Bizsergés (Crush 1.) 478 csillagozás

Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Cami Wimberley-nek van egy terve, és ebben a tervben nem jut hely a fiúknak – főleg minden idők legvadabb partiállatának, Hunter Wildernek nem, mindegy milyen jóképű és karizmatikus. Cami gyönyörű, végzős, elképesztően tehetséges, jó tanuló, s mindent megtesz azért, hogy bekerüljön álmai főiskolájára, musical színház szakra. Minden tökéletes.

Hunter Wilder nem akar barátnőt – attól most csak túl bonyolulttá válna az élete. Főleg Miss Jókislányt nem akarja, de akkor miért nem tudja levenni róla a szemét? Megpróbálja tartani tőle a három lépés távolságot, de a sors mintha a másik karjaiba taszítaná őket. Régóta nyilvánvaló mindenki számára, hogy tetszenek egymásnak.

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2014
286 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633990148 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria
Könyvmolyképző, Szeged, 2014
286 oldal · ISBN: 9789633990148 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria

Hunter Wilder · Cami Wimberley · Russ · Clayton Bradley

deen>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Egy újabb könyv, ami sajnos csalódást okozott. Elnézést azoktól, akik szeretik ezt a könyvet, de ez a könyv egy merő borzalom. Első probléma a szereplők. Cami stréber, de gyönyörű, és hiába az a fiúk elkerülik. Sőt Cami sem érdeklődik senki iránt, de bezzeg az új fiú rögtön felkelti az érdeklődését, sőt ez kölcsönös. Ezt a klisét. Cami mindent megtesz, hogy bejusson musical szakra az egyetemen, ja hogy ez csak a fülszövegből derült ki? Imádjátok a zenét, az éneklést, de soha egyetlen szóval sem említitek, egyetlen gondolatotok sem tartalmazza még csak nyúlfarknyit sem abból, ami az életetek. Hát tud ez a lány másra gondolni, mint hogy lesmárolja Huntert? A másik véglet Hunter. Ha már egyszer kapott ő is szemszöget, annál azért többet vártam volna, mint hogy csak Cami hajával van elfoglalva. A nagy partiarc. Hány bulin is volt Hunter összesen a könyvben, ami alátámasztaná a fülszöveg állítását? Ahhoz képest, hogy kicsoda is Hunter, úgy viselkedik, mint egy hülye tini, aki nem bír a hormonjaival. Clay pedig komolyan egy vicc volt. Ha velem így viselkedne az állítólagos legjobb barátom, hát úgy billenteném farpofán, hogy Kínáig száll, nemhogy még sírnék is utána. Azt az elmeroggyant barmát. Második probléma a cselekmény. Miről is szólt ez a könyv? Romantikus történetnek harmatgyenge, kriminek meg pláne.

Orsi999>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Már egy ideje gondolkoztam rajta, hogy elolvassam-e, de itt Molyon csak 79%-os a könyv és ez egy kicsit elijesztett. Utána láttam, hogy van hozzá egy kihívás és ezért belekezdtem.
Nem a legjobb könyv, amit valaha olvastam, de egynek elment. A szereplők közül Cami lett a kedvencem, érdekes személyiség bár néha naiv és még azt se vette észre, hogy a legjobb barátja szerelmes belé. Clay már az elejétől kezdve irritált és gyanús volt,spoiler Hunter pedig szerethető karakter, de semmi különös. Nem sok mindent tudhattunk meg róla.

DoreenShitQ>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Megráztam a fejem. Még mindig nem volt gőzöm se a női logikáról.

Mi volt ez?? :DD Nincsen rá szó :DD

Annyira gyűlöltem az elejét… a két főszereplő életképtelen óvodás, a cselekmény már olyan klisés, hogy már csak kínomban nevettem szerelmi háromszög, gyerekkori legjobb barát beleszerelmesedik a kis stréber csajba, a srác meg nagymenő…. csak a szokásos. De akkor jött a vége… Gyerekek! Én… nem tudom. Belém fojtotta a szót, pedig az elég nehéz dolog. Csak néztem… hogy lehetett akkora hülyeséget kitalálni? :D Istenem, sírásig röhögtem magam :DD Nem is hülyeség a helyes szó. AZ alapötlet jó volt, de olyan borzalmasan volt megírva… emelem a kalapom, hogy ezt ki tudta adatni. Komolyan.

De mégis három csillagra értékelem, mert… már volt olyan nektek, hogy valami akkora hülyeség volt, hogy már jó volt?? :DD

kellyolvas P>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Kellemesen szórakoztató a történet, nem rágtam le a körmöm, de jól esett. Zsenge olvasóknak akár titokzatos is lehetett Hunter, de az öreg rókáknak nem okozott nagy fejtörést, ki ő valójában. Mindenképp várom a szerző egyéb megjelenéseit, mert romantikában megállja a helyét.

K_A_Hikari I>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Nem kell tőle valami sokat várni, de ha pihentetni akarod a szürkeállományt valami lightosabb love story-val, akkor érdemes rászánni az olvasására azt a néhány órát amit igényel, mert igazi bizsergető élményt nyújthat.

Bővebben: http://irasaimtarhaza.blogspot.hu/2015/06/lacey-weather…

Szami81>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

O, azok a regi szep idok, amikor meg szexinek tartottam, ha egy fiunak cigi szaga van, sort vedel, drogozik, nyiltan gusztal es ossze-vissza kamuzik.
ja nem, ilyen sose volt… :/

De a flortolesuk azert cuki volt, neha alig birtam levakarni a vigyort a kepemrol :D

DarknessAngel>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

A Bizsergés egy igazi romantikus, és imádnivaló történet.
Már az elejétől kezdve nagyon tetszett, és ez csak fokozódott minden egyes lap után. Muszáj volt egyre csak olvasnom, mert majd megevett a fene, hogy vajon mi Hunter titka. Csakúgy, mint Camit, Hunter engem is teljesen levett mind a két lábamról.
A történet kellően izgalmas, és érdekes volt… ha lett volna időm, egy nap alatt befalom a könyvet :)
Cami is nagyon szimpatikus volt, tetszett, hogy mennyire képes bízni Hunter-ben, annak ellenére, hogy tudja, titkolózik előtte. Imádtam a köztük levő tűzveszélyes kémiát, és azt a kismillió forró csókot, amit váltottak.
A vége felé már kezdtek leesni dolgok, viszont Hunter titkára nem jöttem rá magamtól.
Nekem a borító is iszonyúan tetszik, mert hát… azok a csókolni való ajkak… hmmm :3
Mindenképp megéri az öt csillagot.

Violet_Finch_PMónika>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Maga az alapsztori amit az író elképzelt nagyon jó lett volna,csak hát a kivitelezése nem igazán jött össze. Nem tudom,hogy maga az író volt a hibás,vagy a fordító,de kissé bugyutára sikeredett. Ettől függetlenül tetszett. :D
Az,hogy Hunter meg az volt aki,nagyon sokáig nem jöttem rá. :D De reménykedtem abban,hogy spoiler.
Clay pedig…….de beteg.

Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Fél csillag levonás azért jár a könyvnek, mert mindig túlmagyaráztak mindent szerintem, és ez nagyon kikészített. A másik fél pedig, azért mert unalmas volt.
Cami néha idegesített, annyira naiv volt, mindenre rákérdezett, és nem igaz, hogy nem vette észre, hogy mi is van Clay-jel. Az utolsó pár oldalon volt elviselhető. Huntert viszont nagyon szerettem. :) Az első oldaltól az utolsóig. Igaz, csak a könyv negyedétől kezdtem kapiskálni, hogy ki is valójában. Aztán arra is rájöttem, hogy mit művel Clay. Istenem, az a pasi beteg volt! De komolyan. A maszkabáltól kezdett érdekes lenni a sztori, előtte nem nagyon tudott lekötni, alig történt valami, viszont a bálnál kezdett beindulni a történet. Tetszett, de csak egyszer olvasós. :)

K_Szilvia03>!
Lacey Weatherford: Crush – Bizsergés

Kezdem a borítóval, ami egyszerű, de nagyszerű, ráadásul hűen tükrözi a könyvet. Nagyon tetszik, hogy sem Cami, sem Hunter alakját nem bízza a képzeletre. Persze ettől függetlenül láthatjuk őket másnak, de azért a paraméterek elég határozottan meg vannak adva.
*megjegyzés: a srác szája valami eszméletlen; olyan…harapnivaló :D*
A történet. Fellapozod, jön az első egy-két oldal és mit csinálsz? Pff. megint egy sablonos, szerelmi háromszöges sztori. Hogy a legjobb barátnak bejön a csaj? Milyen meglepő.
Aha, aztán oldalanként változik a kép, és rájössz, hogy abszolút nem az a tipikus és sablonos tinikönyv, amiben a lány őrlődik, mert senkit se akar elveszíteni, de nem is tarthat meg mindenkit. Tetszett, hogy sokszor sejtetik a valóságot, de biztosra egyszer sem mertem állítani, hogy tudom, mi van a háttérben. Ez pedig arra sarkalt, hogy minél gyorsabban haladjak vele, mielőbb a végére érjek. Szerintem nagyon jó sztori. :)
A szereplők pedig elképesztőek. Nagyon tetszett Cami alakjában, hogy képes meglátni a saját hibáit, nem picsog feleslegesen és nem játssza sokáig a jaj de megbántottak, hazudsz nekem, nem tudok megbocsátani játékot.
Hunter álmaim netovábbja. Azt kívánom, bárcsak mindenkibe beleszeretne egy ilyen őszinte és nyílt fiú, aki nem fél az érzéseitől, nem játssza feleslegesen a macsót, és nem fél az érzésektől, elköteleződéstől. Őt nézve az egész úgy tűnik, megy mint a karikacsapás.
Nagyon bírtam bennük, hogy nem alakoskodnak, brutál módon őszinték, és nem hagyják, hogy a hülyeségek elrontsák a kapcsolatukat.
Számomra ez a könyv mindenképp öt csillag. Bár többet is megérdemelne :)

Julie96>!

Camira pillantottam, aki ábécérend szerint mellettem ült.
– Készen állsz egy kis pózolásra, Jókislány?
– Pózolásra? – mosolygott rám értetlenül.
– Hallottad. Olyan dolgokat kell fotóznunk a suliban, amin megakad a
szemünk. Az enyém rajtad akad meg – mértem végig, és megpróbálkoztam az
igazán szexi vigyorommal elismerésként.
Rögtön elpirult. Jesssz! – gondoltam. Még mindig működik.

95. oldal, 11. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Cami Wimberley · Hunter Wilder
zsiina>!

– Én csak azt mondtam, amit látok – vigyorgott. – Szerintem még az élettelen tárgyak is beindulnak attól a vibrálástól, ami kettőtökből árad. Hallod, tutira teherbe esett néhány kocsi a parkolóban…

Kapcsolódó szócikkek: Russ
Ancsy96>!

– Ne is mondd… – mordultam fel, próbálva elhessegetni a csábító képeket… Nem tudom, mi ez az egész. Valahányszor együtt vagyunk, a szitu egyszerűen…
Elakadt a szavam.
– Tűzveszélyes? – kereste a megfelelő szót Russ. – Forró? Lángoló? Eszeveszett? Heves? Robbanékony?
Vállba böktem.
– Jó, jó. Látom, felfogtad. Amúgy mi ez a szóáradat? Majd juttasd eszembe, hogy hívjalak fel, ha értelmező szótárra van szükségem!
– Én csak azt mondom, amit látok – vigyorgott. – Szerintem még az élettelen tárgyak is beindulnak attól a vibrálástól, ami kettőtökből árad. Hallod, tutira teherbe esett néhány kocsi a parkolóban…
– Mekkora paraszt vagy!
– De ilyenek szeretsz – rebegtette a szempilláit Russ, mire megint belebokszoltam a vállába.

Cheril>!

– Nem tudom. Asszem’, kissé fura lett volna odamenni hozzád, és közölni, hogy szia, Hunter vagyok, és szerelmes vagyok beléd.

Kapcsolódó szócikkek: Cami Wimberley · Hunter Wilder
Julie96>!

– Egyed a popcornt, ahogy jó kisfiúhoz illik, és hagyjál engem békén! – vigyorogtam.
Felnevetett. – Bennem egy cseppnyi jóság sincs.
– Akkor szar már neked. – válaszoltam sunyi mosollyal. – Bennem mostanában folyton akad néhány csepp.
Russ fuldokolni kezdett, és a sorok közé köpte a kukoricát.
– Ez undorító, ember! – röhögtem a fejemet rázva, s szemügyre vettem az előtte lévő szék hátuljára ragadt nyálas darabokat.

46. oldal, 5. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Hunter Wilder · Russ
DarknessAngel>!

Az álla alá csúsztattam az ujjaimat, és főlé hajoltam, hogy gyengéden szájon csókoljam. Rögtön visszatért a bizsergés, amit ő keltett életre bennem. Soha életemben nem éreztem még hasonlót. Nem érdekelt, mit kell tennem annak érdekében, hogy megtartsam – egyszerűen muszáj volt megtalálnom a módját.

Kapcsolódó szócikkek: Hunter Wilder
Cheril>!

– Semmi sem lehet jobb egy igazi romantikus történetnél, Hunter. Semmi!
– Majd észben tartom – rázta a fejét nevetve.

Kapcsolódó szócikkek: Hunter Wilder
zsiina>!

[…] az élet múlandó és értékes – nem szabad elvesztegetni.