A ​hatalom csábításában (Más szerepben 1.) 3 csillagozás

Laurelin Paige: A hatalom csábításában

„Már ​a nyitójelenet magával ragadott, szinte faltam a könyvet… Scott Sebastian alakja a zabolázatlan ösztön és a bűnös élvezet tökéletes ötvözete.” – Jana Aston, New York Times bestsellerszerző
Ez a város a Sebastianek birodalma.
A pokolba is, az egész világ az övék!
Nem kérek mást, csak egy kis szegletet, egy zugot, ami csak az enyém.
Amikor a főnököm lelép, hogy „megtalálja önmagát”, megragadom az alkalmat, és fejest ugrok a Sebastianek káprázatos világába. Mindig is erről álmodoztam – vérpezsdítő az iram és magas a tét –, s noha semmi keresnivalóm itt, kitűnően színlelek.
Ám ekkor megismerkedem a férfival, aki ezt a világot uralja: Scott Sebastiannel, az arrogáns, szívtipró örökössel, akinek az esze ördögien csavaros, a teste az isteneket is megszégyeníti, az ajkát pedig nem tudom kiverni a fejemből.
Megőrjít. És teljesen összezavar. Legalább annyira szeretne ágyba bújni velem, mint én vele. Ám ha túl közel kerülök hozzá, rájöhet arra, hogy… (tovább)

Álomgyár, Budapest, 2021

Febenecz_Kitti>!
Laurelin Paige: A hatalom csábításában

Azt a mindenit. Ez nem semmi sztori. Annyira magával ragadó minden sora hogy fel sem tűnt hogy a végére értem, csak akkor mikor jött a nagy bummm. Ami nem más mint hogy olyan brutál függővéges hogy szét vet az ideg. A könyv és a sztori visz magával beszippant végig fent tartja az érdeklődésed. Hihetetlenül tökéletesen összeszedet regény. Az írónő tudja mi kell az olvasónak, ahogy azt is hol vágja ketté a történetet hogy az olvasó tűkön ülve körmét lerágva várja a folytatást.
Kedves olvasó csak annyit mondok ha nem szereted a függővéget akkor várj ennek a könyvnek az olvasásával.

Laurelin Paige: A hatalom csábításában

" A romantika és szenvedély szerelmeseinek ez tökéletes olvasmány. De aki egy jó kis újdonságot keres annak is. Hiszen ha ezek is a fő vonalak, akadnak még más hozzávalók is amitől egy szuper kis történetet kaphat az olvasó.

Engem valóban megvett Scott Sebastian. Ő és Tess levettek a lábamról. "

Bővebben:

lizzyke21>!

– Engem te nem fogsz megszédíteni a bűbájoddal, te bűbáj…pecér.
Felnevetett.
– Bűbáj-pecér?

lizzyke21>!

Mi bajunk volt nekünk, nőknek, akik felismerték az ilyen férfiakban a nőcsábászt, mégis ragaszkodtak hozzá, hogy elcsábítsák őket?

lizzyke21>!

– Megtalált a pasid. – Tey biccentett a mögöttünk lévő előcsarnok felé. – Komolyan, Tess! Észbontóan néz ki. Rá se bírok nézni, annyira elvakít a szépsége.
– Akkor ne nézz rá! És nem a pasim.

lizzyke21>!

Nem volt könnyű elhúzódni, és hirtelen megértettem, hogy Hamupipőke miért időzött olyan sokáig, mielőtt kiszaladt a bálról. Azonosultam vele: az álruhás parasztlánnyal egy olyan világban, ahol semmi keresnivalója nem volt. Muszáj volt elszaladnia. Csak ezért tudta végül futásra bírni a lábait, amikor legszívesebben tovább maradt volna.
A herceg azonban rátalált. Az enyém is megtalált, most először, és ehhez még cipő sem kellett.
Hamupipőke hercegét végül cseppet sem zavarta a lány kiléte.
Vajon az enyémet zavarná?

Más szerepben sorozat · Összehasonlítás