Ruckus (Sinners of Saint 2.) 31 csillagozás

Rosie

They say that life is a beautiful lie and death a painful truth. They're right.
No one has ever made me feel more alive than the guy who serves as a constant reminder that my clock is ticking.
He is my forbidden, shiny apple. The striking fallacy to my blunt, raw, truth.
He is also my sister's ex-boyfriend.
One thing you should know before you judge me;
I saw him first. I craved him first. I loved him first.
Eleven years later, he waltzes into my life, demanding a second chance.
Dean Cole wants to be my bronze horseman.
But my clock is ticking. See, I’m not like the rest. I have an illness.
Sometimes I conquer it.
Sometimes it conquers me.
My white knight has finally arrived.
Hopefully, he isn’t too late.

Eredeti megjelenés éve: 2017

CreateSpace, Washington, 2017
368 oldal · ASIN: B071J38YF4

Dean 'Ruckus' Cole · Rosie LeBlanc

L. J. Shen: Ruckus

Leigh Shen szerzett agy újabb rajongót, pedig már olyan sokszor összetörte a szívemet. Most is. Vicious-t is nagyon szerettem, talán egy picit jobban, pedig spoiler de ez a rész is nagyon tetszett, mert ettől a résztől sokkal több érzelmet kaptam. Bevallom, kissé másra számítottam. Sokáig nem is értettem.
Folyton motyogtam: Dean már majdnem 30, de az érzelmi szintje még mindig egy kanos, 16 éves srácé. Miért kell úgy odáig lenni érte…blah-blah
Az előző rész miatt Ruckus nálam eleve hátránnyal indult. Mégis teljesen máshogy láttam azoknál a részeknél, amikor Rosie-val volt. Majd a végére és az epilógusnál nagyon megszerettem Dean-t is. Kíváncsian várom a folytatást.

SzAngelika
L. J. Shen: Ruckus

Hát persze, hogy Dean & Rosie meghódította a szívemet! Hogy is ne tették volna? Kettejük románca bár a félig-meddig tiltott közös múltjuk miatt kissé zavaros, de olyan nagyon gyönyörű volt. Teljesen megigézett a történetük összetettsége. Ugyan szerintem Dean függősége némileg leegyszerűsítve került bemutatásra, ráadásul a lezárás kivitelezése pár pillanatra alaposan kiakasztott, mindent összevetve ez egy csodálatos regény.

★ Kedvenc idézet ★
     “I don’t like you. I love you. Even that’s an under-fucking-statement. I live for you. I breathe for you. I will die for you. It. Has. Always. Been. You.”

❤ Dean Leonard Cole (30) & Rose LeBlanc (28)
➤ New York, Todos Santos

Trice29 P
L. J. Shen: Ruckus

Nehezen találok szavakat. Annyi érzelem munkálkodik bennem, hogy nehéz összefoglalni. Határozottan ütős történet. Az érzelmek sokkal jobban a bőröm alá mentek, helyenként folyót fakasztottam. A kémia is működött. Ami nem tetszett, a szülők túlféltése. Dean-nal nem tudok igazán mit kezdeni. Helyenként szerettem, máskor jól megráztam volna, a végén erősen nyakon vágtam volna egy serpenyővel. Rosie karakán csaj, közel került a szívemhez. Vicious örülök, hogy itt is szerepet kapott, mert nagyot nőtt a szememben. Folytatós ♥

L. J. Shen: Ruckus

*ARC was provided exchange for an honest review*

2017.05.21.
Este 9:30
Ebben a pillanatban tettem le a könyvet és a szívem kihagyott egy ütemet.
Este 10:00
Még mindig csak Ruckus és Rosie jár a fejemben, próbálok rájönni ezek után hogyan fogok lefeküdni és aludni.
Este 10:30
Na most talán sikerül.
Éjjel 02:28
Még álmomban is velem vannak.

2017.05.22.
Délelőtt 10:37
Még mindig keresem a megfelelő szavakat mellyel tökéletesen kitudom fejezni az érzéseimet.
Talán ezek volnának azok: kétségbeesetten többet akartam, mérges voltam, mostanra már annyi könnyet ejtettem hogy teljesen kiapadt a könnycsatornám.

Hónapok óta vártam hogy végre olvashassam, mikor megláttam a kindlen majd kiugrottam a bőrömből. Nem az volt amit vártam, SOKKAL több volt annál!
Annyira tetszettek a visszatekintések, nagyon sok dologra került fény. Hihetetlen hogy az ember akár évtizedeket is tud várni a nagy Ő-re.
Dean véletlenül sem tökéletes, de Rosie sem. Mindketten múltuk és jövőjük fogjai. De amíg nem engeded el a múltat nem lehet jövőd sem. El sem hiszem hogy ennyi időbe telt!
Imádtam amikor Dean Baby LeBlanc-nak szólította Rosiet az olyan Deanes dolog volt.
Rosie családja annyira figyelmes, hogy már-már megfolytották őt meg engem is, egyáltalán nem csodálom hogy önálló életet akart élni, sőt csodálom is érte. Annyira erős és független, pedig egy ilyen betegséggel egyáltalán nem lehet könnyű együtt élni.
Dean pedig egy romantikus rohadék, imádtam! Minden egyes tette azt bizonyítja hogy mennyire figyelmes és jó ember, ámde ő is mint sokan mások álarcot visel. Amikor lehull a lepel meglepő fordulattal találkozunk.
De minden Jing-nek van egy Jang-ja, akik összetartoznak örökké együtt lesznek.
Minden az időzítésen múlik! Vajon a szerelem mindent túlél?!

Enikő_Darai_Enii P
L. J. Shen: Ruckus

What makes you feel alive?
My family. My home. My men. I’m alive.
And my therapist was right. I am going to live forever.

Eddig nagyon hadilábon álltam az írónő könyveivel. Volt ami tetszett, volt ami kevésbé… Szerintem a Sinners of Saint az, ami annyira jó, hogy minden egyes elolvasott rész után egy újabb L. J. Shen könyvnek szeretnék nekiállni. Aki pedig ezt az érzést ki tudja belőlem váltani, annak ott a helye a kedvenc íróim listáján.

Megmondom őszintén, kicsit régen olvastam a sorozat első részét, úgyhogy nem emlékeztem az előzményre, nem tudtam mire számíthatok. Ezáltal kellemes meglepetés volt a titkokkal átszőtt szerelmi történet.

Dean nem igazán volt szimpatikus az elején, mivel minden olyat megtestesített, amit én értékrendem már nem tud elviselni. (Mértéktelen ivászat, füvezés…) Aztán valahogy ez rossz érzés a váltott szemszög miatt egy idő után eltűnt belőlem. Minél többet volt Rosie-val, minél többet olvastam a gondolatait, annál jobban megkedveltem. Habár az biztos, hogy egy nagyon későn érő típus!

Rosie aranyos, teljes mértékben szerethető lány, aki nem érdemelt volna ennyi csapást az élettől.
Kettőjük kapcsolata, ahogy éltek, mert nem tudták melyik lesz számukra az utolsó nap, a velejéig megmozgatott.

Minden percét imádtam, olvastatta magát, kikapcsolt és sok mindenre rádöbbentett. Minden összetevő megvolt benne egy remek történethez.

Ms_thebetty P

***ARC Provided for honest review***

Nehéz…
Ez a gif mindent elmond helyettem..:

Nagy rajongója vagyok Leighnek, és természetesen Ruckus-szal, második favorit HotHole-mal sem okozott csalódást. Ő a HotHole-ok büszke anyja és királynője, és a könyv ékes bizonyítéka ennek.

Amikor befejeztem, minden élet elszállt belőlem, nem tudtam gondolkodni sem. És miközben írtam ezt az értékelést, csak záporoztak a könnyeim a billentyűzetre.

A legjobban talán úgy tudom leírni hogy éreztem a könyv iránt, ha azt mondom: Amikor boldog voltam, bűntudatot éreztem, mert ez egy szomorú könyv. Mikor szomorú voltam, bűntudatot éreztem, mert ez egy boldog könyv. ♥♥♥

Vivuska
L. J. Shen: Ruckus

Nem volt ez rossz, de azért Vicious jobban tetszett! De abszolút kedvenc még mindig Sparrow! :)
Bővebben:

Szimirza P
L. J. Shen: Ruckus

Tetszett, jó volt, de azt hiszem Vicious felülmúlhatatlan :))

Detty77
L. J. Shen: Ruckus

Ez a sorozat abszolút a kedvencem♥Ez a rész Rosieval és Ruckus történetével fantasztikus volt! Hatalmas érezelmek, szenvedély! Rosie egy nagy harcos, imádtam, hol aggódtam érte, hol sírtam. Ruckus személyisége pedig nagyon megkapó volt! Nagyon tetszett!!

Naiva P

Stars also symbolize the cycle of life, solitude and gravity. They glow in the dark energy that’s the majority of space, and remind us that even in the pitch black, there’s always something that can shine.

Naiva P

I should probably get one thing out of the way before we begin. My story? It doesn’t have a happy ending. It won’t. It can’t. No matter how tall or handsome or rich and captivating my Prince Charming might be.
And my Prince Charming was all those things. Oh, he was all those things and more.

Naiva P

You are chaotic, crazy, and full of wars and angst. But you’re the liveliest place I’ve ever been to.

Naiva P

God and Dean are synonyms. Save battery power. Choose one next time you text me. What do you want to have for dinner?

Kapcsolódó szócikkek: Dean 'Ruckus' Cole
Naiva P

Because the birdsong might be pretty,
But it’s not for you they sing,
And if you think my winter is too cold,
You don’t deserve my spring.

Naiva P

Rose LeBlanc got her name for a reason. She was full of fucking thorns. She was so beautiful—so ridiculously, unbelievably alluring—that just like real roses, she grew little spikes to protect herself. Because everyone wanted to have her.

I live for you.
I breathe for you.
I will die for you.
It. Has. Always. Been. You.

Kapcsolódó szócikkek: Dean 'Ruckus' Cole
genevieve

You were the dazzling sun. I’d lived in the dark— for your selfish ass.

genevieve

Try me, I insisted. Break me. Use me. Fight me.

Kapcsolódó szócikkek: Rosie LeBlanc
genevieve

When I wanted something, I took it. And I fucking wanted her. A lot.

Sinners of Saint sorozat · Összehasonlítás