Kőkemény (The Men of Rom Com 1.) 258 csillagozás

Lauren Blakely: Kőkemény

Nem ​elég csak a jó szél, hölgyeim. Az árbóc mérete is számít.
Én pedig mindent beleadok. Nekem tényleg megvan MINDEN szükséges felszerelésem: jó külső, agy, komoly vagyon és egy jó nagy f@sz.
Alighanem seggfejnek gondolnak. Annak tűnök, nem igaz? Rohadt szexi vagyok, eszement gazdag, pokolian okos, és akkorával vagyok megáldva, mint egy ló.
De tudják mit? Még nem hallották a történetemet. Talán playboy vagyok, a New York-i pletykalapok annak neveznek. Csakhogy olyan playboy, aki valójában remek fickó. Ezért lettem különleges.
Az egyetlen gond, hogy apám miatt vissza kell vennem egy kicsit. Konzervatív befektetők akarják megvenni a zászlóshajóját – a Fifth Avenue-n lévő ékszerboltot –, ezért nem csupán kordában kell tartanom a kígyót, hanem elkötelezettnek kell látszanom. Rendben. Ennyit megtehetek apáért. Elvégre neki köszönhetem a családi ékszereket. Szóval megkérem a legjobb barátomat és üzlettársamat, hogy a következő hétre legyen a menyasszonyom.… (tovább)

Eredeti mű: Lauren Blakely: Big Rock

288 oldal · puhatáblás
288 oldal · ISBN: 9786155676147 · Fordította: Márton Andrea
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676130 · Fordította: Márton Andrea

Spencer Holiday · Charlotte Rhodes

ZitussKa
Lauren Blakely: Kőkemény

Elfogult vagyok mert egy számomra igen kedves molytól kaptam ajándèkba, de ezt figyelmen kívül hagyva sem esik nehezemre 5 csillagot adni❤
No kèrem èn túlontúl átlagos ès roppant kiszámítható egy leányzó vagyok, ès igazán könnyű lenyűgözni. Hisz nem is kell más mint egy első benyomásra hihetetlen nagykèpű, de belül nagyon is èrző ès aranyos pasi. Vègkifejletèt tekintve egy nem túl meglepő, de annál èdesebb törtènet, kis erotikával, plusz gazdag humorral ès hangosan nevetős rèszekkel spèkelve. Mit mondhatnèk? Romantikus lelkemnek pont ez kellett. Imádtam:)
Nem eget-földet rengető, ès igen, tudom. Ne is mondjátok. Ha górcső alá vetnèm találnèk benne hibát, de mièrt tennèm, ha így volt jó?:) Szuper volt ès nagyon èlveztem.!

Lauren Blakely: Kőkemény

Negyedrész romantika, negyedrész humor, negyedrész erotika és negyedrész őrültség – ez maga a Kőkemény. Egy igazi sírva nevetős, nagyokat sóhajtozós, isteni nyalánkság, ami néhány óra erejéig tökéletesen elszórakoztatja az ember lányát.
Bárcsak tudnám, hogy hol mászkálnak a való világban a Spencer-féle férfiak! *nagy sóhaj*

Hááát…
Megküzdöttem vele. Jól indult, de aztán…
A humoron kívül nem sok mindent tudnék pozitívumként említeni, az megéri a 2,5 csillagot. A borító eszméletlen jó, de a történet, hát max tiniként úgy 16-17 évesen talán még élveztem volna. Lauren Blakely neve nálam kilőve, ha erotikusról van szó…

Szami81
Lauren Blakely: Kőkemény

Nem ragozom – ez egy erősen +18-asított Romana/Julia (a megfelelőt tetszés szerint beilleszteni) volt, humorral fűszerezve. Pontosan az ilyen könyvek miatt hiszik a nők, hogy egy hímringyó pasi romantikus hősszerelmesre tudja k*félni magát.
De van-e ezzel baj? Nincs :)))

loveQhuay P
Lauren Blakely: Kőkemény

Odáig meg vissza vagyok ezért a könyvért!

Először is, a borító! HOT! Ez mellett a könyv mellett nem lehet csak úgy elmenni, mert nincs az az ember aki ne nézné meg, vagy azért mert WOW vagy azért mert eww…. Én az előbbibe tartozom, mert már az angol megjelenésnél felfigyeltem erre a könyvre, és ha nem hozták volna magyarul, tuti előbb-utóbb sorra került volna angolul.

A könyv elég keményen kezd, amit most, hogy végigolvastam, nem tudok hova tenni, mert Spencer nem ilyen. Aki túljut az első oldalak okozta sokk-on, az egy igazi romantikus-erotikus könyv élményben fog részesülni.
Imádtam Spencer stílusát, a belső monológjait, azt, ahogyan a szüleit szereti, és a kapcsolatát a legjobb barátjával, Charlotte-tal. Sokat dob a könyvön, hogy Spencer mesél, és az sem utolsó, hogy nem totojázik egyik szereplő sem. Nincs felesleges dráma, nincsenek félreértések, és mindig mindenki kimondja amit gondol vagy éppen akar.

Sokat mosolyogtam olvasás közben, és az erotikus jelenetek is jó arányban voltak jelen, és jól is voltak megírva.

Egy dolgot nem értek; aki nem szereti az ilyet, minek olvassa, hogy aztán lehúzza? Ha tudja előre, hogy ez nem az ő páylája, minek?? Miért veszi meg valaki csak azért, mert elárazták és 1200ft volt? Mellesleg én teljes árban vettem, és egy forintot nem sajnálok érte! Nem értem azt a felhajtást amit ez a könyv kavart. Negatív értelemben véve persze, mert jóval akadnak olyanok akiknek tetszett. Nem azt mondom, hogy mindenki szeresse, de a felesleges köröket utálom. Ez egy romantikus-erotikus könyv, és az olvassa csak, aki szereti a műfajt és tudja mit kap tőle.

És csak hogy ismételjem magam, IMÁDTAM. Újraolvasós lesz, mert szórakoztat, leköt, és mert Spencer♥.

Bitten

MÉG EGY EPILÓGUS – újabban ez a kedvenc részem :D
Van akit irritál, van aki a bugyiját szaggatja tőle…..
Jóízűen tudok rajta nevetni, a vonalvezetés mozgalmas, cselekménye üde – nekem ennél nem kell több! Élveztem várom a folytatást ;-)
Spencer egyszer be kell hogy mutassalak Drewnak tuti jó spanok lesztek ;-)

Törpillaa
Lauren Blakely: Kőkemény

Imádom annyira jó volt olvasni. Alig bírtam letenni a könyvet. Spencer nagyon szexi és egoista. Humoros volt, és erotikus, szenvedélyes. Charlotte-al tökéletes párt alkottak és nagyon tetszett az évődésük. Nem volt annyira eget rengető a történet, de kiszámítható volt.

agi89 P
Lauren Blakely: Kőkemény

Na ez a könyv tényleg kőkemény hatást gyakorol az ember lányára!

Kezdődött a könyvesboltba való átvétellel… Extrás élmény volt. XD
Tudtam már az első pillanatoktól kezdve, mikor kiderült meg fog jelenni ez a könyv, hogy imádni fogom.

És tá-rááá:
Rohadtul imádtam!

Mert humoros volt.
Mert szekszis volt.
Mert romantikásos volt.
Tényleg igazi szórakoztató erotikus könyv.

Spencer Holiday alap hogy bekerültél a háremembe..! Remélem jó haverok lesztek Drew Evanssel. :P

Nagyon-nagyon-nagyon várom már Nick sztoriját.

288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676130 · Fordította: Márton Andrea
Nikolett0907 P
Lauren Blakely: Kőkemény

Az alap történet tetszett, humorban sem volt hiány.
Viszont csak azért három csillag, mert a borító nekem sok, kicsit közönségesnek találom, valamint azért messze nem hibátlan. A folytatást természetesen elfogom olvasni. :)

Tóth_Orsolya_3 P
Lauren Blakely: Kőkemény

Tökéletes kikapcsolódás rengeteg nevetéssel, jól megírt erotikus jelenetekkel, és persze a HEA sem maradt el. ;)
Kíváncsi leszek Nick történetére. ;)

Chrissie P

A férfiak nem értik a nőket.
Ez egyszerű tény.

Sippancs P

– Nincs nálam a pénztárcám.
A szemét forgatja.
– Az első rugdalózódat én vettem. Azt hiszem, még össze tudok kaparni egy nadrágra valót.
– Rendben, apa, köszi, de megesküdnél rá, hogy ezt a szót soha nem említed meg velem kapcsolatban? – mondom, amint elhagyjuk az irodát.
– A rugdalózót?
Bólintok.
Apa vállat von.
– Mindent megteszek majd, hogy soha ne mondjam el senkinek, milyen tündéri voltál a kis, kék rugdalózódban.
– Apa.
– Jól van. Nem tündéri voltál. Hanem kérges bőrű, és férfias.

Kapcsolódó szócikkek: Spencer Holiday
Chrissie P

Boldog feleség egyenlő boldog élet, és egy nőt egyebek között az ágyban is boldoggá lehet tenni.

Chrissie P

Frissnek, üdének és lenyűgözőnek kell lennem.

Sippancs P

– Charlotte, hidd el nekem, hogy részemről abszolút rendben a következő hét – mondom három ujjamat feltartva. – Cserkészbecsszóra.
– Soha nem voltál cserkész.
– Igaz. De nem szokásom a megcsalás sem, akár igazi párkapcsolatban vagyok, akár kamuban.
Charlotte felvonja egyik szemöldökét.
– Voltál már valaha igazi párkapcsolatban?
– Persze. Az igazit úgy érted, hogy tudom a csaj vezetéknevét is?

sarahangel P

– A macskám egy perverz.
Charlotte felnevet.
– Akkor szerintem mi hárman nagyon jól kijövünk majd egymással!
Szerintem is.

ncsn87

Néha eltűnődöm, hogy a férfiak hogyan képesek bármit is elérni így, hogy az eszük állandóan a szexen jár. Mi több, eltűnődöm, hogyan voltak képesek bármit is elérni a világ eddigi történetében. Kész csoda, hogy be tudjuk kötni a cipőfűzönket vagy meg tudunk fésülködni.

Chrissie P

Nézzétek meg a diplomámat! Két szakra is jártam az egyetemen: az egyik szakom a pénzügy-számvitel volt, a másik pedig a nők nyelve – és summa cum laude végeztem. Minden felölelő tudásom van arról, mit is akar egy nő… és hogyan kell azt neki megadni neki. Tökéletesen beszélem a női test nyelvét, felismerem a jeleket é a gesztusokat.

gigy

– Azt hiszem, függök a szádtól – mondja halkan.
– Az jó, mert a szám is függ tőled.

Sippancs P

Végig gombos ing. Nyakkendő. Grafitszürke nadrág. Sötétbarna haj, zöld szem, szép ívű állkapocs.
Igen, minden működik.
Teljesen elégedett vagyok magammal ezen a péntek reggelen, és ha valami nyálas film szereplője lennék, mindkét hüvelykujjamat feltartva jelezném, hogy milyen menő vagyok.

Kapcsolódó szócikkek: Spencer Holiday

Lauren Blakely: Mister O Mr. Orgazmus akcióba lép