Avon 3 csillagozás

Egy női világcég sikertörténete
Laura Klepacki: Avon

A könyv segítségével Laura Klepacki újságírónő, a szépségápolási piac jól ismert szakértője leleplezi a titkot, miként vált az AVON az egész földgolyót – Bostontól Pekingig – behálózó birodalommá, és hogyan virágozhat még a legkeményebb válságok idején is. Egyedülálló utazásra indulunk, melynek során azt is megtudhatjuk, hogyan változtatta meg az AVON a játékszabályokat, lehetővé téve, hogy a nők saját kis vállalkozásba kezdjenek. Ha szereti a sikertörténeteket, ha szeretne megismerni egy különleges marketingstratégiát, ha szereti a szépségápolást, akkor ez a könyv Önnek szól. Megismerheti belőle a receptet, amely az AVON-t a globális marketing úttörőjévé tette. Nagy utat tett meg az AVON azóta, hogy alapítója, David McConnell 1886-ban felkínálta az első parfümmintát.

Partvonal, 2005
256 oldal · ISBN: 9638687916 · Fordította: Séllai Nóra

Hellena

Laura Klepacki: Avon Egy női világcég sikertörténete

Tanácsadóként érdekes volt magáról a cégről olvasni. Ezeket nem mondják el, amikor belépünk. Talán azért, mert nagyon kevesen ismerik. Sajnálatos, hogy sokszor olyan alap dolgokat nem ismerünk, mint a cég története, amelyben dolgozunk.

Beriniki

Laura Klepacki: Avon Egy női világcég sikertörténete

Az Avon céég története a kezdetektől,egészen napjainkig. Érdekes olvasmány.Ajánlom mindenkinek,aki szereti az Avon termékeket,vagy maga is tanácsadónő!

Hortobágyi_Mara

Laura Klepacki: Avon Egy női világcég sikertörténete

Az AVON-t a magyarországi kezdetektől ismerem, használom, mondhatom, hogy szinte kötelező olvasmányként vettem a kezembe a könyvet. 5 csillag. Szerettem.