Megérdemelt ​esélyek (Szigor 9.) 55 csillagozás

Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Tetőzik az őrület Kereszthy Liza és Szentesy Igor életében. Ahelyett, hogy megoldódnának a problémáik, egyre több akadály gördül a páros boldogsága elé. Mindkettejüknek felelősségteljes döntéseket kell meghozniuk – kérdés, hogy együtt vagy egymás előtt titkolózva teszik meg a cseppet sem veszélytelen lépéseket. Vajon a hatalom egyik aranyszabálya, hogy csak magára számíthat az ember? Megérdemel-e újabb esélyt egy olyan szerelemben, amelyre a politika is hatást gyakorol?

Ez az e-könyv rész a háromszoros Aranykönyv-díjas szerző Szigor sorozatának harmadik, A hatalom szabályai című papírkötetében is szerepel.

Eredeti megjelenés éve: 2017

Lakatos Levente Publishing, Budapest, 2017

christine I>!
Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Ilyen kellemes függővéggel rég találkoztam utoljára. Hm. Khm. Ehmm. :)
Izgalom, feszültség még mindig. Muszáj ma befejeznem. Nincs olyan, hogy nem.

MissFortune>!
Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Ez a rész nagyon jól sikerült. Bőven volt izgalom, na meg ez a függővég is. Nagyon kíváncsi vagyok a következőre.
Tetszik, hogy Igor mindig védelmezi Lizát. Kedves dolog tőle, hogy ennyire odaadó. Egyre jobban kezdem megkedvelni.

Cs_N_Kinga P>!
Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Hát tartja a színvonalat már nagyon-nagyon várom mi lesz a vége, mert az nem lehet hogy így végződjön mint ez a rész. Most már nagyon kíváncsi vagyok. Eddig teljesen biztos voltam benne, hogy összejönnek a végén, kicsit az író kétségeket keltett bennem, úgyhogy nagyon szurkolok nekik:)

Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Picit visszatértünk ahhoz az állapothoz, amikor túl sok a politika, és túl kevés az Igor és Liza, de megértem, haladni kell ezzel a szállal is, bonyolítani az amúgy sem egyszerű cselekményt. Viszont pozitívum, hogy főszereplőink egyre inkább egy húron pendülnek, és egyre inkább érzem azt, hogy nem csak testileg, hanem lelkileg is kötődnek egymáshoz. Azok az évődések, belső monológok, az a színházi előadás, hmmm!
És már csak egy rész és itt a vége. Jaj, mi lesz még itt?!

marilynmiller I>!
Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Nem kérdés. Öt csillag. Értékelés az utolsó résszel együtt. Ami szintén fantasztikus lesz, kétségem sincs.

Zeraphic>!
Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Mindig vannak meglepetések, újabbak és újabbak.
De én akkor is látom a sok probléma mögött a megoldást, és úgy látom arra terelődnek szereplőink is.
A politika azért még mindig kőkeményen jelen van, elég durva dolgok derülnek ki, már szinte senkiben nem lehet megbízni.

Néha úgy érzem ismerem ezeket az embereket, mintha a valós életben is látnék egy pitbull jellemvonásokkal megáldott Kamillát, egy lélektelen Ágnest, egy bábként ugráló Sándort…
Érdekes :-))))

Sajnos már csak egy kötetnyire vagyok a végétől.
Valahol őrülök is neki, de valahol szomorú vagyok, mert lezáródik egy nagyon jó sztori.
A borítókról még nem tettem említést.
Mindegyik csodaszép a maga nemében, eszméletlen jól el lettek találva a mozzanatok.

Zsuzana>!
Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Már fogalmam sincs, hogy lesz itt a befejezés. Lassan az egész világ Liza és Igor útjában áll. Most már annyi szál keveredik, kavarodik, hogy nem látom át mi hova akar kilyukadni. Nem elég a meleg vőlegény, a borzalmas testvér, a riporter, a producer, a nagyra törő politikus hölgyemények, de most már a spoiler. Kész szappanopera. :) Na kiváncsi vagyok mi lesz a vége.

Angieolvas>!

Néha annyira megdöbbenek a szereplőkön. Persze, még mindig idegesítőek :D
Már annyira várom, hogy kiderüljön minden.

martonka77>!

Most komolyan??!
Már csak egy novella van hátra, és semmi jele, hogy megoldódnának a problémák. Lesz ebből happy end egyáltalán?

BlackandWhitebookshelf>!
Lakatos Levente: Megérdemelt esélyek

Mivel az előző rész számomra nagyon elmaradt a megszokott élménytől féltem belevetni magam ebbe a részbe. Szerencsére azonban ez a félelem teljesen alaptalannak bizonyult, a mélyrepülés után nagyon szépen visszajött!
Tele volt izgalmakkal, fordulatokkal, Liza és Igor kapcsolata is alakulgat.
Izgultam is, nevettem is, voltak részek, amik csak kellemesen megmosolyogtattak. Elképzelésem sincs, hogy fog megoldódni minden így, hogy már csak egy rész van hátra. Alig várom, hogy tovább olvashassam és mégse akarom elkezdeni a következő részt, mert az a sorozat befejezéset jelenti.

Sippancs P>!

Az igazság viszont mit sem ér, ha igazságtalansággal harcolnak érte.

– Pesszimista emberek nem csinálnak történelmet – […]-

Sippancs P>!

A politika olyan, mint egy pók hálója: minél inkább szabadulna belőle a légy, annál inkább belegabalyodik.

Kapcsolódó szócikkek: politika

Szigor sorozat · Összehasonlítás