A ​fény, ami összeköt 19 csillagozás

Történetek a mennyből földi halandóknak
Laura Lynne Jackson: A fény, ami összeköt

Létezik-e ​a túlvilág? Mi történik velünk, amikor meghalunk? Hogyan találjuk meg az életben a valódi utunkat?
Az Üzenetek a túlvilágról különleges nézőpontból közelíti meg a mindenkit foglalkoztató, örök kérdéseket, miközben olyan hétköznapi emberekről olvashatunk, akik újra találkozhattak elhunyt barátaikkal és családtagjaikkal: igaz történetek sorát ismerhetjük meg az élet és halál közötti határon átívelő megbocsátásról és megbékélésről.
A szerző csodálatos világlátása ráirányítja a figyelmünket arra, hogy a szeretteinkhez fűződő kapcsolatunk áthatol időn és téren: azért vagyunk itt, hogy önzetlenül szeressünk, és elfogadjuk mások szeretetét. Kiszélesítve az emberi tapasztalatról alkotott elképzelésünket és tudatosságunk határait, a könyv fogódzót nyújt ahhoz, hogyan éljünk teljes életet.
Laura Lynne Jackson feleség, anya, középiskolai angoltanár és médium. Adottságait a paranormális jelenségekkel foglalkozó legkiválóbb tudományos szervezetek vizsgáztatták, és… (tovább)

Libri, Budapest, 2016
282 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633103616 · Fordította: Nagy Mónika Zsuzsanna
Libri, Budapest, 2016
282 oldal · ISBN: 9789634330592 · Fordította: Nagy Mónika Zsuzsanna

Laura Lynne Jackson: A fény, ami összeköt

Laura Lynne Jackson: A fény, ami összeköt Történetek a mennyből földi halandóknak

Igazából nagyon szép könyv. Laura Lynne Jackson életét mutatja be, gyerekkorától kezdve, hogy miként vált látnok-médiummá. Nagyon szép történeteket találunk a könyvben, tulajdonképpen másra számítottam, de így is tetszett. :)

bea_vatott>!
Laura Lynne Jackson: A fény, ami összeköt

Gyönyörű. Pont ez kellett most nekem, és igazából mindenkinek el kellene ezt olvasnia. Akár hisz benne, akár nem. (Sőt, aki nem, annak van erre a legnagyobb szüksége.)

LehetKönyvebben>!
Laura Lynne Jackson: A fény, ami összeköt

Ez a könyv egy csoda. Reményt és szeretetet, fényt és csodát hozott az életembe. Mindenkinek ajánlani tudom csak.

Sisa8>!
Laura Lynne Jackson: A fény, ami összeköt

Csodálatos könyv, egy nap alatt elolvastam, mert nem tudtam letenni. A könyv hatására még inkább elkezdtem hinni a túlvilágban és egyre biztosabb vagyok abban, hogy a jelekre bizony figyelnünk kell :)

Raizo>!

Miért vagyunk itt? Azért, hogy tanuljunk; hogy szeretetet adjunk és kapjunk; hogy pozitív módon változtassuk meg a világot.
Mi történik, amikor meghalunk? Levetjük a testünket, de a tudatunk tovább él.
Mi a célunk ezen a földön? Hogy gyarapodjunk a szeretetben – és hogy ebben másoknak is segítsünk.

delka_anne>!

Ezra Pound mondta: „Az olvasó ember él igazán. A könyv a kezében a villanykörte.”

74. oldal, 8.fejezet - Oxford (Libri, 2016)

Raizo>!

A fénymunkás kifejezést azokra az emberekre használom, akik azért vannak itt a földön, hogy tanulásban és gyógyulásban segítsenek másoknak. Olyanokra, akik segítenek másoknak a képességeik felismerésében, és abban, hogy a legjobban kiteljesedjenek, akik aztán cserébe a fényükkel másokon segítenek.

Raizo>!

Ez a csodálatos adottság – hogy tudniillik itt a földön és azon túl mindannyiunkat összeköt a fény és a szeretet erős fonala – valójában mindenkiben megvan.

Raizo>!

A szeretet tündöklő kötelékei, amelyek ebben az életben valakihez fűznek bennünket, az élet utáni életben is megmaradnak.

Raizo>!

A megbocsátás – akár nekünk van rá szükségünk, akár mi bocsátunk meg – csodálatos ajándék.

Raizo>!

És a nyilvánosság elé tárhatom azt a hitemet, miszerint ha nem fontoljuk meg a halál utáni életnek legalábbis a lehetőségét, ha figyelmen kívül hagyjuk azt a temérdek bizonyítékot, amely az utóbbi időben napvilágra került a tudatosság fennmaradásáról, akkor önmagunkat zárjuk el a szépség, a vigasz, a gyógyulás és a szeretet bőséges forrásától. Ám ha nyitottak vagyunk az effajta párbeszédre, okosabb, boldogabb és hitelesebb emberré válhatunk. Közelebb kerülhetünk az igazságunkhoz. Közelebb igazi önmagunkhoz. A lehető legjobb énünkhöz. Ahhoz a lehetőséghez, hogy megosszuk a legjobb énünket másokkal, és így megváltoztassuk a világot.

Raizo>!

Mindenkinek rá kell jönnie, hogy kicsoda ő, és hogyan illeszkedik ebbe a világba.

Raizo>!

Fénykötelek kötnek össze bennünket mindazokkal, akiket valaha is szerettünk. És ezek a kötelékek soha nem szakadnak el. Ha az egyik végén megrántjuk ezt a kötelet, az a másik végén is érezhető lesz. És akik a túlvilágon vannak, folyton figyelik, hol nyílik út a két világ között. Megtalálják a kaput, amelyre szükségük van.

Raizo>!

Ha nyitott az elménk és a szívünk, meglátjuk a jeleket és üzeneteket, amelyeket küldenek nekünk, hogy általuk érezzük a jelenlétüket a mindennapjainkban.