Gavarin ​és az álomantenna 3 csillagozás

Laboda Kornél: Gavarin és az álomantenna

Gavarin sajnos nem érzi magát jól a Földön. Egész konkrétan szörnyen unja az összes órát az iskolában, és az sem lelkesíti, hogy felnőttként majd húzhatja az igát… Úgyhogy fogja magát, és a kutyájával meg a macskáival katapultál a világűrbe, ahol érdekesnél érdekesebb bolygókat, ráadásul igazi barátokat istalál. Csakhogy hamarosan észreveszik, hogy valami nagyon nem stimmel a világűrben sem. Valaki elszívja az űrlakók álmait. Valaki foglyul ejti azokat, akik nem tetszenek neki… akik nem engedelmeskednek… Kiirtja a fejükből a gondolatokat, a szívükből az érzéseket, a lelkükből a szabadság vágyát. Gavarinnak és barátainak minden eszüket és bátorságukat bevetve meg kell küzdeniük vele, hogy visszanyerjék a szabadságukat és az álmaikat. A Pagony legújabb sorozatába, az Abszolút Könyvekbe olyan 9—12 éveseknek szóló, olvasmányos és izgalmas könyveket válogatunk, amelyek abszolút lendületesek,abszolút színvonalasak, abszolút maiak. Abszolút jó őket olvasni!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Abszolút Könyvek Pagony

Pagony, Budapest, 2021
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634107200 · Illusztrálta: Jásdi Juli

LLilla>!
Laboda Kornél: Gavarin és az álomantenna

Szerettem olvasni, könnyen olvastatja magát . Eseménydús és csavarokkal teli, soha sem az történik, amire számít az ember. Etelka néni vagy Rang nadúr iszonyat bosszantó karakter. Egy jól sikerült és izgalmas gyerekkönyv!