Háború ​a Földön 1-2. 28 csillagozás

L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2. L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2. L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

3000-ben járunk, amikor a Földön már nincsenek sem országok, sem városok. A bolygó merő pusztaság, az emberiség veszélyeztetett fajnak számít. Persze, nem a körülmények miatt, hanem azért, mert ezer évvel ezelőtt egy pszikló nevű faj támadta meg az emberiséget, és alig kilenc perc alatt felmorzsolta az ellenállást. A túlélőket rabszolgasorba taszítják, s bányákban dolgoztatják, mivel az idegeneknek szükségük van a földi ásványkincsekre, főleg az uránra. Sokan elmenekülnek a földönkívüliek elől, távoli hegyi falvakban rejtőznek, primitív életformába süllyednek, mivel el vannak vágva a megmaradt emberektől.

636 oldal · ISBN: 9633671531 · Fordította: Radnai Csaba
656 oldal · ISBN: 9633671639 · Fordította: Radnai Csaba
1292 oldal · puhatáblás · Fordította: Radnai Csaba

csikasz>!
L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

Fantasztikusan jo konyv! Ha az ember semmit sem tud az irorol akkor is nagyon nagyon jo!

Peter>!
L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

Egyik kedvenc könyvem. Olyan csavarok vannak benne, hogy elcsodálkoztam, pedig nem ez volt az első könyv, amit elolvastam.
Sokszor olvastam el újra. Nem tévesztendő össze a filmmel, ami a könyv alapján készült, mert az nem lett az igazi… bár könyveknél ritkán szokott összejönni a jó filmes feldolgozás.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a cselekményes, nagyon csavaros sci-fiket.

totesz>!
L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

Az egyik kedvenc sci-fi könyvem, bár a második rész már valahogy nagyon tömör: túl sok cselekményt próbál meg leírni, de az első rész letehetetlen. Tömény scifi, a jobbik fajtából, és az első rész akár önmagában is megállja a helyét.

Noro P>!
L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

A regény első fele-kétharmada kifejezetten jó (ámbátor igen elnyújtott), aztán átmegy valami nagyon elszabott űropera-paródiába.

Toto12>!
L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

Egy fantasztikusan jó SCI-FI két éjszaka alatt olvastam ki a két részt!
Egyszerűen letehetetlen!
Csak ajánlani tudom! Feledhetetlen jó szórakozás és csak úgy repülnek az oldalak!
Az ember úgy van vele hogy még egy kicsit még egy oldalt olvasok ,mert kíváncsi
az események végére, és végén szó szerint felfalja a könyvet!
Ajánlom a világélvonalában mint SCI-FI mű ott van!

hankmoody>!
L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

Rendkívül kalandos – olvasmányos, akciódús, igazi űreposz.

Péter_Szombati>!
L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

Nagyon jól kezdődik, és úgy a közepéig konkrét és konzisztens, egész élvezetes.

A második fele viszont átfordul irrealitásba, komolytalan lesz teljesen…

ZOLee>!
L. Ron Hubbard: Háború a Földön 1-2.

Szerintem jó könyv mindentől függetlenül. Jó néhány Asimov és Lem könyv nyomasztóan unalmas ehhez képest. Akinek pedig élete legrosszabb könyve arra, no comment…