Megrepedt ​álarc (Szigor 1.) 288 csillagozás

Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Liza két éve megállapodást kötött. Liza két éve színleli a boldogságot. Lizát két éve nem érintette férfi.

Az egykoron kicsapongó életű Liza és vőlegénye, a fényes politikai karrier küszöbén álló Sándor a kívülállók szemében tökéletes álompárnak tűnik, ám színlelt boldogságukat kínos titkok tartják egyben. Mikor a lány egy banális félreértés folytán találkozik egy sármos idegennel, aki darabokra töri a testi és érzelmi nélkülözés miatt már megrepedt álarcát, a botrány elkerülhetetlen. Vajon Liza képes kiköszörülni a csorbát, vagy az édesapja politikai hírnevével együtt a saját jövőjét is beszennyezi? Ki kerül ki győztesként az érdekek és az érzelmek összecsapásából?

A népszerű magyar szerző, Lakatos Levente új, Szigor című, kizárólag e-könyvben megjelenő sorozatában erotikus jelenetekkel színesíti a politikai cselszövések, a tiltott kapcsolatok, valamint a hétköznapi illúziók, azaz a gyarló hazugságok világát.

Eredeti megjelenés éve: 2015

Magánkiadás, Budapest, 2015

Szentesy Igor · Liza · Födöri Sándor

Cicu

Imádtam! ♥
A szöveg erős és feszes – akár Szigor teste. :)
A nagyregényekhez képest kevesebbet kapunk, de a rövidség a „short story” műfaj egyik jellemzője. Szigor ráadásul mindent szigorúan mér, főleg mosolyt… :)
A terjengős Aktus után Levente most bebizonyítja, hogy rövid történetekbe is ugyanannyi izgalom csempészhető, mint egy egy 890 oldalas regénybe. Nagyon várom a második könyvet, a cselekmény ugyanis a hírek szerint Igor szemszögéből folytatódik! Az erotikus irodalom kedvelőinek kötelező olvasmány akkor is, ha félnek a magyar szerzők hasonló köteteitől. A Szigor remek kóstoló!
Tessenek olvasni, nagyon jó! :)
Mivel tudom, hogy sokan, ahogy én is nehezen igazodunk el az e-könyvek világában, itt a letöltési link: http://lakatoslevente.hu/szigor

vikcs P
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Váóóó! Ez igen! Így kell írni gyerekek.
Ez az első olvasásom Levitől, de úgy érzem, nem is az utolsó. Teljesen magába szippantott a sztori, muszáj tovább olvasnom!
Nincs cifrán fogalmazva, de mégis ízléses és van benne valami egyediség, valamint az is pluszpont, hogy utálom a politikát, de itt még az is érdekelt.
Lizát teljes mértékben meg lehet érteni, senki nem szeretné ilyen módon leélni az életét, bár azt kicsit nem értem, hogy miért pont egy tök idegennel, aki lehet, hogy amúgy egy normálatlan pszichopata. :D
Igor …hmmmmm…. nincsenek rá szavak.:)
A vége pedig annyira ütős, hogy még én is ledermedtem.:):)
Csillagos ötös, nem kérdés.

christine
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

„Ő nem a romantikus, meghódításra törekvő típus. Ő megakarja kapni a nőt. Nyersen, parancsolóan és kizárólagosan. Én pedig
szomjazom a tesztoszteronból préselt férfienergiát."
Hűha! ♥
Ez igazán hűha.
Az Aktustól eltérően… Ez brutáljó volt.
Minden sorát imádtam, a vége pedig egyszerűen… Aztamindenit! ♥

Deziréé
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Úgy tudtam, hogy valami ilyen csavar lesz a végén és, így lesz vége, hogy én lázban égve várjam a következő részt.
Nagyon tetszett a könyv. Irultam és pirultam, igeen, nekem szokásom.
Nem igazán érdeklődök a politika iránt, nem is olvastam még olyan könyvet, amelynek köze lett volna a politikához, de szerencsére nem unalmas.
Éva beszólásain annyit nevettem. Ő lett a kedvenc karakterem.

zsiina
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Hát ez nagyon-nagyon tetszett! Pár oldal volt, és mégis, egy percig sem unatkoztam. Első könyvem Leventétől, de biztos, hogy nem az utolsó! :)

MissFortune
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Ígéretesnek tartom. Liza és Sándor kapcsolata érdekes, kíváncsi vagyok mi lesz velük. Igorról még nem nagyon van véleményem, ebben a 40 oldalban nem lehetett túl jól megismerni. Ő volt a titokzatos,csábító idegen.
A vége pedig… olvasom is a következőt, nem lehet kibírni.:D

Gorkie
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Most olvastam először Lakatos Leventétől. Nagyon tetszett. Sikerült magával ragadnia a történetnek, egyszerre elolvastam. Igaz, hogy csak 40 oldal, de bőven van cselekmény és fordulat. Tetszett a stílus is, közvetlen, gyorsan lehet haladni. Na, de ilyen függővéget!!! Még jó, hogy megvan a következő rész is!

GytAnett P
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Kifejezetten jól esett ez a rövid szösszenet. Soha nem olvastam még Lakatos Leventétől, annak ellenére, hogy már egy ideje tervben van. Azt hiszem, hogy a többi műve is sorra fog kerülni. :)
Tetszett, hogy a rövidsége ellenére egy teljesen korrekt történetet kaptunk, amiben még bőven van potenciál. Kíváncsi vagyok, hogy a további rész(ek)ből még mit fog kihozni. A főszereplőnket nagyon sajnálom amiatt, hogy ilyen helyzetbe került. Igazából Sándort is, még ha tényleg ő is választotta. Még az elején, az első egy-két oldalban nagyon megijedtem attól, hogy valami Szürke utánzatot kapok, de szerencsére nem. Kifejezetten eredetinek találtam. :)
Emellett nagyon tetszett, hogy Levente nagyon választékosan írta meg a történetet. Sajnos egyre ritkábban látok ilyen regényeket, de ez most nagyon jól esett a lelkemnek. :)
Holnap azt hiszem, sorra kerítem a következő részt. :)

NightStar
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Még nem olvastam Lakatos Leventétől, és úgy érzem éppen ideje volt, hogy ezen változtassak. Szépen fogalmaz, a történet összeszedett. Annak ellenére, hogy milyen kis rövid nem hiányoltam belőle semmit, így volt kerek. Kíváncsi leszek a folytatásra. :)

Szilvi00 P
Lakatos Levente: Megrepedt álarc

Rengeteg jót hallottam illetve olvastam már Lakatos Levente könyveiről, ezért elég nagy elvárásokkal kezdtem a könyvet. Szerencsére cseppet sem csalódtam benne.
Eredeti a történet, kellően izgalmas és pont elegendően buja is volt, a karakterek is tetszettek!
Persze fanyaloghatnék, hogy túlságosan rövid volt, de hát ilyen az ember, ha valami ennyire jó, mindig többet akar belőle…

Szimirza P

Péntekenként nehezen eldönthető, hogy ki a vadász és ki a préda.

Gretii

A pokolba is, kijár nekünk egy kis szórakozás, néhány meztelen férfi látványába még senki nem halt bele!

Ancsúr P

– Az emberek azért isznak, hogy elcsitítsák, pedig az alkohol csak felerősíti a vágyakat.

Szimirza P

Domináns férfira van szükségünk, de nem kényúrra.

Gretii

Arról ábrándozom, hogy a tarkómnál a hajam tövébe markolva az uralma alatt tart, és harapja, csókolja, majd szívja testem legérzékenyebb pontjait.

Szimirza P

Igaza volt a vénasszonynak, itt az idő repülni, én pedig a magasból fogok tojni mindenre és mindenkire!

Szimirza P

Két évnyi éhínséggel a hátam mögött, csipegetés helyett inkább habzsolni vágyok.

Szimirza P

Összes apró mozdulatával megöl, majd feltámaszt, mintha a karjai között
pusztulna el hétköznapi önmagam, és fesztelen nőként születnék
újjá.

Szilvi00 P

Amikor jót teszünk valakivel, nem kérünk bocsánatot!

Szimirza P

A jövőm kijelölt ösvényen halad, melyről letérni életveszély.

Szigor sorozat · Összehasonlítás