Találj ​rám! (Találkozások 2.) (Fixed 4,6) 84 csillagozás

Laurelin Paige: Találj rám!

Gwen Anders azért jött a Sky Launchba, hogy új életet kezdjen, és elmeneküljön a múlt sötét árnyai elől. Hamar beilleszkedik, és összebarátkozik a társmenedzserével, Alayna Withersszel, valamint a klub tulajdonosával, Hudson Pierce-szel. Noha nem a legideálisabb körülmények juttatták ide, most először érzi igazán otthon magát.
Az új élet azonban azt jelenti, hogy fel kell adnia a régit. És vannak dolgok, amiket nem akar eltemetni – akárcsak JC, a férfi, aki megtanította neki, hogyan szabaduljon fel.
A férfi, akibe nem lett volna szabad beleszeretnie. A férfi, akit nem akar elveszíteni.
Most, hogy még mindig fenyegeti a veszély, ami elől menekülni kényszerült, Gwen attól retteg, hogy sose lesz képes igazán továbblépni. Ha pedig mégis, vajon reménykedhet-e még abban, hogy JC szereti annyira, hogy eljöjjön és megkeresse őt?

Eredeti megjelenés éve: 2015

Libri, Budapest, 2019
408 oldal · ISBN: 9789634334910 · Fordította: Horváth M. Zsanett
Libri, Budapest, 2019
408 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634334880 · Fordította: Horváth M. Zsanett

Alayna Withers 'Laynie'

Bitten>!

Jobb mint az első.
Nem mert a szereplöinek cselekményt adni a kezébe…..

Ács_Milán>!
Laurelin Paige: Találj rám!

„- Nem tudtam ellenállni – (…) – Nem tudtalak nem szeretni.”
„Ha te az enyém vagy, akkor mindenem megvan.”

Az első rész olvasása után több kérdés maradt a fejemben a történettel kapcsolatban. Ebben a részben megkaptam a válaszokat ugyan, mégsem vagyok maradéktalanul elégedett. Az elégedetlenségem oka valószínű az, hogy bármennyire szerettem volna ugyanúgy szeretni JC és Gwen történetét, mint Hudson és Alayna sztoriját, nem ment.
JC sokkal jobb és érdekesebb karakter volt számomra, mint Gwen. Sokszor éreztem úgy, hogy Gwen nem érdemli meg ezt a határtalan szeretetet és törődést, amit a férfitól kap. Túl jó volt JC a nő számára.

A történet folytatása kb ugyananazt a színvonalat hozta nálam, mint az első részben. Könnyed, laza és gyorsan olvasható. Itt is olyan érzéseim voltak, hogy hiába pörögnek a lapok, szinte nem történik semmi extra. Aztán szerencsére, hozzáteszem éppen időben, történt valami, amire felkaptam a fejem, tágra nyíltak a szemeim és azt mondtam: Igen, valami ilyesmire vártam!
Ami sokat dobott a sorozaton és főleg ezen a részen, az az, amikor feltűntek a már jól ismert szereplők a Fixed sorozatból.
Az epilógus nagyon jó lezárása volt a regénynek.

Anita_Simon>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Nem is tudom mit írjak….
Gwen sokat változott, mire befejeződött ez a kötet. Tetszett, ahogy kiállt magáért az apja ellen. Ahogy megpróbált a gondolattal élni, hogy spoiler.
JC, nos őt… nem is tudom mit csináltam volna vele…. Felpofozni? Tökönrúgni? Kitekerni a nyakát? Waaaa, nem hiszem el, hogy megígérte Gwen-nek, hogy spoiler
Chandler hiába gyerek volt még, hisz suliba járt, 19 évesen hihetetlenül felnőttesen kezelte a helyzetet. Bár előhozakodott a vagyonával, ami kicsit nem tetszett – hisz Gwen nem egy pénzre hajtó csaj volt-, kész lett volna spoiler Ezt a lépést nagyon tiszteltem benne.
Hudson és Laynie, Norma és Boyd, Ben és Eric is mindegyik értelmes, okos, jó barátok/rokonok voltak a duológiában❤

Hópárduc P>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Ismét itt vagyunk, egy folytatásnál. :)
A történet szép fordulatot vett, a „tékozló fiú” visszatért.
Kicsit esetlenek a szereplők a könyv elején, de később már izzik a levegő körülöttük. Ripsz-ropsz jegyesség, házasság, terhesség és bonyodalmak.
Nem volt rossz, hogy nem húzta el az időt az írónő, de kicsit így összecsapottnak tűnt a történet.
Gwen néha kiakasztott….főleg az elején. Ha, pedig tényleg annyira várta JC visszatértét és annyira szerette, akkor ezeket a „félrelépéseket” végképp nem értem. :(
A vége szépen lezárt.

Trice29 P>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Szerintem jobb, mint az első rész, bár közel sem tökéletes. Elragadott a megszokott stílus, tetszettek a szereplők, működött a kémia. A történettel viszont voltak gondjaim. Kicsit erőltetettnek, és kidolgozatlannak tűnik, ezért nálam elmaradt az izgulás, aggodalom.
Kikapcsolt, így érdemes volt elolvasni.

Laurelin Paige: Találj rám!

Muszáj JC-vel kezdenem. Imádtam, ám egy idő után már picit felhúzott a tökéletességével! Mert hát valljuk be: ilyen pasi, nem létezik. Külsőre is nagyon rendben van. ;) És még ilyen szívvel, lélekkel is rendelkezik? Hűséges, türelmes, becsületes és még sorolhatnám. Szóval, sokszor már túlzásnak éreztem. spoiler na ott én helyette is haragudtam Gwen-re!
Meg még jó pár alkalommal…
Valahol viszont Gwen-t is meg tudtam érteni. Nehéz lehetett neki csak várnies várni, semmilyen jel nélkül, hogy a szeretett férfi visszatér-e egyszer, vagy sem.
Ennél a résznél is, jó pár felesleges oldal van, csakúgy mint az elsőnél.
Azt azonban nem tagadhatom, hogy könnyen lehet vele haladni.
Az, hogy Hudson és Alayna, is meg-meg jelent nagyon szerettem! Mert, hát ők…♡!!!

ladydark>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Annyira nem vett meg ez a rész sem magának. Sokszor csak végigfutottam az oldalakon, mert unalmasak voltak. Hudson és Alayna felbukkanásának jobban örültem végig, mint a 2 főszereplő kapcsolatának. Nekem ez a sorozat egyenlőre nem jön be.

martonka77>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Legalább annyira tetszett, mint az előző rész.
Volt itt minden. Szerelem, izgalom, titkok, lövöldözés.
Fura volt Gwent Chandlerrel elképzelni. Hozzá igenis JC illett.
Érdekes volt ez az egész babamizéria, elég jól fokozta az izgalmakat. JC tanúvédelme meg főleg. Meg tudtam volna verni a pasit.

abbywinter I>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Azt hiszem, kijelenthetem, hogy az írónő kedvenc lett :) Ilyen pasikat alkotni!!! Egyszerűen imádom, és kész. Igaz, hogy volt egy kis birtoklási vágy a pasiban, de a szíve!!! Istenem, mekkora szíve volt!
Tetszett ez a rész is.
Szerintem nem érdemes kihagyni.

pufivipi>!
Laurelin Paige: Találj rám!

Megkaptam a kérdéseimre a választ. JC kicsit elvesztette férfias mivoltát és átment túl szentimentálisba. Aztán jól kiverte a biztosítékot, na biztos jól megleckéztettem volna. Ezek ellenére nem volt rossz, gyorsan haladós. Kicsit nosztalgikus is, hogy újra visszacsöppentem egyik régi kedvenc párosom életébe – Hudson-Alayna, ó azok a régi szépidők…

Zsuzsu97>!

Ne rágódj olyasmin, ami még meg sem történt.

73. oldal, 6. fejezet

SzRéka P>!

[…] úgy hiszem, hogy a szerelem hihetetlen akadályokon képes felülkerekedni.

Zsuzsu97>!

…A jelen csupán röpke pillanat a hosszú létben…

338. oldal, 23. fejezet

L_B_Mariann P>!

Addig csókolt, amíg az idő értelmét vesztette, és csak mi ketten léteztünk.
Addig csókolt, amíg az ajkam felduzzadt és lüktetni kezdett.
Addig csókolt, amíg megszédültem és levegő után kapkodtam.

SzRéka P>!

De Lauren, a kedvenc terapeutám mindig azt mondta, hogy egyszerűen nem érdekel minket többé az, amit annyira hajkurászunk. Csak már megszokássá vált.

SzRéka P>!

[…] néha könnyebb megsértődni és magunkba fordulni, mint hagyni, hogy szeressenek.

SzRéka P>!

Miért olyan nehéz a megtört lelkeknek sorstársat találni?

L_B_Mariann P>!

– Ha te nem gyűlölsz, attól még nem bánod, ha én gyűlölöm magam?
– De – mondta szigorúan. – Nagyon is bánom.

B_Gabi>!

Hátrálni kezdett a folyosón, de közben le se vette rólam a szemét.
– Tudod, ez hihetetlenül nehéz.
Nekidöntöttem a fejem az ajtófélfának.
– Hátrafelé menni?
– Elmenni.