Találj ​rám! (Találkozások 2.) 61 csillagozás

Laurelin Paige: Találj rám!

Gwen Anders azért jött a Sky Launchba, hogy új életet kezdjen, és elmeneküljön a múlt sötét árnyai elől. Hamar beilleszkedik, és összebarátkozik a társmenedzserével, Alayna Withersszel, valamint a klub tulajdonosával, Hudson Pierce-szel. Noha nem a legideálisabb körülmények juttatták ide, most először érzi igazán otthon magát.
Az új élet azonban azt jelenti, hogy fel kell adnia a régit. És vannak dolgok, amiket nem akar eltemetni – akárcsak JC, a férfi, aki megtanította neki, hogyan szabaduljon fel.
A férfi, akibe nem lett volna szabad beleszeretnie. A férfi, akit nem akar elveszíteni.
Most, hogy még mindig fenyegeti a veszély, ami elől menekülni kényszerült, Gwen attól retteg, hogy sose lesz képes igazán továbblépni. Ha pedig mégis, vajon reménykedhet-e még abban, hogy JC szereti annyira, hogy eljöjjön és megkeresse őt?

Eredeti megjelenés éve: 2015

Libri, Budapest, 2019
408 oldal · ISBN: 9789634334910 · Fordította: Horváth M. Zsanett
Libri, Budapest, 2019
408 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634334880 · Fordította: Horváth M. Zsanett

Alayna Withers 'Laynie'

Bitten>!

Jobb mint az első.
Nem mert a szereplöinek cselekményt adni a kezébe…..

Ács_Milán>!
Laurelin Paige: Találj rám!

„- Nem tudtam ellenállni – (…) – Nem tudtalak nem szeretni.”
„Ha te az enyém vagy, akkor mindenem megvan.”

Az első rész olvasása után több kérdés maradt a fejemben a történettel kapcsolatban. Ebben a részben megkaptam a válaszokat ugyan, mégsem vagyok maradéktalanul elégedett. Az elégedetlenségem oka valószínű az, hogy bármennyire szerettem volna ugyanúgy szeretni JC és Gwen történetét, mint Hudson és Alayna sztoriját, nem ment.
JC sokkal jobb és érdekesebb karakter volt számomra, mint Gwen. Sokszor éreztem úgy, hogy Gwen nem érdemli meg ezt a határtalan szeretetet és törődést, amit a férfitól kap. Túl jó volt JC a nő számára.

A történet folytatása kb ugyananazt a színvonalat hozta nálam, mint az első részben. Könnyed, laza és gyorsan olvasható. Itt is olyan érzéseim voltak, hogy hiába pörögnek a lapok, szinte nem történik semmi extra. Aztán szerencsére, hozzáteszem éppen időben, történt valami, amire felkaptam a fejem, tágra nyíltak a szemeim és azt mondtam: Igen, valami ilyesmire vártam!
Ami sokat dobott a sorozaton és főleg ezen a részen, az az, amikor feltűntek a már jól ismert szereplők a Fixed sorozatból.
Az epilógus nagyon jó lezárása volt a regénynek.

Hópárduc P>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Ismét itt vagyunk, egy folytatásnál. :)
A történet szép fordulatot vett, a „tékozló fiú” visszatért.
Kicsit esetlenek a szereplők a könyv elején, de később már izzik a levegő körülöttük. Ripsz-ropsz jegyesség, házasság, terhesség és bonyodalmak.
Nem volt rossz, hogy nem húzta el az időt az írónő, de kicsit így összecsapottnak tűnt a történet.
Gwen néha kiakasztott….főleg az elején. Ha, pedig tényleg annyira várta JC visszatértét és annyira szerette, akkor ezeket a „félrelépéseket” végképp nem értem. :(
A vége szépen lezárt.

Trice29>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Szerintem jobb, mint az első rész, bár közel sem tökéletes. Elragadott a megszokott stílus, tetszettek a szereplők, működött a kémia. A történettel viszont voltak gondjaim. Kicsit erőltetettnek, és kidolgozatlannak tűnik, ezért nálam elmaradt az izgulás, aggodalom.
Kikapcsolt, így érdemes volt elolvasni.

L_B_Mariann>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Muszáj JC-vel kezdenem. Imádtam, ám egy idő után már picit felhúzott a tökéletességével! Mert hát valljuk be: ilyen pasi, nem létezik. Külsőre is nagyon rendben van. ;) És még ilyen szívvel, lélekkel is rendelkezik? Hűséges, türelmes, becsületes és még sorolhatnám. Szóval, sokszor már túlzásnak éreztem. spoiler na ott én helyette is haragudtam Gwen-re!
Meg még jó pár alkalommal…
Valahol viszont Gwen-t is meg tudtam érteni. Nehéz lehetett neki csak várnies várni, semmilyen jel nélkül, hogy a szeretett férfi visszatér-e egyszer, vagy sem.
Ennél a résznél is, jó pár felesleges oldal van, csakúgy mint az elsőnél.
Azt azonban nem tagadhatom, hogy könnyen lehet vele haladni.
Az, hogy Hudson és Alayna, is meg-meg jelent nagyon szerettem! Mert, hát ők…♡!!!

ladydark>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Annyira nem vett meg ez a rész sem magának. Sokszor csak végigfutottam az oldalakon, mert unalmasak voltak. Hudson és Alayna felbukkanásának jobban örültem végig, mint a 2 főszereplő kapcsolatának. Nekem ez a sorozat egyenlőre nem jön be.

abbywinter I>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Azt hiszem, kijelenthetem, hogy az írónő kedvenc lett :) Ilyen pasikat alkotni!!! Egyszerűen imádom, és kész. Igaz, hogy volt egy kis birtoklási vágy a pasiban, de a szíve!!! Istenem, mekkora szíve volt!
Tetszett ez a rész is.
Szerintem nem érdemes kihagyni.

pinkprincessreads>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Vajon mennyi titkot képes elbírni egy kapcsolat, mely alapvetően se áll túl szilárd lábakon? Alapvetően erre a kérdéskörre épít a Szabadíts meg folytatása. Amit pedig igazán jó volt látni, hogy próbálnak a szerelők megbirkózni az igazsággal, ami akár a köztük lévő csodát is képes a földdel egyenlővé tenni. Összeségében csak annyit tudok mondani, hogy méltó befejezést kapott JC és Gwen és újra kaphattunk egy nagy adag Hudsont és Alaynát, amiért óriási piros pont jár az írónőnek. Összeségében úgy vélem, hogy mindenkinek érdemes ezt a könyvet elolvasnia, hisz igen gazdag tapasztalatokkal tud gazdagodni, melyet a saját kapcsolatában is tud hasznosítani.⁣

Még több értékelést és kedvcsináló képeket találsz itt:

Detty77>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Ez igen♥♥A folytatásban minden benne volt! Izgalom, szenvedély, rengeteg érzelem! Igazi Laurelin Paige, imádom!! Aggódtam értük, velük izgultam és nagyon féltem, hogy JC-nek nem marad más választása… de az élet a legnagyobb rendező!!! Layne-t imádtam, ahogy már a korábban megírt történetekben is, igazi barát♥ Norma egy anyatigris, remélem, Boyddal boldogok lesznek! Ben egy tüneményes figura!! Nagyon tetszett!!!

RealRedzsy>!

Húha…hát nehéz.
Nehéz mert az első és a második rész között olvastam a Örökké őrizlek könyvét az irónőnek és nekem az a tökéletes.
Valahogy ez közel sem érte el azt a hatást nálam. Nem kedveltem meg a szereplőket sem… Nem volt persze rossz de mégis kicsit csalódtam. Sajnálom hogy így alakult de talán ha később újra fogom olvasni nem Hudson és Alayna története után akkor jobb is lehet :D

Hunter20>!

Ne rágódj olyasmin, ami még meg sem történt.

73. oldal, 6. fejezet

SzRéka >!

(…) úgy hiszem, hogy a szerelem hihetetlen akadályokon képes felülkerekedni.

Hunter20>!

…A jelen csupán röpke pillanat a hosszú létben…

338. oldal, 23. fejezet

L_B_Mariann>!

Addig csókolt, amíg az idő értelmét vesztette, és csak mi ketten léteztünk.
Addig csókolt, amíg az ajkam felduzzadt és lüktetni kezdett.
Addig csókolt, amíg megszédültem és levegő után kapkodtam.

SzRéka >!

(…) néha könnyebb megsértődni és magunkba fordulni, mint hagyni, hogy szeressenek.

SzRéka >!

Miért olyan nehéz a megtört lelkeknek sorstársat találni?

Hunter20>!

…a múltba merengés nem élet.

15. oldal, 1. fejezet

SzRéka >!

De Lauren, a kedvenc terapeutám mindig azt mondta, hogy egyszerűen nem érdekel minket többé az, amit annyira hajkurászunk. Csak már megszokássá vált.

SzRéka >!

– Veszély nélkül az élet nem valami szórakoztató.

B_Gabi>!

Hátrálni kezdett a folyosón, de közben le se vette rólam a szemét.
– Tudod, ez hihetetlenül nehéz.
Nekidöntöttem a fejem az ajtófélfának.
– Hátrafelé menni?
– Elmenni.