Se ​veled, se nélküled 4 csillagozás

Laura Leone: Se veled, se nélküled

Nina Gagnarelli, az ismert operaprimadonna egyre inkább úgy érzi, hogy ideje véget vetni a Rick Swainhez fűződő viharos szerelmének. A szenvedélyes pásztorórák már kevésnek bizonyulnak. Rick egészen más életfelfogású férfi, találkozásaik egyre inkább veszekedéssé fajulnak. Nina szakítani akar, de amikor meglátja a férfias Ricket, egészen elgyengül…

Eredeti cím: A Wilder Name

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tiffany

96 oldal · ISBN: 9637906231 · Fordította: Horváth Géza

virginbergh I>!
Laura Leone: Se veled, se nélküled

Egy újabb könyv, aminél egyáltalán nem azt kaptam, amit vártam.
Az biztos, hogy nem egy tucat romantikus történetre számítottam, mert a fülszövegben elhintett „ Nina, az ismert primadonna úgy érzi, Rick Swain már nem tudja kitölteni az életét. ” mondat is sugall egyfajta taszítást és ez számomra mindig érdekessé teszi a romantikus történeteket.
Amikor a nő észreveszi azt, hogy valami ebben a kapcsolatban nem stimmel, nem illik hozzá a férfi, és tennie kell valamit. Számítottam rá, hogy ebben a történetben is lesz feszültség, aztán az írónő pont azzal okozott meglepetést, hogy nagyon bemutatta a szereplők különbözőségeit. Nina operaénekes, szereti a drága éttermeket, a bundákat, csillogó ékszereket, fényűzést és ezzel szemben van egy rocksztár, aki védi a környezetet, dalaiban is durván beszól másoknak… Mondhatni nagyon különböznek, mégis egyikük sem szélsőséges. Pl. Nina egyáltalán nem hisztis vagy beképzelt típus és Rick sem zsarnokoskodik és nem is nézi le a nőt… Csak mindkettő kicsit a maguk képére akarja formálni a másikat.
Volt benne tűz is, mégsem éreztem olyan erősnek.. és sajnos azért is adtam 4 csillagot, mert amennyire különbözik a többi romantikus füzettől és nincsenek benne ál-drámázások, mégis a szerelmes szavak, a nagy tomboló szenvedély kicsit alacsonyabb lángra van állítva.

krlany I>!

– Miért éppen a rock mellett kötöttél ki?
– Mert ez századunk művészete. Mert a rockzene segítségével határokat, nyelveket küzdhetünk le, és eljuthatunk más emberekhez, más nemzetekhez, és erre idáig egyetlen zenei forma sem volt képes. Ez pedig annak köszönhető, hogy a rock sokkal inkább a földön jár, mint bármely klasszikus zene. A rock agresszív. Érzéki. A legtermészetesebb érzelmekhez szól.