A ​hangterápia alapjai 2 csillagozás

Laeh Maggie Garfield: A hangterápia alapjai

A hang a galaxisunkat, a tejútrendszert mozgásban tartó energetikai erőmező. Ésszerű használata jóval eredméynesebben enyhíti a fájdalmat, mint bármely gyógyszer. A hang a torokcsakrához kapcsolódik, amely létfontosságú szellemi és fizikai jólétünkhöz. Rajta keresztül fejezzük ki legigazabb reakcióinkat. A könyv nagy alapossággal, felkészülten vezeti be az olvasót a hangok világába: szó esik az emberi beszédről, a szavakról, amelyek hatalmas erőt hordoznak, az éneklésről, amely megnyithatja a spirituális ösvényeket. Megtudhatjuk, mit takar a Gyógyító dal, Életinduló, Becsületdal és a jelző dal fogalma. Megismerünk két gyógyító technikát: a hangolást és a felhangokat. A szerző beszél a kántálásról és a mantráról, kapcsolatot teremt a hangok és a színek, illetve a kristályok között. Hangsúlyozza a csend fontosságát, amely oly ritka adomány rohanó életünkben, ám érzelmi, mentális, fizikai és szellemi fejlődésünk nélkülözhetetlen eleme.

Édesvíz, Budapest, 2001
236 oldal · keménytáblás · ISBN: 9635284829 · Fordította: Kiss Ferenc

eeszter>!
Laeh Maggie Garfield: A hangterápia alapjai

Biztos vagyok benne, hogy valóban nagy hatása van a zenének és a különböző hangoknak a lelkiállapotunkra.

Madarászné Losonczy Katalin (szerk.) – Urbánné Varga Katalin (szerk.): Zene és terápia
Oliver Sacks: Zenebolondok
Fantóné Kassai Mária – Hernádi Lajosné – Komjáthy Aladárné – Máthé Miklósné – V. Inselt Katalin (szerk.): Zongoraiskola 1.
Jewel E. Ann: Tudom, ki vagy
John M. Ortiz: A zene Taója