The ​Kiss Thief 20 csillagozás

L. J. Shen: The Kiss Thief L. J. Shen: The Kiss Thief

They say your first kiss should be earned.

Mine was stolen by a devil in a masquerade mask under the black Chicago sky.

They say the vows you take on your wedding day are sacred.

Mine were broken before we left church.

They say your heart only beats for one man.

Mine split and bled for two rivals who fought for it until the bitter end.

I was promised to Angelo Bandini, the heir to one of the most powerful families in the Chicago Outfit.

Then taken by Senator Wolfe Keaton, who held my father’s sins over his head to force me into marriage.

They say that all great love stories have a happy ending.

I, Francesca Rossi, found myself erasing and rewriting mine until the very last chapter.

One kiss.
Two men.
Three lives.
Entwined together.

And somewhere between these two men, I had to find my forever.

Eredeti megjelenés éve: 2019

322 oldal · ASIN: B07MLR5WY6
Magánkiadás, Amerika, 2019

Angelo Bandini · Francesca Rossi · Wolfe Keaton

L. J. Shen: The Kiss Thief

Látom az írónő szereti a maffia és az megrendezett házasság témát :D Kezdjük ott, hogy a borító valami meseszép, és szerencsére a történet is nagyon szórakoztató. Mondjuk egy csomó dolog teljesen előrelátható, főleg azok, amiről a főszereplő kijelenti, hogy ő valamit nem csinál, illetve nem fog soha megtenni.
Francesca-t nagyon sajnáltam, szegény csajszi folyamatosan csak sírt, és Wolfe is sokszor csak rontott a helyzeten. De tetszett, hogy milyen kitartó. spoiler
Wolfe-t az elején nagyon bírtam, kesőbb már kevésbé. Ugyanis hiába értettem, hogy mi motiválja, akkoris sokszor olyan durván bánt szegény Francescával. :( Viszont mivel ez egy szuper könyv, így természetesen a főszereplő is megváltozik.
Érdekes módon, engem most Angelo vett le teljesen a lábamról. Szóval kedves rajongók, Wolfet nyugodtan vihetetek, én csak Angelot akarom *-* Olyan kár, hogy ő csak keveset szerepelt, mert ez a srác annyira kedves és aranyos. Kicsit bánom is, hogy neki nincs saját könyve.
Nem egy tökéletes történet, de attól még nagyonis élvezhető. Egyre jobban kedvelem az írónőt.

Szilvi00 P>!
L. J. Shen: The Kiss Thief

Mindenre esküszöm, ami szent, én próbáltam visszafogott és objektív véleményt írni, de hamar feladtam. Kitöröltem az egészet és inkább lelkendezek egy nagyot! Ez a könyv szenzációs, és megeszem a nem létező kalapom, ha ezt az élményt, ebben a műfajban, bárki felülmúlja idén! Mitől volt (számomra) tökéletes? Egyszerű okaim vannak, nem is fogom túlragozni. L.J. Shen stílusa fekszik nekem. Ennyi. A téma, egy megrendezett házasság. Erre mindig vevő vagyok. A chicagói maffiás közeg, egy katolikus olasz családdal és egy befolyásos politikussal a főszerepben, szintén csupa jót ígért. A főszereplőkön azonnal éreztem, hogy nem a sablonos fiókból húzta őket elő az írónő. A céltudatos és bosszúszomjas Keaton szenátor, a legszélsőségesebb érzelmeket váltotta ki belőlem. Francesca, aki kalitkában nevelkedett, kicsit ábrándozó és elkényeztetett leányzó benyomását keltette, de idővel kiderült róla, hogy sokkal, de sokkal több annál.
Nem túlzok, az elmúlt kettő és fél napban hozzám nőtt a fülhallgató és az iPod. Teljesen lebilincselt a történet! Mindvégig izgalmas maradt, mert a kapcsolatuk kibontakozása sem a megszokott úton haladt. Wolfe mindig a legrosszabbat feltételezte a lányról és senkiben sem bízott. Amikor Francesca egy drasztikus lépéssel bizonyította igazát és hűségét, én majdnem szívrohamot kaptam. Az eszem felismerte a történet egyetlen gyenge pontját spoiler, a szívem viszont sokkal erősebb volt és azt mondta, hogy egy kis drámaiság sosem árt! :)
Ami a narrációt illeti… Stephen Dexter egy ZSENI!!! Az ég áldja meg azt a személyt, aki felkérte Wolfe szerepére! Savannah Peachwood fiatalos hangja szintén tökéletesen illett Frankie karakteréhez.

Enikő_Darai_Enii P>!
L. J. Shen: The Kiss Thief

Sajnos, minden jó véget ér egyszer. Ebből kifolyólag számos no.1 kötetem/bookboyfriendem is! Az új no.1 bbf-em, pedig nem más, mint Wolfe Keaton, aki minden amit csak el lehet képzelni!

A The Kiss Thief nem hasonlít egyetlen más L. J. Shen könyvemhez sem, melyet eddig olvastam, éppen ezért teljesen lenyűgöző. Valójában ez volt a legjobb! Az első oldaltól kezdve elvarázsolódtam. A gyönyörű borítóról nem is beszélve!

Tehát… amit tudni kell:
Mint fentebb említettem, Wolfe Keaton elképesztő! Szexi, ravasz, könyörtelen, intelligens. Röviden: ő a tökéletes bbf! Kijelenthetem, hogy ha odavagy az ilyen férfiakért, akkor Wolfe tönkre fog tenni!

Az írásmód és a történetvezetés szinte már mesebelien kifogástalan. Shen pont emiatt az egyik kedvenc szerzőm. Csak a legjobbra számíthatok tőle, amit meg is kapok, minden egyes alkalommal.
A történelmi inspiráció pedig lerí az oldalakról. Ez, és a részletekre való odafigyelés rengeteget hozzátesznek a történet szépségéhez. Lenyűgözött, úgy ahogy volt!

Összegezve: ez lett az abszolút kedvenc könyvem az írónőtöl. Feltette a mércét az elkövetkezendő írásainak, az biztos. Kiérdemelte a kötet a legőszintébb ajánlásomat… tehát bátran nyomja mindenki a barátja, anyukája, kiskutyája kezébe, hogy mások is megtapasztalhassák az egyedi és utánozhatatlan L. J. Shen élményt!

felícia97>!
L. J. Shen: The Kiss Thief

Olvasóként kevés jobb érzés van a világon annál mint amikor egy könyv amitől sokat vársz hozza az elvárásaidat.Már pedig a The Kiss Thief-el abszolút ez volt a helyzet. L.J Shen megcsinálta:már a fülszövegben lehetett érezni hogy valami nagyszerűt és maradandót készül alkotni ezzel a történettel. Ez az én számomra pedig sikerült is neki.A könyv közel sem tökéletes és a fülszöveg egy picit csalóka,mert nem teljesen azt kapjuk amit sugall,de ezek az apróságok valahogy nem tudtak érdekelni,mert úgy kb az első fejezet után beleszerettem ebbe a keserédes és különleges történetbe,ami olyan érzelmi hullámvasútra vitt magával hogy éreztem: teljesen elvesztem.Képtelen voltam letenni a könyvet kezemből,egyszerűen muszáj volt tudom hogy végződik “Nemesis és Villain” története.Egy történet a bosszúról, a veszteségről,az igazságról, a megbocsájtásról és a nem várt szerelemről. A 19 éves Francesca Chicago leghírhedtebb maffiavezérének lánya világéletében tudta milyen sors vár rá ha eljön az ideje:férjhez megy gyerekkori szerelméhez Angelo-hoz, és engedelmes feleségként tovább viszi a családi örökséget ahogy azt apja már régen eltervezte.Csak hogy minden álma és terve dugába dől mikor egy álarcosbál éjszakája örökre megpecsételi a sorsát,és elrendezett házasságba kényszerítik a nála jóval idősebb feltörekvő szenátorral Wolfe Keaton-al.A férfi hideg és számító,egyedül a bosszú élteti Francesca apja iránt,és nem szégyelli a lányt sem felhasználni hogy célt érjen,még akkor sem ha ez a házasság eleve kudarcra van ítélve.Francesca azonban nem hajlandó olyan könnyen beletörődni mindebbe és nem adja magát könnyen Wolfe Keaton kénye-kedvére.Az idő múlásával azonban két tűz között találja magát az apja és a leendő férje közötti háborúban ahol már nem olyan egyértelmű ki is a szörnyeteg valójában.A helyzetén pedig nem segít sem a tagadhatatlan vonzalma,sem pedig egyre növekvő gyengéd érzelmei Wolfe iránt…Nincs mit szépíteni egyszerűen odáig voltam ezért a történetért.Végig fenntartotta a figyelmemet,minden pillanatban vártam hogy vajon mi a következő lépés a történetben és hogy hová fajul még a kialakult helyzet.Vártam hogy alakul a szereplők élete és hogy Francesca és Wolfe törékeny, gyűlölettel és ármánykodással övezett kapcsolatának van-e bármilyen jövője…Elképesztően tetszett az a finom és aprólékos felépítés ahogy ők ketten az utálattól és megvetéstől szépen eljutnak a vonzalomig és utána a sokkal mélyebb érzelmekig,bár ezt egyiküknek sem könnyű elismerni.Wolfe különösen megszenvedi mindezt hiszen minden terve ellenére Francesca beeszi magát a bőre alá és elkezdi lebontani a falakat amik mögé zárta magát.Nagyon jó átjöttek azok a változások amik végbe mentek benne,a megvetéstől egészen a féltékenységig majd pedig a törődésig.Francesca szintén nagy változáson megy keresztül.Az engedelmes bábból akivé nevelték olyan nővé válik aki nem fél hangot adni a véleményének,aki kiáll magáért és megismeri a szabad világ nyújtotta lehetőségeket Wolfe mellett amiket eddig megtagadtak tőle.Eddig se voltak illúzióim a maffiával kapcsolatban,de Francesca élete egy újabb betekintést adott ebbe a mocskos világba egy sokkal kívül állóbb szempontból mint amiről eddig olvastam.Kedveltem azt is Francesa-ban hogy feladta a leckét Wolfe-nak;nem hagyta megfélemlíteni magát és igenis visszavágott,ami főleg a könyv elején mosolyt csalt az arcomra.De leginkább azt a lassan és mélyen izzó szerelemet szerettem kettejük között,ami az egész történetet meghatározta,még sem volt cukormázba öltöztetve és a kapcsolatuk sokkal inkább a szerelem sötét oldalára nyújtott bepillantást semmint a szép és felemelő részére.Igaz kicsit a vége túl ideálisra sikerült a könyv egészhez nézve, de mivel nyálasba itt sem mentünk át,így ezen könnyen túlléptem.Annak pedig kimondottan örültem,hogy az erotikus részek ízlésesek voltak és nem mentek a történet rovására.Meg volt a szerepe persze,de itt most nem ezen volt a hangsúly. Az írónő már a Sparrow-al megmutatta számomra milyen tehetséges de ezzel a történettel révbe ért nálam és végképp megvett magának és ezek után még inkább biztos hogy nem ez volt az utolsó könyvem tőle.Azt hiszem új kedvencet avattam. :)

L. J. Shen: The Kiss Thief

Is it you that I love. It is you whom I want. It is you whom makes living a spectacular thing I want to experience, rather than participate in reluctantly, every day.

Ez a könyv… Ez a könyv a tökéletes kezdése a 2019-es évnek. Úristen, szavakkal egyszerűen képtelen vagyok kifejezni, hogy mennyire is szerettem ezt a könyvet.
Megmosolyogtatott.
Nagyon megsiratott.
EZ A LEGESLEGJOBB KÖNYV, AMIT AZ ÍRÓNŐTŐL OLVASHATTAM.
A szívem.
Szegény szívem.
Az érzéseim.
Tuti tipp, mielőtt elkezditek olvasni: győződjetek meg róla, hogy van kb. egy 100 darabos papírzsebkendő a közeletekben. Nem, még talán ez is kevés. Biztos ami biztos, legyen 200. Vagy több.
10000000000%-ig biztos vagyok benne, hogy imádni fogjátok ezt a könyvet. Nagyon-nagyon tudom mindenkinek ajánlani. ♥
Nagyon durván megsiratott. Főleg egy bizonyos jelent, de szerintem ha elolvassátok ott nektek sem marad a szemetek szárazon. Nem véletlenül írtam fentebb is, hogy kelleni fog a zsebkendő. Rengeteg érzelmet váltott ki belőlem. L. J. Shen az az írónő, akinek eddig az összes alkotása amit olvastam az mindig megsiratott. Mindig összetörte a szívemet. Apró, nagyon pici darabokra. És amikor ez megtörtén, akkor azt hittem, hogy nem lesz képes visszailleszteni a helyeikre ezeket a darabkákat. De megtette, nagyon is sikerült neki. És mindig hatalmas mosollyal az arcomon fejeztem be a regényeinek az olvasását. Ugyanez történt a The Kiss Thief olvasása során is nálam. Annál a bizonyos jelentnél mindkét karakterért megszakadt a szívem, ott nagyon sírtam, szerintem ez az érzelmi csúcspontja a kötetnek. De szerintem ez az „esemény” nagyon is sokat változtat a karaktereken, és ettől kezdve csak még érzelmesebb az egész. A vége pedig… Ohh. ♥
A legelső betűtől a legutolsóig imádom.
Hat csillagos kedvencem lett. ♥ Nagyon őszintén tudom ajánlani minden romantikakedvelőnek.

Teljes értékelés + Bepillantás a regénybe: https://kingdomofromancenovels.blogspot.com/2019/01/l-j…

genevieve P>!
L. J. Shen: The Kiss Thief

A történetet Wolfe és Francesca szemszögéből olvashatjuk. Végig élvezhető, nem okoz nehézséget követni az olvasónak. Nem ismeretlen számomra az írónő stílusa, hiszen volt szerencsém olvasni Sparrow, illetve Sinners of Saint sorozatának első három részét. Eddig mindegyik könyve brillírozott mely alól a The Kiss Thief sem kivétel. A cselekményt pontossággal és fokozatossággal építette fel az írónő. Mindig kapsz egy morzsát hogy később még többet akarj, ami alól a vége sem kivétel. Szívesen olvastam volna többet.

Francesca Rossi-t elsőre egy elkényeztetett hercegnőnek láttatja velünk Shen, de a későbbiekben kiderül hogy ez csupán egy álca amit az apja a The Outfit és mindenki vár tőle. Nem tetszett hogy nem várta többet tőle minthogy férjhez menjen és gyerekeket szüljön, és nagyon örültem neki hogy Francescának is voltak céljai. Nem hajbókolt és ha ugyan engednie is kellett azt bizony megtorolta.

Bejegyzés itt olvasható: https://gcksbookreviewblog.blogspot.com/2019/01/arc-rev…

DoraTheReader>!
L. J. Shen: The Kiss Thief

„Falling in love, by definition, going crazy for someone else."

Ha ránézel a borítóra és a címre, nem gondolnád, hogy ez egy maffiás erotikus könyv, csak miután elolvasod a fülszöveget és a címkéket. Ez volt az első angol könyvem, ami több, mint 300 oldalas és elolvastam néhány óra alatt. Ez mutatja, hogy teljesen beszippantott :D.

Ami tetszett a könyvben, az az, hogy nem estek szerelembe rögtön, hanem szép lassan, ami teljesen realisztikus.
A történetben megjelent egy társadalmi probléma, a nők és férfiak közötti egyenlőség kapcsán. Francesca apja nem hagyta a lányt, hogy továbbtanuljon és csak maradjon otthon és örökösöket szüljön. Sajnos a valóságban is olyan nő van, akinek álmaik vannak, de elnyomják őket. és sajnos ez a probléma nem nagyon fog megoldódni..

A könyv a szeretet és a tisztelet megadásáról szól az én véleményem szerint. Egy olyan világban, ahol a nők csak ékszernek vannak leginkább, ott egy férfi elkezdi tisztelni a nőt egyenlő félként és megtanulja szeretni őt. Csodálatos élmény volt olvasni.

Mindenkinek ajánlott! :)

Demise P>!
L. J. Shen: The Kiss Thief

@Nikolett0907 hát ez lett az idei első 5 csillag. Nem tehetek róla, Wolfe Keaton ma jött, látott, győzött.
Nagyon küzdöttem a könyv első harmadával, de utána fantasztikus volt. Sokszor fájdalmas, de ahogy Sterling mondta:
„Your love story was no fairy tale. More like a witch tale. Wicked and real and painful.” *.*

DarknessAngel >!

„…Just because your story had a few chapters where I wasn’t the main lead doesn’t make me any less the love of your life. And you’re mine. This is it. This is us.”

Kapcsolódó szócikkek: Angelo Bandini
fruzsi829>!

Falling in love, by definition, going crazy for someone else.

DarknessAngel >!

The blabbing about Bandini did not concern me, either. Puppy love could never threaten a wolf.

Kapcsolódó szócikkek: Angelo Bandini · Wolfe Keaton
fruzsi829>!

Angelo: It was always you, goddess.

Kapcsolódó szócikkek: Angelo Bandini
fruzsi829>!

“Would you like the secret to disarming Wolfe Keaton, my dear girl?”
(…) “Yes,” I heard myself say.
“Love him. He will be defenseless against your love.”

fruzsi829>!

Maybe I am the monster. After all, I come out to play at night. But so do you, little one. You’re out in the darkness, too.

fruzsi829>!

“She is a prisoner,” she finished simply. “For a crime she did not commit.”

DarknessAngel >!

"Try not to fall in love with me.” I opened my thighs.
Francesca. Three.”
“It will be a terrible inconvenience, il mio amore. To love the wife you took in vengeance.”
“One.”
“Stay,” I snapped, loud and clear

Demise P>!