Mister ​O (Kőkemény 2.) 228 csillagozás

Lauren Blakely: Mister O

Csak ​hívj Mister O-nak. Mert a TE gyönyöröd a szuperképességem.

Ó te jó ég, ez jóóó a játék neve, amikor így érez egy nő, és ha a férfi nem végzi el a feladatát, a pokolba vele a hálószobából! Én a lábujjgörbítős, észbontó, lepedőmarkolós eksztázisról beszélek. Amit minden alkalommal nyújtok.
Úgy vélem, ez a gyönyör szuperhősévé tesz, és az a küldetésem, hogy mindig teljesítsek.
Ám nagy csalódást okozok, mikor egy bizonyos nő arra kér, tanítsam meg neki, hogyan nyerhet el egy férfit. Az egyetlen gond: a csaj a legjobb haverom húga, de túlontúl csábító, hogy ellenálljak, főleg, amikor kiderül, hogy az édes, szexi Harpennek mocskos gondolatai is vannak, és jól akarja használni azokat. Mégis mi baj lehetne abból, ha tartok a nőnek akit titokban kívánok néhány feltétel nélküli csábítás-órát.
Senki nem fogja megtudni, még akkor sem, ha egy pár mocskos szexüzenetet küldünk egymásnak. Na jó, párszázat. Vagy ha beragad a ruháján a zipzár. Vagy ha olyan tutajos… (tovább)

Művelt Nép, Budapest, 2017
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676314 · Fordította: Farkas Melinda
Művelt Nép, 2017

Spencer Holiday · Charlotte Rhodes · Nick Hammer (Mister Orgazmus) · Harper Holiday

Lauren Blakely: Mister O

Hálát adok a borító cseréért!
Ez az első értelmes gondolatom a könyv kapcsán. :DDD

Na szóval, kezdjünk bele.
Közel 150 oldal ismétlés és előjáték után végre beindult a könyv. Durr bele!
Kísértetiesen hasonlított az első részhez, amit az írónő, ki is emelt az elején.
Idegesítő és egyben szerethető volt számomra az olvasása. Furcsa még mindig az, hogy a fiú szemszögön van a hangsúly. Nem tudom megszokni. Nem is az, hogy szokatlan, csak ez nem áll közel hozzám.
A két főszereplő, kapcsolata kicsit lapos, kivéve persze a felnőtt jeleneteket. Ott igazán pezsdítőek voltak. De egy kis zavart vártam volna a kapcsolatukba féltékenység, bonyodalom stb.
Harper és Nick kedvelhetőbb volt még így is, mint az előző rész párosa.
Sőt itt idegesített Charlotte és Spencer, habár nem igazán voltak sokat benne, mégis most nem voltak szerethetőek. Őrjítően különös ez.
Lényeg a lényeg, hogy ez is újraolvasós lesz.

ZitussKa
Lauren Blakely: Mister O

Ha őszinte akarok lenni, akkor be kell vallanom, hogy első elgondolásra 5 csillag. Mert hozta az a Lauren Blakely-re jellemző sziporkázó humort, vicces ès tüzes jeleneteket.
Második nekifutásra viszont csak 4.5 mert nem tudom mièrt de ezen a 280 oldalon nekem indokolatlanul sokszor estek egymásnak, úgy, hogy a vallomások mèg sehol sem voltak. Tudom, tudom. Bezzeg az erotikus törtèneteknèl nem zavar :D Itt sem, de mègis böki a csőrőm, mert picit lassabb tempót vártam.
Sokkalta jobban szerettem Spencert, nincs mese.
Ettől függetlenül tènyleg èlveztem az olvasását, ajánlom Nektek kikapcsolódás gyanánt :)

Tóth_Orsolya_3 P
Lauren Blakely: Mister O

„Az út vele kezdődik, és vele ér véget.”

Szemüveg, tetkó, kocka has, Harry Potter imádat? Igen, ő Mr. O. És mégis mennyivel több! *-*
Kellenek az ilyen könyvek is. Az olyan könyvek, amik megnevettetnek, amin nem kell agyalni, csak hagyni, hogy magával ragadjon és faljad a lapokat. ;)

KATARYNA
Lauren Blakely: Mister O

Akkor sem olvasom el a következő részt, ha LELANKADT A T.KÖM lesz a címe.

A 17-ik fejezetig háromszor bealudtam. Majd ezt követően úgy egymásnak estek, hogy azt hittem nekem kell majd hívnom a mentőket, hogy szedjék őket szét. Összeragadtak mint a kutyák.. de hála a jó istennek elég nedves volt az „időjárás” és nem kellett vízsugárt alkalmazni…

Nem tudom hogy lehet erre 5 csillagot adni. Ennek a Nicknek.. Mr. Orgazmusnak és Harpernek az IQ szintje egyenlő a nullával.
Nick zseniális. 2 percen belül úgy elmegy, hogy azt el sem lehet mondani. Tanítani kellene.
Harper meg.. 2 férfival volt életében dolga, nem tudja mi fán terem az alma, de amikor meg kell lovagolni ezt a díszf..zt, egy tenyészkanca tapasztalatával átdobja a lábát Nicken, rodeóbikázik néhány kört, majd oldalra terül el, de nem elég! Mert itt sem lankad le a vágy. A következő körre még 5 percet sem kell várni.

Hajmeresztő.
Extázis.
Orgazmus.
Ki be.
Fel le.
Lövel a ….

Itt a vége, fuss el véle.

Törpillaa
Lauren Blakely: Mister O

Nekem ez a rész is tetszett. Már az első részben is megkedveltem Harpert és Nicket. Cuki páros voltak, egy kicsivel jobban odavoltam Nickért, mint Spencerért. Ez a rész is laza, könnyed olvasmány, humoros, erotikus, szenvedélyes. A borító meg nagyon szexi. :)

Szilvi00 P
Lauren Blakely: Mister O

Sosincs nagy elvárásom, ha ehhez hasonló, laza, erotikus történetet választok, ezért nem is kell csalódnom. A történet persze elég kiszámítható volt és egyik „fordulat” sem okozott nagy megdöbbenést, de könnyed kikapcsolódáshoz tökéletes választás volt. Többször mosolyt csalt az arcomra és pirosítóra sem volt gondom míg olvastam. Először csak Nick fantáziáitól, később a valódi forró jelenetektől izzott a levegő. Aki szerette Spencer-t, szerintem Nick-ben sem fog csalódni!

agi89

Dobpergéééés…

Új tag @agi89 háremébe:
Mister Nick Hammer

*tapsvihar, ováció, sikoltozás*

A kevés meglepetést okozó bejelentés után így nyilatkozott a háremtartó moly:
– Köszönöm Lauren Blakely írőnőnek, hogy megteremtette Nicket! Éreztem már akkor amikor a Kőkeményben felbukkant hogy nagyon kedvelni fogom, de minden várakozásomat felülmúlta. Imádtam. I-mád-taaaaam! Hogy miért? Mert ő…
*egy HATALMAS sóhajtás után elnémult és ábrándos tekintettel mered a távolba, ebből több információt már nem tudunk kiszedni*

Művelt Nép, Budapest, 2017
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676314 · Fordította: Farkas Melinda
Sippancs P
Lauren Blakely: Mister O

Ugyanolyan könnyed, szexi, humoros és szórakozató volt, mint az első rész, de hiába a tetkók, a HP-imádat és a pajzán üzenetek, nálam még mindig Spencer Holiday a befutó.
Várom a harmadik részt!

fuszi P
Lauren Blakely: Mister O

Hasonlóan az előző részhez, itt is egy férfi szemszögből megírt könnyed, humoros történetet kaptunk, tele vicces és forró jelenetekkel. Ez talán kicsit összetettebb volt, valamint Nick nem olyan egoista mint Spencer. Persze a „legjobb barátom húga” felállás is sokat dobott a helyzeten. Bátran ajánlom mindenkinek aki szerette az első rész és egy kellemes kikapcsolódásra vágyik.

V_Ili P

Én Nickre nem emlékeztem. :(
Spencer elvonta a figyelmem. ;)
Jó kis kikapcsolódás volt.
Jókat mosolyogtam Nick laza, szókimondó szövegein.
Nem az az újraolvasós, de egynek nem volt rossz.

zuna19 P

Eldobom az agyam. A macska megjelöli Harpert!
‒ Vegyél vissza! ‒ figyelmeztetem. ‒ A csaj az enyém.
Harper elneveti magát.
‒ Meg is vívtok értem?
‒ Igen, és én nyerek.
Bezárjuk magunk mögött az ajtót, és a liftben, biztonságos távolságban a macskától, finoman megcsókolom a pontot, ahol Fido megérintette Harper mellkasát.
‒ Te most egy macskára vagy féltékeny?

zuna19 P

Mondtam már, hogy a mocskos szavak két lábon járó szótára vagyok?

Nem kell mondanod. Már rájöttem magamtól is.

Akkor elég jól kiismertél.

zuna19 P

Vacsora után a Central Parkban sétálunk. Hűvös a levegő, aranybarna, nyálkás faleveleken lépkedünk az esti szélben.
‒ Imádom a New York-i őszt! Ez a kedvenc évszakom ‒ áradozik, és a színpompás fákra emeli tekintetét.
‒ Miért?
‒ Szeretem az őszi ruhákat és a sálakat is ‒ mondja, csizmasarka hangosan kopog. ‒ A színek is csodálatosak, minden narancs, piros és arany. A levegő friss, de még nem túl hideg. Néha úgy érzem, Manhattant pont erre az évszakra találták ki.
‒ Hogy érted ezt?
‒ Annyira romantikus! Mintha… ‒ itt elhallgat, mintha átgondolná, mit is akar mondani, aztán lelassítja a lépteit, és rám néz. ‒ Mintha Manhattan és az ősz között lenne valami szoros kapcsolat. Érted, mire gondolok?
‒ Mintha egymásnak teremtették volna őket?
‒ Pontosan. New York egyszerűen őszi város.

K_D_Niki I

Azt mondják, a férfiak az idő kilencvenkilenc egész kilencvenkilenc százalékában a szexre gondolnak. Az egyszer biztos, hogy én ezzel nem vitatkozom.

haligali

Azt akarom, hogy ha belenézek valakinek a szemébe, lássam benne, hogy ért engem, hogy ismer engem. Azt akarom, hogy lássa és elfogadja a hibáimat, ne akarjon megváltoztatni. Szeretném megtudni egyszer, milyen ez.

Katara_Phoenix P

– Nem is lesznek rózsák. Búzavirágból lesznek a csokrok – vágja rá Charlotte, és megfogja Spencer karját. – Neked mondtam már ezt, kis mamutom?
Időnként így szólítják egymást, és én egyáltalán nem akarom tudni, miért.

Scriptum

Harper nem az az igazi szépség, nem olyan, mint a modellek a Victoria's Secret divatbemutatóján.
Ő inkább furcsán dögös. Hülyén dögös. Videójátékos dögös. Kick-boxol, keményen játszik a nyári softballmeccseken és pontosan tudja, melyik házban lenne a Roxfortban. Ő igazi Hugrabug, és igen, én teljesen begerjedek attól, hogy nem a Griffendélt vagy a Hollóhátat választotta, mint az emberek általában.

Kapcsolódó szócikkek: Harper Holiday · Nick Hammer (Mister Orgazmus)