Feltörő ​ösztönök (Szigor 2.) 188 csillagozás

Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

Szentesy Igor – ahogy a barátai hívják, Szigor – keresett reklámszakember, a kormányzó párt újonnan felfogadott propagandistája. Kreativitása, komolysága és keménysége előtt nem csak a politika zárt ajtajai, hanem a női combok is sorban kitárulnak. A sármos férfi ritkán mosolyog, utálja az ellenkezést, de imádja heccelni a sorsot. Most például az ellenzék sztárpolitikusának menyasszonyát szeretné az ágyába édesgetni.
Bár a vonzalom nem viszonzatlan, vajon melyikük a dörzsöltebb játékos ezen az erotikus sakktáblán? Áruló az, aki titokban az ellenséggel… hetyeg?

Az Aranykönyv-díjas magyar szerző, Lakatos Levente ezúttal férfi szemszögből folytatja Szigor című, kizárólag e-könyvben megjelenő sorozatát. Figyelem, a politikai zsarolással, az érzelmi játszmákkal, valamint a buja jelenetekkel fűszerezett történet néhol egészen szókimondó!

Eredeti megjelenés éve: 2015

Magánkiadás, Budapest, 2015

Szentesy Igor

Cicu
Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

„Nem kérlelek, nem könyörgök, nem beszélek rá. A kapcsolataim nyersek, ellenben őszinték.”

Ahogy az értékelésem is nyers és őszinte lesz most:
Az első részt is imádtam, azt hittem nem lehet fokozni, de Leventének ismét sikerült! :)
Imádtam! ♥
Sz.Igort nekem de azonnal!!! Azt hiszem szerelmes vagyok! :) Nem tehetek róla, de a domináns pasik a gyengéim :P
Ezt a részt egy orbitálisan nagy du.áshoz tudnám hasonlítani, ami ugyan gyors menet, de mégis k.rva nagyot élvezel, és már akarod is a következőt! ;))))

vikcs P

Ááá. Ez a függővég!! Tépem a hajam :D
Szuper volt belelátni Igor fejébe, gondolataiba, bár Lizát hiányoltam kicsit, ez a rész is fantasztikus volt!
Kicsit pikáns, kicsit szexi, kicsit arcpirító…de letehetetlen!!!

christine
Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

Hogy én mennyire imádom a függővégeket… *-*
Pasiszemszög. Rég olvastam ilyet, tetszett. Nyers, őszinte, kendőzetlen, férfias. Imádtam. ♥

Deziréé
Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

Nekem az előző rész sokkal jobban tetszett. Itt volt sok olyan, amit elítélek és nem nézem jó szemmel.
A vége az viszont jó volt. Nagyon tetszik, hogy mindig a legjobb részeknél van vége és az ember alig várja, hogy kézbe vegye a folytatást.
A borítója szép. Nagyon tetszik a sorozat minden egyes borítója. Ötletes nagyon.

zsiina
Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

Mi ez a befejezés?!?!??!?!?!?
Egyébként imádtam. :D Ugyan úgy mint az első részt, ha nem jobban.

GytAnett P
Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

Két-három hónapja olvastam az előző részt. Általában olyan típus vagyok, aki nagyon gyorsan elfelejti, hogy mit is olvasott egy-két héttel korábban. Az első szösszenet javára írható, hogy még egész jól megvoltak az események. Lakatos Levente tényleg tud valamit. :)
Nagyon tetszett, hogy most Igor szemszögéből láttuk a történetet. Egyébként is szeretem, ha a férfiak gondolatait megismerjük, de itt aztán különösen jól esett egy kicsit belepillantani Szigor gondolkodásába. Jó lett volna, ha hosszabb lett volna, szerettem volna még vele ismerkedni. :P (Mondjuk én egy ilyen kapcsolatba nem ugranék bele. :) )
Kíváncsi vagyok, hogy a továbbiakban mi fog kisülni ezekből a kis történetecskékből. Jó lenne, ha minél sűrűbben jönne egy-egy. :P

Gorkie
Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

Nem olvastam el a fülszöveget, így meglepett, hogy Igor szemszögéből olvashatok. Azt gondoltam, hogy titokzatos marad. Érdekes volt olvasni a gondalait. Tetszett, de picit hiányzott Liza is. :)
A történet ismét pörgős, fordulatos.
Csak egy bajom van: röviiid! Még, még, még! Ezek a függővégek! Hol a következő????

Szilvi00 P

Te jó ég!!!
Hol lehet még csillagot venni? :DD
Nem sejtettem, hogy Szigor szemszögéből folytatódik a történet, kicsit meglepődtem. Ritkán olvasok férfi szemszögből, de nem is lehetett volna ennél fantasztikusabb. Minden sorát élveztem!
Amikor a végére értem, a Kindle majd kettétört, úgy lapoztam volna még tovább! Szerencsémre ott csücsül rajta a folytatás, de türtőztetem magam, mert remélhetőleg van akaraterőm és az ilyen páratlan olvasmányokat szeretem beosztani!

NightStar
Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

Hasonlóan az első részhez, viharos, perzselő, és végre Szigor szemszögéből. Nagyon jó volt belekukkantani a gondolataiba. Egy rövid, kikapcsolódást nyújtó történetre vágytam és nem csalódtam.

ZitussKa P
Lakatos Levente: Feltörő ösztönök

Mèg mindig imádom Igor eszèt, stílusát, egyènisègèt. Igen, ő egy tökèletesen felèpített karakter. Titokzatos, ami miatt rejtèlyessè válik, ès kíváncsi vagy vajon mi lesz a csattanó, humoros amin lehet nevetni, mosolyogni, ès sok megnyílvánulásán pirulni:D Továbbra is tetszik a politikai tèma, ès a cselekmèny előrehaladtával, minden egyre izgalmasabb lesz. Brilliáns!! Oda vagyok ezèrt a sorozatèrt❤

02.27
Újraolvastam.. ismèt vègig izgultam, nèhol mosolyogtam, pirultam, vártam a fordulatokat.. pedig mèg mindig csupán 40 oldal. Ez mindent elmond:) IMÁDOM!! Van amit nem lehet megunni;) zenèvel együtt olvastam:)

sedina22

Egyik kedvenc felnőttjátékom a sorsheccelés.

Kapcsolódó szócikkek: Szentesy Igor
Pandalány P

Én nem akarok azon rágódni, hogy egy nő mikor mond valódi nemet, vagy mikor kéreti magát. Akarjon ugyanannyira megkapni engem, mint ahogyan én őt, és ezt semmiképpen ne szégyellje.

Szimirza P

Nincs tisztában azzal, hogy egy életzabáló soha nem szokhatja meg a koplalást?

Gretii

– Stílus – morgom, Olivér mégis értetlen. – A stílus az, amitől te még messze jársz. Pechedre a flancos pipik éppen azt csípik.
– A bunkóság is stílus? – böki vissza tompán.
– Életvitel – felelem fesztelenül (…)

Gretii

Tényleg aljas világ a politikáé: mindenki pókerarcot visel, és soha nem tudhatjuk, mit takar el vele.

_Enii_ P

Senkit nem győzködök, és nem is ringatok illúziókba.

Szimirza P

– És Adél? – kérdezi Kristóf.
– Hazautazott a családjához – von vállat. – Ezért is hívom Cicának. Ha nincs
otthon, cincogok.