Stílusterápia 20 csillagozás

Kreatív divattréning nőknek
Lakatos Márk: Stílusterápia

Lakatos ​Márkot a legtöbben a Megasztár első szériájából ismerik: ő álmodta meg a műsorban fellépő tehetségek arculatát, s újító szellemiségével, illetve kissé különc személyiségével új színt hozott a televíziózás világába.
Sok idő eltelt azóta, ám Márk mit sem változott: igazi egyéniség, kísérletező kedvű művész, aki számára a divat csak ürügy arra, hogy mindazzal foglalkozzon, ami érdekli, legyen szó filmművészetről, jelmeztervezésről, címlapfotózásról, műsorvezetésről vagy bármi másról.
Ha valaki, hát Lakatos Márk tényleg színes egyéniség: egyszer óriási költségvetésű produkciók professzionális stylistja, máskor Fluorita Luxként csinál magából bolondot a világhálón. Néha halk szavú és komoly, néha pedig kissé lobbanékony és szeszélyes.
Ebben a könyvben pedig leginkább olyan, mint egy régi, jó barát, akivel őszintén megoszthatjuk a kinézetünkkel, az öltözködésünkkel kapcsolatos aggodalmainkat. Ráadásul Márk nem csak bölcsen meghallgat bennünket, hanem tudásával… (tovább)

Alexandra, Pécs, 2011

Filippino>!

Lakatos Márk: Stílusterápia Kreatív divattréning nőknek

A legjobb szöveg benne, hogy tanuljuk meg a divatszabályokat, majd rúgjuk fel őket! Na, én pont ezt szoktam tenni! Itt is fő a magabiztosság, amit azzal érünk el, hogy olyat hordunk, amiben jól érezzük magunkat, és speciel én akkor szoktam jól érezni magam egy ruhában, ha az mondjuk saját véleményem szerint is jól áll.
Szeretem Márk stílusát, bár kicsit sok volt az édesem meg drágám. Ha nem minden második mondat vége ezzel végződött volna, sokkal jobban üt. Így azonban máshogy ütött.
Nagyon kellett ez a könyv a női lelkemnek, úgy éreztem, mintha közvetlenül mellettem állva kapnám a tanácsokat.

Jenci_néni>!

Lakatos Márk: Stílusterápia Kreatív divattréning nőknek

Örültem, hogy megjelent egy magyar könyv a stílusról. Lakatos Márk-nak mindenki „édesem!” aki többet akar tudni az öltözködésről. Halál a csillogós hajlakkra és ballagókontyra.
Szerintem egy jó átfogó könyv, plusz irtó jókat pusztultam a csávó dumáin, már ezért megérte. Bár a tökéletes fehér blúzt még mindig nem találtam meg.

Boglárka_Huszár>!

Lakatos Márk: Stílusterápia Kreatív divattréning nőknek

kezdőknek ajánlom, minden benne van!

Danadia>!

Lakatos Márk: Stílusterápia Kreatív divattréning nőknek

Mihelyt megjelent, egyből megvettem, de nem nagy szám. :-/

KoŁibri>!

a stílus nem a tökéletességről, hanem a személyességről szól…Akinek tökéletes a megjelenése, az elérhetetlennek látszik, azt kommunikálja magáról, hogy hibátlan, ami elbizonytalanítja az embereket.

KoŁibri>!

Az öltözködés ugyanis beszéd. Az öltözékkel, amiben reggel elindulsz, önkéntelenül is kommunikálsz a külvilággal. Ezért fontos, hogy ne dadogj, amikor felöltözöl! Ha valamit mi stylistok segíteni tudunk neked, akkor az egy szótár, aminek a segítségével elsajátíthatod az öltözködés nyelvét. Ez a könyv is egy ilyen szótár.

Kapcsolódó szócikkek: öltözködés