Elszabadult ​vágyak (Daemonica 2.) 148 csillagozás

Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Runa Wagner egyáltalán nem akart beleszeretni a jóképű idegenbe, aki mintha ismerte volna a legtitkosabb vágyait. De nem tudott ellenállni a hihetetlen szenvedélynek, amely lángra lobbant közöttük, és ami elhamvadt, amikor Runa rájött, hogy a férfi megcsalja. És furcsa változásokat is érzett saját magán…
Megfogadta, hogy bosszút áll a férfin, aki tönkretette az életét, és a nyomába eredt, ám ez oda vezetett, hogy Shade leggonoszabb ellensége foglyul ejtette őket.
Shade, a seminus démon, akin szerelmi átok ül, remélte, hogy sosem látja többé Runát. Ám mikor egy sötét tömlöcben ébredt a mérges és titokzatos erőt sugárzó Runa mellett, rájött, hogy a nő még veszélyesebb hatással van rá, mint valaha. Rabtartójuk varázslata arra kényszerítette őket, hogy átessenek a nászszertartáson, így egy életre egy párként kénytelenek élni. Együtt vették fel a harcot az őrült ellenséggel, akinek nem csak velük voltak tervei…

Eredeti mű: Larissa Ione: Desire Unchained

Eredeti megjelenés éve: 2009

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Egmont Dark

Egmont-Hungary, Budapest, 2012
432 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633432075 · Fordította: Balogh Imre

Gem · Kynan Morgan · Lidérc · Runa Wagner · Shade

vIVIv
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Nem is értem, hogy egy ilyen jó sorozatnak miért nem jelent meg a folytatása magyarul..ez iszonyúan bosszantó és szomorú is egyben.
Maga a történet majdnem annyira szuper volt mint az első. Már nagyon az elején kiderül, hogy ki is áll a dolgok mögött, szerintem nincs olyan aki mellé tippelt volna, de ettől függetlenül Larissa csak fokozta az izgalmakat. Runa és Shade ugyebár korábban már randiztak, de eddig Shade nem gondolt komolyan a lányra, aki ráadásul spoiler és már nem az a szende szundi lány, hanem bátrabb, magabiztosabb, nagyszájúbb. Azt viszont nem értettem, hogy a drága fiúkban vagy akárkiben miért nem fogalmazódott már meg az korábban, ami bennem is, hogy spoiler
Lidérc, annyira kíváncsi vagyok az ő könyvére, annyira bírom a bolond fejét. És ebben a részben azért néha néha megmutatta, hogy mi minden is fontos a számára.
Gem és Kynan…pedig már azt hittem, hogy na majd most…erre ez történik :/ Bár szerintem spoiler
Csak ajánlani tudom ezt a sorozatot még úgy is, hogy sajnos magyarul ennyi rész jelent meg. :)

molybarby
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Nem lett a kedvencem ez a sorozat, de mégis nagyon olvasnám tovább :)
Már az előző könyvben is kiszúrtam ezt a Runa-Shade dolgot, biztos voltam benne, hogy ennek nem csak úgy lesz vége… Igazam lett :D Jó kis történetet kaptunk újból, csavaros fordulatokkal, de mondjuk (legalább is nekem) elég kiszámítható volt, hogy mi fog éppen történni. Még a főgonoszt is elsőre eltaláltam :D Bár az előző részben nagyon törtem a fejem, hogy ki állhat a gyilkosságok mögött…. akkor nem jöttem rá. Az egész történet egyébként nagyon pörgős lett, mindig történnek az új dolgok, sose lankad a figyelem. Runa és Shade pedig nagyszerű párost alkotnak :) Élvezetes olvasmány volt, csak hát hol a folytatás???? :(

Fairy
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Ez a rész is izgalmas volt sok sok titokkal.
Shade-t imádtam és kiderült mi is az átka és miért kapta.
Jó párost alkotnak Runával.
A gonosz kiléte nem lepett meg számítottam rá.
Több dologra fény derült a seminus nászról aminek nagyon örültem.
Gem karaktere nekem nagyon tetszik,és sajnáltam őt.
Lidérc meglepett és felcsigázott nagyon kíváncsi vagyok rá!

apwbdum

Nagyon klassz sorozat.
Nagyon megszerettem Shadet. De Runa nem lett a kedvencem. spoiler Mínusz fél csillag.
Imádom az olyan sztorikat, amikor a párt elrabolják és összezárják. mindig olyan izgalmas dolgok sülnek ki belőle. :)

katalinko
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Nagyon tetszett, sokkal jobb volt mint az első rész, pörgősebb izgalmasabb. Amiatt viszont csalódott vagyok, hogy a többi része nem fog megjelenni magyarul.

perpetua P
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Jól sejtettem, ez még izgalmasabb volt, mint az első rész. :)
Egyből a bonyodalmak közé csaptunk, ezzel már a kezdés is erős lett. Sőt itt az elején egy hatalmas meglepetést kaptunk a szervkereskedés vezetőjének személyében, szeretem az ilyen fordulatokat, és erre most tényleg nem számítottam.
Mivel Shade sokban hasonlít Eidolon-ra, faji hasonlóságok miatt, féltem, hogy a történetben is sok egyezés lesz, de itt teljesen más problémákkal kellett megküzdeniük a főszereplőknek. Tayla-éknál, nem volt ennyire részletezve a seminus nászszertartás, és örülök, hogy most többet megtudhattunk róla. :)
Úgy, mint az előző hősnő, Runa se lett a kedvencem, de igazán nem tudom megmagyarázni, hogy miért, mert nem tudnék negatív dolgot mondani róla, és kedveltem is, de talán többet szoktam várni a főszereplőktől. Shade viszont jobban tetszett a bátyjánál. Az átok, ami sújtja, izgalmassá teszi a dolgokat, ebből fakadóan is kapunk érdekes fordulatokat, és maga a karakter jelleme is okozott nekem meglepetéseket. :) És ismét rájöttem, hogy nagyon szeretem a seminus démonokat! :)
Szeretem a több nézőpontos könyveket, és itt is kaptunk új megközelítéseket. Kynan és Gem kapcsolatának nagyon szurkolok, tetszenének együtt. :) Lidérc pozitív csalódás volt, meglepett, hogy más is van benne, mint eddig hihettük.
A könyv végén még kaptunk egy hatalmas fordulatot, ami miatt most nagyon érdekel a folytatás. Olvasás közben semmi negatívumot nem éreztem, ezért megérdemli a maximális csillagot. :)

brena
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Még mindig imádom az izmos démonokat:))))Egyet sajnálok,hogy a többi rész még nem jelent meg…várom Lidérc történetét,és Ky és Gem és és és és és:)))szóval tudnám tovább olvasni…
Izgalmas volt ez a farkasos dolog is:)és a meglepetés is, aki élt (nem akarok spoilerezni)….

Becca
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Hűha :) sokkal jobban tetszett, mint az első rész. Shade szerintem kissé hasonlít V-re. és még mindig Lidérc az abszolút kedvenc

Ramóna
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

Azt hiszem a végén kiakadt a mosolygásfaktorom. :)

(És egyre jobban piszkálja a csőrömet Wraith, annyira „félek” tőle és sajnálom, úgy érzem az ő könyvét lesz a legszívszaggatóbb olvasnom. :( )

Nita_Könyvgalaxis P
Larissa Ione: Elszabadult vágyak

A Daemonica sorozat második része sajnos kevésbé tetszett, mint az első. Ennek az oka pedig a töménytelen mennyiségű szex. Nem értem, Ione miért erőlteti annyira, mikor a története enélkül is megállna.

Shade nem lett a kedvencem, Runát viszont annál jobban megkedveltem. Van esze és mer ellentmondani is, nem csak bólogatni tud.
A háttérvilág is egyre jobban ki van dolgozva, és végre megértettem, hogyan fog kapcsolódni a Lord of Delivarence sorozat a Daemonicához.

Remélem, hogy Lidérc könyve megint lesz legalább olyan jó, mint Eidé.

_nalla_

Akit egyszer szerettél, azt sohasem gyűlölheted igazán. Csak fájdalmat érezhetsz iránta.

NenaK

A beteg panasza? Halott, oka a szervek kivétele.
A kezelés eredménye? Még mindig baromira halott.

Prológus

Kapcsolódó szócikkek: halál
krisztin1 P

– Ha hozzányúlsz, szétlapítalak, mint békát a kamion.

perpetua P

Ha az árnyak völgyében jársz, emlékezz rá, hogy az árnyékot a fény veti. – Austin O'Malley

1. fejezet

Sippancs P

– Mit akarsz?
– A legjobban? Téged idegesíteni.
– Esküszöm az égre…
– C-c – Lidérc ujjával megfenyegette. – Azt nem lehet egy démonkórházban.

krisztin1 P

– Hiszel neki?
– Igen – válaszolta. – A srác olyan, mint Eidolon emberi változata. Már-már bosszantóan becsületes.
Runa tettetett szörnyülködéssel nézett rá.
– Csak nem?! Ezért végezned kellene vele. Most rögtön!

Kapcsolódó szócikkek: Runa Wagner · Shade
victoria_m997

– A szívembe zárnálak, ha megtanítanád ezeket az idiótákat, hogy hogyan főzzenek egy rendes kávét.

victoria_m997

– Az a baj az ördögi talpnyalókkal, hogy néha iszonyú hülyék.

victoria_m997

Ki a fene akar azzal foglalkozni, hogy démonokat foltozzon össze? Szétszedni őket sokkal jobb móka volt.

Sippancs P

Runa megrántotta a láncát, mintha remélné, hogy kiszakad, és akkor elláthatja a férfi baját.
– Meg kéne harapnom téged.
– A démonok immunisak a vérfarkasok harapására.
– Nem baj, akkor csak fájni fog.