Felhasadó ​sebek (Szigor 5.) 75 csillagozás

Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Ha véletlenek nincsenek, egészen biztosan a sors akarja úgy, hogy Liza és Igor újra találkozzanak. Pusztán azért, hogy packázhasson velük… A páros megpróbált egymás nélkül élni és úgy tűnt, hogy ha botladozva is, de sikerült új utakra találniuk. A józan ész viszont most újra összecsap a lüktető vággyal, miközben az árnyékban meglapul és sunyi módon, ugrásra készen figyel a legádázabb ellenfél: a politikai érdek.

Ez az e-könyv rész a kétszeres Aranykönyv-díjas szerző Szigor sorozatának második, A pillangók ébredése című papírkötetében is szerepel.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Lakatos Levente Publishing, Budapest, 2016

Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Letehetetlen, szenvedélyes és rendkívül okos!

Fogalmam sincs, hova lehet ezt még fokozni,de alig várom a következő részt!Elképesztően izgalmas, fordulatos történet. Azért is tetszik nagyon, mert minél több részt olvasok el belőle, annál jobban megismerjük Liza és Igor személyiségét, a történet pedig nem veszt kicsit sem varázsából, nem válik lapossá és kiszámíthatóvá.
Nagyon örültem, hogy az az Adele-dal került bele a novellába, amire tippeltem, abszolút illett a jelenethez.
Kérem a következőt! ;)

christine I>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Kellemesen visszarántott Budapest sötét alvilágába, ahol csak a pénz számít. A szereplők hozták a formájukat, bár most Liza – Sándor véleményével egyetértve – kicsit már túl sok volt. Átlépte azt a határt, ami a normális és a pénzsóvár perszónák közé húztak. Hátha visszaesik. :)

efenera>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Húha, hát ez egyszerűen elképesztő volt! @Pandalány azt írta róla, hogy:
„ ❤ Letehetetlen, szenvedélyes és rendkívül okos! ❤ ”
És én sem tudok mást mondani! Egyszerűen imádom amit Levente ezzel a könyvvel, ezzel a sorozattal művel!
Annyit még azért hozzá tennék, hogy olvassátok, olvassátok, olvassátok!!!!! :)))

MissFortune>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

A legjobb ebben a részben, szerintem Előd volt. Nem szerettem, unszimpatikus karakter volt. Azonban jobban megismerhettem ebben a kötetben. Bizony, megkedveltem. Az egyik legérdekesebb szereplő lett számomra. Dolli nagyon édes, bízok benne, hogy a többi részben is szerepelni fognak.

Szilvi00 P>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Az előző rész döbbenetes befejezése után, olyan volt olvasni Szigorék folytatását, mintha rebootot kapott volna a kedvenc TV sorozatom. Sándorra alig ismertem rá, Elődről is sokat változott a véleményem, bár még mindig nem bízok benne. Lizát viszont ugyanúgy kedveltem és tiszteltem. Amikor rögtön az elején frankón kiosztott egy hímsoviniszta bunkót és védelmébe vette a romantikus regényeket, szívemből szólt. Ezután kicsit sokat kellett várni Igorra, de amint Ő is visszatért, minden oldal egy ajándék volt.

Sippancs P>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

A politikai rész újfent untatott, és Liza a hisztis viselkedésével is kihúzta néha a gyufát, de mindezt még mindig tudta kompenzálni Igor. Igor, akiből legalább ötször ennyit is elviseltem volna… *nagy sóhaj*
A végére pedig csak egy kérdésem maradt: kisanyám, elment az eszed? Melyik nő lenne annyira hülye, hogy nemet mond Igornak egy több napos (el)szökésre?!

Cs_N_Kinga P>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Ez a rész most nem tetszett annyira. Az ész és a szív csatája. Vajon melyik győz? És hogyan? Kíváncsi vagyok milyen fordulatok várhatók még. Se Sándor, se Liza de még Igor helyében se lennék. De mindenki maga dönt és minden döntésnek van következménye.

marilynmiller I>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Nem kérdés, számomra öt csillagos ez a rész is. Nagyon olvastatja magát, visz a történet. És nem titok, mindig Igort várom :D

Zsuzana>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Sokat gondolkodtam rajta, hogy inkább áttérek a könyvre az ebookról, de rájöttem, hogy ezekért a csepegtetett kis részekért vagyok oda. Nagyon úgy tűnik, hogy szeretem szadizni magam. A közepénél már kezdtem aggódni, hogy Szigorból ebben a részben nem kapunk semmit sem, de szerencsére csak váratta magát. Kicsit több szemrehányást és erotikát vártam volna, a két szereplő között. De ez lehet csak az én izlésem. Annyira nem zavart a hiánya, hogy ez miatt lecsillagozzam. Most nem volt olyan vészes a függővég, pedig már felvérteztem magam rá. Összességében nagyon bejött. Sándor viszont nagy csalódás, remélem a többi részben észhez tér.

Zeraphic>!
Lakatos Levente: Felhasadó sebek

Több, mint egy évvel ezelőtt olvastam a 4.részt, de még mindig emlékszem a két utolsó mondatra, soha nem fogom elfelejteni.
Nincs kegyelem.
Nincs szerelem.

Hiányzott már Liza és Igor párosa, jó volt újra a világukba zuhanni.
Megint elég sok minden történt ezen a pár oldalon, pont ezért letehetetlen a sorozat.
A politika nem mondanám, hogy túlságosan vonzana, mégis itt tetszett, rájöttem, hogy meg van a maga szépsége és csúfos érdekessége.

Sajnálom Lizát, mert már nem két tűz között, hanem három között őrlődik:
Múlt – Sándor – Igor

A szerencse az, hogy akkor találkoznak újra, mikor kiszakadnak mind a ketten, egymástól függetlenül, a mókuskerékből és egy idegen helyszínen löki egymás karjába őket az a kegyeltlen sors :))))

A regény végére meg kell mondjam, hogy hatalmas fejlődésen megy keresztül Igor.
A szerepek felcserélődtek, most már ő a bátrabb, ő az aki képes kimondani olyan szavakat, melyekről azt hitte/hittem/hittük, hogy soha nem hagyja el szigorú ajkait.
Tetszett az ötlete, arról az öt napról…olyan édes volt.
Jaj, Liza, nyisd ki nyugtatóktól ködös szemed végre és lásd meg a valóságot.
Ott áll előtted öltönyben, alsónadrág nélkül :)))))

Pandalány P>!

Nem tehetek róla,romlott és züllött vagyok, nekem az kell, amit tiltanak.

Pandalány P>!

Legszívesebben bevackolódnék az ágyamba,és ki sem mozdulnék az első melengető napsugárig.

Pandalány P>!

Belátom,fontos nekem ez a nő,akinek a haját most teljes természetességgel az ujjaimmal fésülöm. Nem akarom bántani. A világ mégis elvárja tőlem,hogy tönkretegyem.

Pandalány P>!

Szeszélyes vihar kavarodik a lelkemben: megrettenek,összeszorul a gyomrom,eluralkodik rajtam a kíváncsiság,és nem utolsó sorban elfog a féltékenység – ez mind egyszerre.

Pandalány P>!

Bomlasztó érzés olyan férfihoz vonzódni,akit a sors és annak minden katonája meg akar gyűlöltetni velünk.

Pandalány P>!

Soha nem értettem,hogy miért akarnak a nők mindig minden részletet pontosan ismerni.

Pandalány P>!

Férfi vagyok,nehezen viselem, ha csak úgy faképnél hagynak.

Pandalány P>!

Önzetlen és gondoskodó – bírjon ennek ellenállni bárki,aki nőből van.

Szigor sorozat · Összehasonlítás