A ​vámpír éjjele (Éjfél szülöttei 4.) 146 csillagozás

Lara Adrian: A vámpír éjjele

Legyőzhetetlen vágy, túlvilági érzékiség; az első érintés halálos.
A rettegett harcos, Rio bosszúra szomjazik. Megtorolja a szörnyű árulást. Az útjába kerül azonban egy halandó nő, aki veszélyt jelent a vámpírok klánjára. És egy ősi gonosz erő, amely új életre kel…
Dylan Alexander rosszkor volt rossz helyen. Az újságírónő felfedez egy titkos sírhelyet, amely egy félelmetes és vonzó férfit rejt. Vajon elárulhatja-e azt, aki bevezette a sötét érzékiség birodalmába?
Lara Adrian bestsellersorozatának főhősei félig ember, félig démoni lények, akik több ezer éve velünk élnek. A múltban a Rend őrei garantálták a békét, de a múlt köddé vált, ez már a jövő… Véres háború dúl. A vámpírok ellepték az utcákat, kedvükre lakmároznak, senki sincs biztonságban. A világhírű sorozat folytatása még több borzongást, még több szenvedélyt, még több fordulatot tartogat a műfaj rajongóinak.
„Erotikus, vérszomjas, csábító”

366 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632541341 · Fordította: Szabó Veronika

Rio (Eleuterio de la Noche Atanacio) · Dylan Alexander

vIVIv
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Kicsit csalódott vagyok. Nagyon vártam ezt a könyvet, de közel sem volt olyan jó, mint Dante és Tegan könyve :(
A cselekmény kiszámítható volt, és én Dylan és Rio között nem éreztem akkora szikrát mint az előző párosoknál. Ment itt is a huzavona, amíg a lány rájön kik a fiúk, ő kicsoda stb, de aztán kicsit olyan érzésem volt, hogy az írónő megunta a dolgot és gyorsan egymás karjai közé lökte a főhősöket. Kár érte.
Annak viszont örülök, hogy Rio újra a régi, és végre túlléphet Evan.
Dylan édesanyját sajnáltam, mert nem így kellett volna végződnie ennek.
Az új főgonosz pedig érdekes dolgokat vetít előre…itt már nem lesz könnyű dolguk a fiúknak, ha el akarják kapni őt és az őst.
Persze jöhet a folytatás, mert megszerettem a Rendet és remélem a következő rész kicsivel pörgősebb lesz. :)

meteoritastar P
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Eddig ez a resz tetszett a legjobban. Sokkal tobb erzelmet fejezett ki, amik el is jutottak hozzam. Meglepetest nem igen okozott, hamar rajottem a dolgokra, -persze azert az ellenseg terve meglepett- de igy is megfogott Rio es Dylan tortenete. Megszakadt a szivem Rioert… .
Tetszett, ahogy alakult a kapcsolatuk es egyre tobb minden kiderult az ellensegrol is.
De sajna ennek a resznek se tudok maximalis csillagot adni. Ugy sajnalom, hogy par dolog csak felszinesen lett emlitve, pedig szivesen olvastam volna meg rola.spoiler Rio kepessegerol tobbet szerettem volna tudni. Es hiaba volt a Rend tobbi tagja aktivabb itt, de meg mindig keves. Tobb kell beloluk, hogy jobban erzodjon a kapcsolatuk….

Egyebkent a Rio nevevel kapcsolatos reszek kulon csillagot erdemelnek :)):))

Na, hol az a kovetkezo resz? :)):))

Evika82 P
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Rio, te drága megtört testű és lelkű harcos. Már megint a szívemve loptad magad.
Imádás van!
♥♥♥

Lizz_
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Rio..Én drága összetört emberem … lehettél volna jobb is . A sorozatban ez az első könyv ahol jobban érdekelt a háttérben folyó események mintsem a páros >< 3 és fél *

Móni0630
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Ezt a részt is nagyon hamar megszerettem. Rióval kapcsolatban olyan érzésem volt mint az előző rész férfi főszereplőjével. Vagyis kedvelem a „lelki sérült pozitív” karaktereket.
Dylant is imádtam a kezdetektől fogva a kérdéseivel együtt. Jó kis rész, bonyolódik a harc.

Shad
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Eddig talán ez tetszett a legjobban, miután előző részben főgonoszunk elhalálozott, kaptunk egy újat helyére:) Story tetszett, az elején nehezen tudtam elképzelni, hogy Rio kimászik a gödörből, de megtette:) Sokat nem fűzök hozzá, hasonló a többi könyvhöz :) Könnyed nyári olvasmány:)

Evangelina
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Összességében egy jó sorozat, és jó az írónő, és amíg nem olvastam, addig elég sok kételyem volt Lara Adriannal kapcsolatban.
Ez a rész kevésbé tetszett mint az előző, de nem volt vele különösebb problémám, mert olvastatja magát, olyan nagyon köztes résznek tűnt.
A főszereplők közül most kivételesen jobban kedveltem Dylant, mint Riot, ami mondjuk ritkán fordul elő.
Viszont azt hiszem, hogy az ősi vámpír aki felbukkant még sok bonyodalmat fog okozni, ezáltal remélem, hogy a következő részek jobbak lesznek.

Elhaym
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Nagyon vártam ezt a kötetet, érdekelt, hogy hová tűnt az Ős, vagyis a kegyetlen másvilági lény a barlangból. Ki és milyen lesz az új főgonosz. Előző kötet végén meglepett, hogy a kedvenc gonoszomat Mareket legyőzték, de reménykedtem benne, hogy az új is lesz olyan jó karakter mint ő volt. Történetben sem csalódtam. 3. kötethez képest picit gyengébb lett, de ez a rész is végig izgalmas és fordulatos volt. Ős is egyre jobban érdekel. Jó lenne tudni honnan jött, hogyan éltek a másik bolygón . Ott vajon élnek-e még hozzá hasonló lények stb. Már most várom Kade és Brock könyvét, ugyanis ezekben a részekben a Jenna nevű kiválasztott érteni fogja az Ős nyelvét és bízom benne, hogy minden kérdésre választ fogok kapni.
Bővebben:

Arett001
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Jó könyv volt, tetszett. Úgy látszik, ez a sorozat nagyon hullámzó teljesítményt nyújt. Tegan története nem tetszett annyira, de Rioé jó volt. De az is lehet, hogy csak alapból szimpatizálok a sebhelyes karakterekkel. :)
Azért az írónő kettőnél több spanyol kifejezést is megtanulhatott volna, mert az a sok Cristo meg Madre de Dios egy idő után már nagyon idegesítő volt.

pbrigitte
Lara Adrian: A vámpír éjjele

Könnyű, gyors olvasmánynak elmegy, nem ad feledhetetlen élményt, de időmúlatónak kitűnő…

Francica

Te lángolsz. Hozzád érek, és én is belobbanok. Megcsókollak, és űz a vágy, hogy még többet kapjak belőled. Felemésztesz… mint soha senki előtted, és biztosan tudom, hogy ezután sem lesz senki más.

Sunshine

—Ördög és pokol — szitkozódott az orra alatt. — Tűnj el gyorsan, mielőtt visszacipellek a lakásomba, és kikötözlek az ágytámlához.
—Az érdekes lenne.
—Majd emlékeztess rá később. Amikor visszajössz.

Sunshine

Mindig is szabad szellem volt, állandóan beleszeretett valakibe, és esküdözött, hogy ő az igazi. Azt hiszem, magába a szerelembe szerelmes.

Kapcsolódó szócikkek: szerelem
Sunshine

Hú, ez legalább olyan jó volt, mint pengét nyelni.

Sunshine

Randiját a halállal egyelőre elnapolta, de amint megoldódik a jelenlegi szituáció, mindörökre kijelentkezik.

Sunshine

— Ha a véred a szervezetembe jut, örökké tartó, eltéphetetlen kötelék alakul ki köztünk. Mindig érezni foglak — kötődni fogok hozzád —, amíg csak élsz.
—Ó —felelte a lány gyengéden. —Mi pedig határozottan nem akarjuk ezt. Amikor te imádsz zárkózott és magányos lenni.

bbabri

A nő sehogy sem illett oda makulátlan fehér blúzában és kifogástalan, élére vasalt elefántcsontszín nadrágjában.

Sunshine

Megtalálnia őt Manhattanben lehet, hogy fejtörést okozna neki… nem egészen harminc másodpercig.

clyme

Nem, az nem vezet semmi jóra, ha elmerül az önsajnálatban és a fájdalomban. A harag sokkal hasznosabb mozgatórugó. Ahol pedig még a harag sem segít, egy egészséges adag tagadás kihúz a csávából.

1. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: fájdalom · harag · önsajnálat