Ének-zene ​az általános iskola 1. osztálya számára 2 csillagozás

Lantos Rezsőné – Lukin Lászlóné: Ének-zene az általános iskola 1. osztálya számára Lantos Rezsőné – Lukin Lászlóné: Ének-zene az általános iskola 1. osztálya számára

LUKIN-FÉLE SOROZAT
A Lukin-féle Ének-zene tankönyvek az ének-zene tantárgy alapkönyvei. A régóta kedvelt sorozat könyvei a kor követelményeinek megfelelő kül- és beltartalommal segítik a tanulást. A sorozatot segédletek teszik teljessé: tanmenet 1–4. osztályig; zenehallgatási CD 1–4. osztályig (Tengertánc I. és Tengertánc II.); Munkafüzet 1. osztályban. A könyvek és a segédletek használata során az ének-zene tárgy tantárgyi követelményei maradéktalanul teljesíthetők.

Eredeti megjelenés éve: 1977

80 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789631973877 · Illusztrálta: Rákosy Anikó
80 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789631946208
Nemzeti Tankönyvkiadó, Budapest, 2010
82 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631946208

AnitaZoé P>!

De szerettem ezt az énekkönyvet! Még most is megvan 21 év elteltével is az egyik dobozban. Tele van piros pontokkal. :)
A képek egy letűnt kort idéznek meg, de inkább nosztalgiát keltenek.

Gelso>!

minden éneket tudtam belőle, most pedig random adta ki a gép – pedig kb. 2-3 hete tényleg áténekeltük, mert a nagyobbik fiam felelt énekből, és összehasonlítottuk az ő énekkönyvével, szinte megegyezik a kettő…

Dobray István – Kovács Lajos: Énekeskönyv az általános iskola 3. osztálya számára
Dobray István – Kovács Lajos: Énekeskönyv az általános iskola 4. osztálya számára
Dobszay László – Szabó Helga: Ének-zene 6.
Kodály Zoltán – Ádám Jenő: Énekes könyv – Általános iskola 4. osztály
Horváth Istvánné Smid Anna: Csicsergő – Zenei előképző 2. – Munkafüzet, zenei írásgyakorló
Ádám Jenő – Kodály Zoltán: Énekes könyv – Általános iskola, 1. osztály
Muszty Bea – Dobay András: Új Gitáriskola és Daloskönyv
Meixner Ildikó: Játékház – Képes olvasókönyv 1.
Burai Lászlóné – Faragó Attiláné: Hétszínvirág olvasókönyv 3.
Romankovics András – Romankovicsné Tóth Júlia – Meixner Ildikó: Olvasni tanulok