Találj ​rám! (Találkozások 2.) 27 csillagozás

Laurelin Paige: Találj rám!

Gwen Anders azért jött a Sky Launchba, hogy új életet kezdjen, és elmeneküljön a múlt sötét árnyai elől. Hamar beilleszkedik, és összebarátkozik a társmenedzserével, Alayna Withersszel, valamint a klub tulajdonosával, Hudson Pierce-szel. Noha nem a legideálisabb körülmények juttatták ide, most először érzi igazán otthon magát.
Az új élet azonban azt jelenti, hogy fel kell adnia a régit. És vannak dolgok, amiket nem akar eltemetni – akárcsak JC, a férfi, aki megtanította neki, hogyan szabaduljon fel.
A férfi, akibe nem lett volna szabad beleszeretnie. A férfi, akit nem akar elveszíteni.
Most, hogy még mindig fenyegeti a veszély, ami elől menekülni kényszerült, Gwen attól retteg, hogy sose lesz képes igazán továbblépni. Ha pedig mégis, vajon reménykedhet-e még abban, hogy JC szereti annyira, hogy eljöjjön és megkeresse őt?

Eredeti mű: Laurelin Paige: Find Me

Eredeti megjelenés éve: 2015

Libri, Budapest, 2019
Libri, Budapest, 2019

Alayna Withers 'Laynie'

Bitten

Jobb mint az első.
Nem mert a szereplöinek cselekményt adni a kezébe…..

Hópárduc P
Laurelin Paige: Találj rám!

Ismét itt vagyunk, egy folytatásnál. :)
A történet szép fordulatot vett, a „tékozló fiú” visszatért.
Kicsit esetlenek a szereplők a könyv elején, de később már izzik a levegő körülöttük. Ripsz-ropsz jegyesség, házasság, terhesség és bonyodalmak.
Nem volt rossz, hogy nem húzta el az időt az írónő, de kicsit így összecsapottnak tűnt a történet.
Gwen néha kiakasztott….főleg az elején. Ha, pedig tényleg annyira várta JC visszatértét és annyira szerette, akkor ezeket a „félrelépéseket” végképp nem értem. :(
A vége szépen lezárt.

Trice29 P
Laurelin Paige: Találj rám!

Szerintem jobb, mint az első rész, bár közel sem tökéletes. Elragadott a megszokott stílus, tetszettek a szereplők, működött a kémia. A történettel viszont voltak gondjaim. Kicsit erőltetettnek, és kidolgozatlannak tűnik, ezért nálam elmaradt az izgulás, aggodalom.
Kikapcsolt, így érdemes volt elolvasni.

ladydark
Laurelin Paige: Találj rám!

Annyira nem vett meg ez a rész sem magának. Sokszor csak végigfutottam az oldalakon, mert unalmasak voltak. Hudson és Alayna felbukkanásának jobban örültem végig, mint a 2 főszereplő kapcsolatának. Nekem ez a sorozat egyenlőre nem jön be.

Detty77
Laurelin Paige: Találj rám!

Ez igen♥♥A folytatásban minden benne volt! Izgalom, szenvedély, rengeteg érzelem! Igazi Laurelin Paige, imádom!! Aggódtam értük, velük izgultam és nagyon féltem, hogy JC-nek nem marad más választása… de az élet a legnagyobb rendező!!! Layne-t imádtam, ahogy már a korábban megírt történetekben is, igazi barát♥ Norma egy anyatigris, remélem, Boyddal boldogok lesznek! Ben egy tüneményes figura!! Nagyon tetszett!!!

RealRedzsy

Húha…hát nehéz.
Nehéz mert az első és a második rész között olvastam a Örökké őrizlek könyvét az irónőnek és nekem az a tökéletes.
Valahogy ez közel sem érte el azt a hatást nálam. Nem kedveltem meg a szereplőket sem… Nem volt persze rossz de mégis kicsit csalódtam. Sajnálom hogy így alakult de talán ha később újra fogom olvasni nem Hudson és Alayna története után akkor jobb is lehet :D

Kikyo
Laurelin Paige: Találj rám!

Jaj Laurelin! Ezt meg hogy sikerült összehoznod? Hogy lett két belevaló, szexi karakterből picsogó, nyáltól csöpögő romantikus maszlag? Komolyan mondom nem értem. Miért kellett elmenni a szappanoperák irányába? Ha nincs probléma, csináljunk?! Gwent néha úgy pofán tudtam volna vágni. Csak hogy magához térjen. A cselekmény… Nem igazán tudok mit mondani. Vannak vele problémáim. Sajnos meg sem közelítette az első részt. :(

Laurelin Paige: Találj rám!

Érzékeltem a fejlődést, de most is voltak részek, amik untattak. Nem bírtam élvezni a történetet, túl sok volt a dráma és az erotika… Legalább vége van.

SzRéka

(…) úgy hiszem, hogy a szerelem hihetetlen akadályokon képes felülkerekedni.

SzRéka

De Lauren, a kedvenc terapeutám mindig azt mondta, hogy egyszerűen nem érdekel minket többé az, amit annyira hajkurászunk. Csak már megszokássá vált.

SzRéka

(…) néha könnyebb megsértődni és magunkba fordulni, mint hagyni, hogy szeressenek.

SzRéka

Miért olyan nehéz a megtört lelkeknek sorstársat találni?

SzRéka

– Veszély nélkül az élet nem valami szórakoztató.

SzRéka

– A mai teszt eredménye is negatív – közölte Laynie köszönés nélkül, amikor beléptem az irodába.