors egymásra tálalás után egy nagyon szépen kibontakozó szerelemme fejlődött.
Voltak benne már megszokott, mondhatni klisés elemek is, de igazából…. nem sok felesleges dolog volt benne.
Az interjúk nagyon aranyosak voltak, tetszett a kocka szöveg.
Jó volt, hogy nem volt benne felesleges dráma, hiszti, féltékenykedés, klisés bonyodalom.
Egyszer azt hittem, hogy lesz, de aztán igen gyorsan és felnőttesen zárta le az írónő azt a pillanatnyi klisét.
Szóval tetszett! :)

Violet_Finch_PMónika P
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Borzasztó,hogy a kezembe vettem és még el is olvastam…..
Klisé,klisé,klisé
Agyonrágott csont,semmit mondó történt és unalmas szereplők.

kocybaba P
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

L. Blakely-nek ez a könyve eléggé más volt, mint az eddigiek. Azokhoz képest laposabb volt, kevesebb humor és erotika fűszerezte, de stílusa laza maradt, New York sok látnivalójával színezve. A szereplőivel nem volt különösebb bajom, kedveltem őket, de hiányzott az intenzitás belőlük. Korántsem egy világmegváltó történet, de egy olvasásnak megteszi.

ladydark
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Ezzel a könyvvel tértem vissza a történelmi romantika mezejéről.
Jó váltásnak bizonyult. Nagyon tetszett a könyv. Ahogy már az előző 2 könyv alapján megszokhattuk az írónőtől, remekül ötvözi a humort és a romantikát egy csipetnyi erotikával fűszerezve.
Kedves és gyorsan olvasható volt a könyv. Tetszett, hogy végre a riporteri állás is bekerült egy könyvbe és nem negatív szemléletben.
Örültem, hogy elolvastam.

Annie1416
Lauren Blakely: Nagyot fogsz nézni

Az értékelések miatt kicsit félve kezdtem neki a könyvnek, de szerencsére kellemesen csalódtam.
Nekem tetszett, ahogy az írónő korábban olvasott történetei is.
Olvastam már több hasonló témájú könyvet, de nem éreztem, hogy untatna, sőt inkább több helyen is mosolyt csalt az arcomra. :)
A jelmezbálos megismerkedés nagyon tetszett és az azt követő interjúk, „nem randik” sorozata. Én is szívesen felfedezném hasonló kaliberű pasival New York utcáit, érdekes és rejtett kis helyeit :)
Romantikus, vicces. Én szeretem ezt a párost, ahogy ezt a csillagozásom is mutatja. :)

ap358 P

– Mindig mindenben van egy első alkalom.

ap358 P

Mennyivel könnyebb magamat adni, amikor senki sem tudja, ki vagyok.

Masni3 P

Soha nem kezdődött még jó mondat úgy, hogy szeretlek, de

ap358 P

Talán itt az ideje egy kicsit magadra gondolni.

ap358 P

.. nincs időm a haragra.
Az életemmel kell foglalkoznom.

ap358 P

Nem várom el senkitől, hogy sajnáljon. Én vagyok az egyik legszerencsésebb rohadék a földön, de ha az ember röhejesen szerencsés, az azért megnehezíti a randizást.

Sippancs P

– (…) Csak az érdemel meg, aki önmagadért szeret. Aki attól függetlenül szeret, hogy van-e valamid, vagy nincs.

19. fejezet

ap358 P

De most komolyan, ez a jelmez kelti fel leginkább a kíváncsiságomat. Mert elárulja, hogy a viselőjének vág az esze, mint a beretva.
És én ezt találom egy nőben a legvonzóbbnak.

ap358 P

Ha hinnék a végzetben, most azt mondanám, ennek így kellett lennie.

ap358 P

Olyasvalakinek akarom átadni a kulcsot a testemhez, aki tudja, mit kezdjen vele.