Mese ​a kislányról, aki nem akart felnőni – és más történetek 6 csillagozás

L. Molnár Edit: Mese a kislányról, aki nem akart felnőni – és más történetek L. Molnár Edit: Mese a kislányról, aki nem akart felnőni – és más történetek

Minden szülő találkozik a dackorszakkal. A kötetben tíz „nem akarom”, illetve „azt akarom” mese szerepel. Ezekre a helyzetekre próbáltam megoldást keresni – már ha létezik egyáltalán. Az ízig-vérig nem akaró, nem csináló, azonnal akaró három és fél éves lányom mindenesetre elcsendesül tőlük. Remélem, más családokba is hoznak pár nyugodt percet.

Ciceró, Budapest, 2010
44 oldal · ISBN: 9789635397259 · Illusztrálta: Faltisz Alexandra

Szimirza P
L. Molnár Edit: Mese a kislányról, aki nem akart felnőni – és más történetek

Nagyon aranyos és tanulságos mesék vannak benne, mi több ösztönzőek a gyerekek számára, hisz általában mindeniknek pozitív a befejezése.

Jeffi P
L. Molnár Edit: Mese a kislányról, aki nem akart felnőni – és más történetek

A második kötethez képest, itt még kicsit bizonytalannak éreztem az írónőt. Nem volt rossz, sőt a mesék nagy része nagyon tetszett, csak volt egy kis bizonytalanság bennük. De ismerve a folytatást, azt kell mondanom, hogy ez a bizonytalanság elmúlt azóta, vagy ha van is kisebb mértékben már.
Ja és az illusztrációk nagyon szépek itt is :) A kedvencem a kék hajú tündér lány :)

bővebben a blogomban: http://jeffi-olvas.blogspot.hu/2013/04/l-molnar-edit-me…