Foltvarázslat 2 csillagozás

Minden, amit a foltmunkákról tudni kell
Laura Jane Taylor: Foltvarázslat

A foltvarrás napjainkban soha nem látott népszerűségnek örvend. A foltvarrás egyik legnagyobb vonzereje, hogy bármilyen stílusról vagy technikáról legyen szó, azokat maradéktalanul saját egyéniségünkhöz igazíthatjuk. A hagyományos blokkok legtöbbje remekül mutat a különböző stílusú textíliákból elkészítve, érdemes kipróbálnunk, hogy mutatnak a régi, hagyományos minták kortárs textíliákkal kombinálva.
A könyvben bemutatott darabok különböző nehézségi fokúak, így fokozatosan fejleszthetjük a tudásunkat, miközben magabiztosan elsajátítjuk az alapokat. Készítsük el a saját mintatakarónkat a blokkgyűjtemény alapján.

Cser, Budapest, 2015

Trudiz >!
Laura Jane Taylor: Foltvarázslat

Laura Jane Taylor: Foltvarázslat Minden, amit a foltmunkákról tudni kell

Mindig csodáltam ezt a technikát, s a segítségével, alkalmazásával elkészített meseszép alkotásokat. A kötetben az eszközök és anyagok alapos bemutatása után a technikák következnek. Végső simítások és a modellek sorakoztak fel ezután. Párnák, takarók, laptoptáskák, faliképek, edényfogók, táskák készíthetők, s ezek elkészítésének lépésről lépésre történő bemutatásával ér véget a színes, szemet gyönyörködtető könyv.