Tiszta ​test tiszta elme 2 csillagozás

L. Ron Hubbard: Tiszta test tiszta elme L. Ron Hubbard: Tiszta test tiszta elme

Ez a könyv az L. Ron Hubbard által kifejlesztett Új élet detoxikációs programot átfogóan, annak minden részletére kiterjedően tartalmazza. A könyv elmagyarázza azokat a felfedezéseket, amelyek a program kifejlesztéséhez vezettek, és pontos leírást ad arról, hogy hogyan és miért működik a program. A teljes program elvégzéséhez szükséges összes adatot és technológiát megadja.

New Era, 2013
278 oldal · keménytáblás · ISBN: 9788740202755
New Era, Copenhagen, 2003
New Era, Koppenhága, 2002

Péripenna IP>!
L. Ron Hubbard: Tiszta test tiszta elme

Ez egy ismertető a Méregtelenítő programhoz.
Kb 100 oldal belőle függelék: szómagyarázat és tárgymutató.
A program alapjait mutatja be, és a várható nehézségeket. Láthatóan nem arra készült, hogy információkat nyerjünk belőle. – Ez az, amit hiányoltam kicsit. Jó lett volna többet megtudni az egyes vitaminok és ásványi anyagok szervezetre tett hatásáról.
Csak annyira érintette a témát, hogyha elkezded a programot, ne ijedj meg az egyes hatásoktól.
Itt olvastam, hogy meg akar győzni ez a könyv valamiről. Én nem éreztem ezt.
Egy kissé elnagyolt leírás ( 1- 5 oldalnyi fejezeteivel gyorsan lehetett haladni. ) a tudnivalókról, a tapasztalatokról.
A drogproblémára különösen fókuszált, az A melléklet ennek szentel egy nagyobb részt.
Az élménybeszámolók tetszettek.
Kíváncsian várom, milyen lesz a program.
Az ember ma már hiába él egészséges életet: az élelmiszerekben lévő adalékok, a talajba kerülő vegyszerek, de maga a túlzott napsugárzás is negatívan hat a szervezetre.
S ahogy a testünkön kiütközik egy-egy negatív érzelem, úgy a test problémája is kiütközik a hangulatunkra. ( Sose tudtam felhőtlenül vidáman megélni valamit, ha fájt a lábam például. )