Fixed ​Forever – Örökké őrizlek (Fixed 6.) 30 csillagozás

Hudson Pierce!

Hogy fenn hordod az orrod, te meg a tökéletes terhes feleséged, Alayna. A tökéletes gyereketekkel a tökéletes otthonotokban.
Nem voltál te mindig tökéletes. A múltad tele van gaztettekkel.
A feleséged az összes titkodról tud?
Vajon akkor is kitartana melletted, ha tudná mindet?
Azt hiszed, csak mert ágyban pihen, meg tudod védeni? Milyen édes.
Aludjatok jól, ti ketten.

Egy régi barátod.

Eredeti megjelenés éve: 2018

Libri, Budapest, 2019
364 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634334873 · Fordította: Horváth M. Zsanett
Libri, Budapest, 2019

Hudson Pierce · Alayna Withers 'Laynie'

Bitten
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

Olyan jó volt újra együtt.
Pont elég mindenből, pont mint egy jól összedobott és szépen tálalt vacsora.
Szerettem, de az a mi a fene befejezés ……áááá…….csak nem……. komoly….nagyon tuti!

Ács_Milán P
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

„Az enyém vagy, mert nélküled nem létezem."
„Mert az álmok nem attól válnak valóra, hogy megálmodjuk őket, hanem attól, hogy megőrizzük őket.”

Nehéz újat és kimagaslót írni egy olyan sorozatnál, ahol már ennyi rész van, mint jelen esetben a Fixed sorozatnál. Hiszen a szereplőket és a történetüket már nagyon is volt időnk megismerni és kiismerni.
Ettől függetlenül remek szórakozást és kikapcsolódást nyújtott ennek a résznek az olvasása is. Gyorsan, könnyen olvasható ez is, mint ahogy azt már eddig megszokhattuk a többi rész esetében.
Viszont úgy érzem, hogy csak és kizárólag Hudson jellemének és karakterének volt köszönhető, hogy ilyen értékelést kap tőlem a regény. Ugyanis sokáig elég lagymatag volt a történet, ami igazán izgalmas lehetett volna, a zaklató személye, de túl hamar kiderült, hogy ki is ő valójában.
Alayna sajnos néha kicsapta a biztosítékot nálam, Chandler és Genevieve pedig több szerepet is kaphatott volna.
Összességében tetszett, viszont a Hudson féle epilógus már elhanyagolható lett volna a történet végéről.

kocybaba P
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

Isten igazából mikor először megláttam, hogy még egy rész jön Hudsonról és Laynie-ről, arra gondoltam, hogy ez csak egy újabb bőrlehúzás, minek kell, de azért titkon nagyon is örültem neki. Kb. 5 évvel később játszódik az utolsó kötetük után és már jócskán belekóstoltak a házaséletbe, amibe azért jól esett betekintést kapni. Messze túl a nagy HEA-n sem fenékig tejfel minden, hisz ott vannak a gyerekek, a munka, az időhiány… Egyikük sem vetkőzte le a rossz szokásait, a bizonytalanságait, a szerelmük viszont nem kopott meg és bőségesen van még bennük szenvedély. A szürke hétköznapokat a rejtélyes fenyegetések rázták fel, és ez a szál tette igazából izgalmassá a történetet. Feldúlja a páros kapcsolatát, előkerülnek a régi ellenségek, a múltban szunnyadó dolgok és megy a nyomozás. A utolsó fejezeteknél lendült be a legjobban a könyv, a befejezés pedig azt sejteti, hogy még mindig nincs vége és lesz tovább, bár én úgy érzem, hogy 5 résszel már tényleg ki lett facsarva belőlük minden…

Hópárduc P
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

Számomra ez a rész már nem igazán hiányzott. Alayna és Hudson története már így is eléggé elhúzódott.
De, érdekes volt abba az életbe bepillantást nyerni, ami a „boldogan éltek, még meg nem haltak” után következik. Család, gyerek, munka….És persze. ármánykodás, és előkerültek ismét a régi dolgok is, régi szereplők is.
Az utolsó oldalak voltak inkább izgalmasak.
De, összességében meg lettem volna éppen a történet nélkül is.
A váltott szemszög viszont itt is tetszett. :)

ladydark
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

Hát nehezen ment a dolog.
Sokat szenvedtem vele. Lapos volt a történet nagyon sokáig. Csak akkor lendült be úgy igazán, amikor megtörtént az emberrablás. Az viszont tetszett, hogy bemutatta azt az időt, ami a házasság után következik, erre a legtöbb könyv már nem tér ki. A befejezésből viszont úgy jött le nekem, hogy még lesz folytatás, szerintem viszont már nem jó ennyire húzni ezt a sztorit, mindenesetre valószínűleg el fogom olvasni.

erzsi5062
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

Kíváncsian vártam, hogy folytatódik Hudson és Alayana története. Nem csalódtam, ahogy az előző részeknél sem. Szenvedélyes, pörgős történet, ahogy azt Tőlük megszokhattuk! A család és a barátok, most is nagyon helyesek voltak. Örültem, hogy bepillantást nyerhettem a kis családjuk életében, ami nem mindennapi volt!

Detty77
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

Ez a rész is nagyon tetszett, ahogy a sorozat eddig összes kötetet! Teljesen Hudson-os volt… pörgős, szerelmes és nagyon érzelmes, na az erotikáról nem beszélve! Imádtam, hogy ekkora családjuk lett!!! És azt is, hogy a többiekről is olvashattam, Gwen-t nagyon kedveltem. Celia, na… hozta a formáját. Köszönöm az élményt!!

RealRedzsy
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

Végre újra olvashattam Hudson és Alayna történetét!
Imádtam őket már az elejétől fogva. Ez a kötet kicsit nehezemre esett ezért ez teljesen magán vélemény lesz amit leírok.
spoiler (Én sajnos a valóságban sem szeretem ezeket hallgatni bocsánat ezért .)
Sajnálom de ez nekem kicsit túlzás volt… Viszont…
Nagyon klassz volt a sztori. Tetszett ahogy van. Biztos hogy olvasni fogom még a sorozatot.
Hudson te gyönyörűséges férfi… Imádlak :)

zsuzso100
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

A korábbi részekhez hasonlóan ez is nagyon tetszett, nagyon hamar ki is olvastam.
Kicsit más volt, mint a korábbiak, kicsit krimisebb, de kellett egy kicsit más vonal is. A lényegéből nem vett el semmit, hiszen rövid volt a krimis izgalom.
Szerintem itt a vége, meglepődnék, ha folytatódna a sorozat.

Borgin
Laurelin Paige: Fixed Forever – Örökké őrizlek

De jó volt újra Róluk olvasni♥, hogy mennyire szeretik egymást még mindig. Az írónő köszönetnyílvánításában sok mindent megértettem, hogy miért is folytatta a történetet. Neki sem lehet egyszerű az élet….

SzRéka

Már megtapasztaltam, hogy a múlt hajlamos megismételni önmagát.

Kapcsolódó szócikkek: Alayna Withers 'Laynie'
SzRéka

Mert az álmok nem attól válnak valóra, hogy megálmodjuk őket, hanem attól, hogy megőrizzük őket. (…) Hogy a szívünkben őrizzük az álmainkat.

Kapcsolódó szócikkek: Hudson Pierce
SzRéka

Az a baj azzal, hogy a múltunk tele van őrültségekkel, hogy képtelen vagyok megállapítani, vajon józanul gondolkodom és cselekszem-e.

Kapcsolódó szócikkek: Alayna Withers 'Laynie'
SzRéka

Az én álmaim határozottan megváltoztak. Nem lett belőlem felnőttkoromra vonat.

Kapcsolódó szócikkek: Hudson Pierce