Visszatérő ​játékok (Szigor 8.) 56 csillagozás

Lakatos Levente: Visszatérő játékok

A bosszú a szerelemnél is erősebb? – erre a kérdésre keresi a választ Kereszthy Liza, aki édesapja halála után szeretne kemény nőként helytállni az életében. Helyzetét – a többi között – a váratlanul feltűnő nővére és természetesen a mocskosul vonzó Szentesy Igor visszatérő játékai is nehezítik. Vajon a számtalan megpróbáltatás után hogyan alakul a tiltott szerelem? Végre legyőzhetővé válnak a mindent elpusztító politikai érdekek?
Ez az e-könyv rész a háromszoros Aranykönyv-díjas szerző Szigor sorozatának harmadik, A hatalom szabályai című papírkötetében is szerepel.

Eredeti megjelenés éve: 2017

Lakatos Levente Publishing, Budapest, 2017

christine I>!

Hűha. ♥
Ez tetszett. Feszültség, gyötrődés, izgalom. Kell ennél több?
Igor hatalmas lépésre szánta magát, amiért nem lehet nem szeretni őt.
Szerintem Tilda nem hiába jelent meg, valamit csinálni fog.
Most már Kamilla is felkerült az utálom listára. Vajon az bővülni fog?

Szilvi00 P>!
Lakatos Levente: Visszatérő játékok

Most érkeztem el arra a pontra, ahol felhagyok az önmegtartóztatással és rögtön nekikezdek a 9. résznek, majd nagy valószínűséggel az utolsónak is. Nem bírom tovább cérnával, válaszokra szomjazom. Vajon tényleg spoiler Liza? Mi lesz a titkos felvételekkel?
Ismét Igor része tetszett jobban, imádok a „fejében lenni”. A semmiből felbukkant nővérnek nem tudom milyen szerepe lesz később, eddig csak idegesített a csaj. El sem tudom képzelni, hogyan fognak főhősein ebből a bonyolult helyzetből kikeveredni. Nagyon szurkolok Nekik!

MissFortune>!
Lakatos Levente: Visszatérő játékok

Sok dolog történt ebben a kötetben,kíváncsian várom, hogy mi lesz ebből. Végre lassacskán rendeződik Liza és Igor kapcsolata.

Lakatos Levente: Visszatérő játékok

Végre egy olyan rész, ahol nem kaparom a falat a függővég miatt. Biztos, hogy ezt Levente írta? :P
A sok új mellékszereplőt egyelőre nem tudom hova tenni, főleg hogy majd’ mindegyikük egy hárpia, de meglátjuk, hogy mi sül még ki ebből.
Liza és Igor pedig awwhhhh… úgy szorítok, hogy bejöjjön a spoiler!

marilynmiller I>!
Lakatos Levente: Visszatérő játékok

Tudtam, hogy kapunk még valami csavart. Hát kaptunk! Hogy ennek milyen lesz a végkimenetele, arra már nagyon de nagyon kíváncsi vagyok. És a vége…..istenem. Hát imádom Igort. Én nem tehetek róla, de ez van ♥️♥️

Zeraphic>!
Lakatos Levente: Visszatérő játékok

Annyira kíváncsi vagyok mi lesz ebből az egészből.
A szálak kezdenek kiegyenesedni és végre rájönnek főszereplőink, hogy azt a falakt közöttük nem erősíteni kellene tovább, hanem átugorni.
Igor elég nagy lépést tesz ismét Liza és kapcsolatuk felé, soha nem hittem volna, hogy ő lesz az első aki ezt meg meri tenni.

Erikát és Ágnest annyira utálom.
Kettőjük közül mindig előbbit gondoltam veszélyesebbnek, de aztán rájöttem ki az igazi manipulátor. Mesterfokon űzi.
Újabb nem kívánatos szereplők tarkítják, amúgy sem unalmas történetünket.
Alig várom mi lesz ebből…

Zsuzana>!
Lakatos Levente: Visszatérő játékok

Jó sok fordulat volt ide besűrítve. Nekem a spoiler már egy kicsit sok is volt spoiler. Kiváncsian várom mit hoz ki belőle Levente.

BlackandWhitebookshelf>!
Lakatos Levente: Visszatérő játékok

Először is, rólam tudnui kell, hogy mindig jó indulatúan értékelem a könyveket, nagyon ritka ha valami tőlem tényleg kevés csillagot kap. Most is azt érzem, hogy túl jó indulatú voltam, és valahol szívemszerint még levonnék.
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, szinte hibátlan olvasási élményt nyújt és pont ezért fájt most ez a rész. Mélyrepülésnek éreztem az előzőekhez képest.
Idegesített a kommunikáció hiánya. Egy ideig még elmegy a huzavona, de itt már kezdett az agyamra menni.
A Dollis részeket időhúzásnak éreztem, aranyos volt de szerintem kihagyható lett volna.
De ami igazán kiverte a biztosítekot, az Igor viselkedése volt. A felhaborodása teljesen alaptalan volt, elvégre ő sem viselkedett szentként, sőt… A végén pedig az a kis közjáték a Honoluluban felszínessé és már-már visszataszítóvá tette.
A szememben az mentette meg ezt a részt, hogy a vége jól sikerült és minden negatív érzésem ellenére ugyanúgy kiváltotta a „máslaposság” állapotát, úgy éreztem nem tudok kiszakadni a történetből. Emiatt kapja meg végül a négy csillagot.

Angieolvas>!
Lakatos Levente: Visszatérő játékok

Elég sok mellékszereplőt megutáltam. Mivel a könyv inkább a politikákról szól, és a hatalomról, engem ez annyira nem érdekel. Megint felidegesített a könyv, áhhh mindegy :D

Mariann_ P>!
Lakatos Levente: Visszatérő játékok

A legutóbbi rész után sejthető volt ugyan, de a vártnál sokkal több bonyodalom adódik.
Mind a politikában, mind a magánéletben.
Közben pedig főszereplőinknek forr a vére ….
Mi fog kisülni ebből ?
Minden sorát élveztem !!!

Sippancs P>!

[…] az érzelmek hirtelen felcsapó lángnyelvei nem hagynak mást maguk után, mint éjsötét kormot.

Sippancs P>!

– […] Figyelem nélkül mit ér egy kapcsolat? Mit ér egy kapcsolat, ha csak azért van, hogy legyen?

Az, aki az izgalomról beszél, lemarad arról, hogy átélje.

Kapcsolódó szócikkek: izgalom

Az élete a kezemben.
Ez a teljes bizalom jele.
Ő az enyém.
És a felismerés a következő pillanatban a csúcsra emel.

Sippancs P>!

Állítólag a boldogtalanság is egy a fájdalmak közül, amihez idővel kezelés hiányában hozzászokik az ember.

Kapcsolódó szócikkek: boldogtalanság

Szigor sorozat · Összehasonlítás