Kettőnk ​titka (S.E.C.R.E.T. 2.) 67 csillagozás

L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Cassie Robichaud magányos élete örökre megváltozik, amikor belép a S.E.C.R.E.T. nevű titkos társaságba, amely valóra váltja a nők legvadabb erotikus fantáziáit. A mámorító kalandok hatására végre rászánja magát, hogy igazán élni kezdjen…
Miközben Cassie férfiakat hajt fel a titkos társaság részére, új kliens érkezik a S.E.C.R.E.T.-hez, akit a gondjaira bíznak. Dauphine Mason harmincas, csinos nő, aki az olvasáson és zenehallgatáson kívül csak a munkájának él, és fogalma sincs róla, milyen szívdöglesztő tudna lenni. Cassie feladata felszítani a szenvedélyét és megtörni jeges szívét, de vajon sikerül neki?
Látszólag minden rendben lenne Cassie körül, de feltűnik egy vetélytárs, aki azzal fenyegeti, hogy leleplezi kettős életét a férfi előtt, akit mindketten szeretnek…

Eredeti mű: L. Marie Adeline: S.E.C.R.E.T. Shared

308 oldal · ISBN: 9789633105504 · Fordította: Szabó Mihály

Cassie Robichaud · Dauphine Mason · Jesse Turnbull · Mark

Pepe0810 P
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Tetszett ez a rész is nagyon, kicsit sem unatkoztam rajta. Örültem, hogy többet tudhattam meg a társaság működéséről és felépítéséről. Dauphine és Mark nagyon aranyosak együtt, megérdemlik a boldogságot. :) Volt benne izgalom, és erotika is bőven. Számítottam rá, hogy ilyen lesz a befejezés, de szerencsére el is kezdtem a befejező részt, így nem kell sokáig izgulnom azon, hogy mi lesz a történet vége. Kellemes kikapcsolódás volt. :)

agi89
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Na most az van hogy ez a rész sokkalta jobban bejött, mint az első. Nem bírtam letenni annyira olvastatta magát.

Gondolkoztam rajta és arra jutottam, hogy amiért tetszett amiatt unhattam is volna egyébként. Vagyis azért vett meg magának ez a rész, mert már megismertem az elsőben a S.E.C.R.E.T. működését, tudtam mire számítsak és ez adott számomra egy olyan pluszt a dolgoknak amitől még izgatottabban vártam, hogy Dauphine milyen vágyálom megvalósulásokban vesz majd részt. Mindamellett D. eléggé kedvelhető női karakter, pedig az elején nem is hittem volna hogy ennyire jóba kerülünk. :D

Azt kell mondjam, hogy tényleg pozitív csalódás a sorozat. Nem gondoltam volna hogy ez ennyire jó. :)

kocybaba P
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Nagyvonalakban hozta a várható forgatókönyvet ez a rész, de ettől függetlenül tetszett és kicsit sem untam. Jó volt nagyobb betekintést kapni a társaság működésébe és felépítésébe, örültem Dauphine részvételének benne, ugyanis elég más egyéniség, mint Cassie, és vele kapcsolatban másképp is zajlott le minden. Markkal nagyon aranyosok és megérdemelték a boldogságot. Cassie viselkedése viszont volt, hogy idegesített, főleg Jessevel szemben, de ezt leszámítva nem akadt gondom vele. Will nyakába pedig sok minden szakadt egyszerre, így nem volt meglepő a befejezés. Kíváncsian várom majd, hogy mire jutnak ezek után egymással.

l_moni
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Jó-jó de valahogy mégsem lesz kedvenc.
Cassie továbbra is fura nekem, Willről nem is beszélve.
Vannak benne fordulatok, jó olvasni, gyorsan lehet vele haladni.
A szex szenvedélyes de nagyon érzelemmentes benne. Márpedig egy igazán jó d….hoz kell némi érzelem is.

Tóth_Orsolya_3 P
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Akinek az első rész tetszett, az a másodikat is szeretni fogja. ;-) Most is megkaptuk a szokásos izgalmat, erotikát.
Nagyon várom az utolsó, befejező részt!!! Remélem azt is elhozza nekünk a Kiadó!

Sippancs P
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

A titkos társasággal annyira magasra tette az írónő a mércét, hogy a durva függővég ellenére is félve vettem kezembe a folytatást. De ahogy kinyitottam a könyvet és elolvastam az első sort, majd az első oldalt, rögtön tudtam, hogy itt bizony nem lesznek problémák. És igazam is lett. L. Marie Adeline ugyanis annyira remek folytatást írt, ami előtt kénytelen vagyok megemelni a kalapom. Ez a rész nemcsak lehengerlő, izgalmas és sodró lendületű volt, hanem a váltott szemszögnek és a dauphines vonalnak köszönhetően különleges is, a cselekményben pedig egyre hangsúlyosabbá vált a romantika, ahogy a Társaság működése és a tagok kiképzése is.
Nagyon-nagyon várom a következő részt!

L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Ez volt a legelső könyv, amit még a várólistára tettem 2015-ben. Jó sok időbe telt, amíg rávettem magam, hogy végre folytassam. Persze egy kihívás „rákényszerített” hogy végre olvassam el. Dauphine jó kis kalandokat élt át a S.E.C.R.E.T.-nek hála és persze rátalált a szerelem is. Éreztem, hogy Tracina hazudik és rejteget valamit. Naná, hogy bejött.

loveQhuay P
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Tetszett, de valahogy nem hozta az első rész izgalmát.
Váltott szemszög az elején kicsit zavaró volt, és féltem tőle, hogy így kevesebbet kapunk Cassie világából, de tűrhető volt és hamar belerázódtam.
Will nekem nagyon hiányzott. Meg igen, Cassie. Nekem ez most inkább Dauphine és Mark központú történet volt, és bár aranyosak voltak, én Cassie-nek jobban örültem volna.

A vége elég eseménydúsra sikeredett, és azt gondoltam, hogy jól van, meg fogom adni az 5*ot, de aztán a legvégén mégsem jött át, és maradok a 4,5-nél.
Szegény Willt meg már annyit kínozzák! Igazán megérdemelne egy HEA-t! Cassie is persze. Meg szegény Jesse is.

Szóval igen, függővég megint van, csak úgy mint az első résznél. És akkor várhatjuk tűkön ülve a folytatást.

Hópárduc P
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

Ez a rész is tetszett, bár jobban, mint az első.
Mivel már tudja, hogy mire számíthat az ember, így könnyed olvasmánynak tartom. Jó kikapcsolódás.
A történet tovább bonyolódik és persze csak bonyolódik….
Várom a folytatást!

Trice29 P
L. Marie Adeline: Kettőnk titka

A történet továbbra is jó, de már az újdonság varázsa megkopott, így nem ragadott magával annyira a történet. A pasik pedig kiakasztóak. Azt hiszem most én is kézbe tudnék venni egy korbácsot és értelmet verni a buta férfi fejekbe!

l_moni

Nincs bűn. Nincs korlát. Nincs szégyen. Ez arra is vonatkozik, ahogy magadról gondolkozol.

loveQhuay P

Nyolcadik lépés: Merészség
Kilencedik lépés: Bujaság
Tizedik lépés: Felszabadulás

Viktória_Erdei

– Úgy értem, gyakorlatilag sohasem tanultam zenélni. Nekem ez arról szól, hogyan hatok a közönségre. Csakis ezzel mérhető a zene értéke, amikor…
– Hallgass!
– …érzed, ahogy árad és lüktet…
– Hallgass!
– … a tömegben.
Ezúttal meghallott.
Most rajtam volt a sor, hogy megszólaljak.
– Édes, hogy ennyire szenvedélyesen beszélsz a zenéről, Mark. De ha azt akarod, hogy menjek föl hozzád, meg kell ígérned, hogy mostantól valami másra fogod használni azt a gyönyörű szádat.
Láttam, ahogy le-föl mozog az ádámcsutkája. Belemártott egy sült krumplit a ketchupba, és beleharapott. Aztán intett a pincérnek, hogy hozza a számlát.

107-108. oldal, 7. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Cassie Robichaud
Viktória_Erdei

– Ne feledd, csakis olyan nőkkel hozunk össze, akik ugyanazt akarják, amit te, ugyanarra vágynak, amire te, ugyanazt akarják csinálni, amit te, vagy ugyanazt akarják kipróbálni, amit te.

211. oldal, 15. fejezet

Tóth_Orsolya_3 P

Megérkezett a pincérnő. Mark mindkettőnknek hamburgert rendelt.
– És ha vegetáriánus lennék?
– Senki sem lehet tökéletes.

katy_swartz

Vicces: az ember rá sem jön, hogy megérett a változásra, amíg az be nem kopogtat az ajtaján.

Ancsúr

Az emberem odakint várt a napsütésben, kócos hajjal, széles mosollyal, ölelő karokkal és vadul korgó gyomorral.
– Bébi, kell nekem egy nagy, zsíros rántotta, kell még sült krumpli, kell szalonna és kell pirítós – sorolta, és megpuszilta a nyakamat. – És kellesz te.

S.E.C.R.E.T. sorozat · Összehasonlítás