Defy (Sinners of Saint 0,5) 61 csillagozás

L. J. Shen: Defy

Defy is a smutty, insta-love, insta-lust short novella. It is a prequel to Vicious (Sinners of Saint #1) and can be read as a complete standalone with a HEA.

My name is Melody Greene, and I have a confession to make.
I slept with my student, a senior in high school.
Multiple times.
I had multiple orgasms.
In multiple positions.
I slept with my student and I enjoyed it.
I slept with my student and I’d do it all over again if I could turn back time.
My name is Melody Greene, and I got kicked out of my position as a teacher and did my walk of shame a la Cersei Lannister from the principal’s office, minutes after said principal threatened to call the cops on me.
My name is Melody Greene, and I did something bad because it made me feel good.
Here is why it was totally worth it.

Eredeti megjelenés éve: 2017

114 oldal · ASIN: B01NAZ16YW

Jaime Followhill · Melody Greene

L. J. Shen: Defy

Nem tudom, nem tudom. Csak azt, hogy Vicious óta terveztem ezt a novellát, mert érdekelt Jamie tiltott románca.
Alapvetően nem zavar a korkülönbség, amennyiben a fiatalabb felet a gyengébbik nem képviseli. Fordítva már elgondolkodtató. Lehet, hogy konzervatív vagyok ebben a kérdésben…
Egyébként jó párost alkottak. Kár, hogy olyan rövidke volt. Kedvem lett volna folytatni, mert annyira belelendültem.

Enikő_Darai_Enii P>!
L. J. Shen: Defy

Hiába novella, ez egy csodálatos történet!
Teljesen magával ragadott, de ez látszik is az olvasási időmön. Szinte faltam minden szavát… hiányzott már L. J. Shen stílusa!♡
Jamie és Melody között csak úgy szikrázott a levegő már az első találkozásnál is és ez csak fokozódott, épült, egészen a kötet végéig.
Az utóbbi pár olvasmányom után külön értékelendő, hogy nyíltan beszéltek a másikkal, így nem generálódott műdráma.
Már csak Bane könyve van hátra, szóval nemsokára pótlom őt is és reménykedem, hogy hasonlóan szuper élményben lesz részem!

Trice29 P>!
L. J. Shen: Defy

Ez a rész jóval finomabb volt, mint Vicious könyve, de nekem így is tetszett. Volt valami báj abban, ahogy Ők egymásra találtak. Engem egyáltalán nem érdekelt a korkülönbség, nem éreztem éretlennek Jamiet egyetlen pillanatig sem. A kémia is ütött. Nagyon várom a következőt ♥

nypiro P>!
L. J. Shen: Defy

Kedves kis történet, kár hogy ilyen rövidre sikerült. Ha nem irja le, hogy kinek mi a státusza, foglalkozása abszolult nem lett volna tabu, csak simán fiatalabb pasi-idősebb nő páros. De így volt benne egy kis izgalom, lebukásvszély, stb. A karakterek jelleme szerint Jamie volt az érettebb, bár Melodyról kb semmit nem lehetett megtudni. Ki volt korábban, stb. Érdemes lett volna 100 oldalt még hozzáírni és kerek sztorivá tenni.
Kiváncsi vagyok a többi fiúra is.

SzAngelika>!
L. J. Shen: Defy

Ez a kis felvezető, szenvedély dús novella egészen élvezetes olvasmány volt, annak ellenére, hogy elég egyszerűnek éreztem az írásmódot. Nagyon tetszett, ahogyan a főszereplők kapcsolatában ötvöződött a vonzalom, a csábítás és a tiltottság megannyi árnyalata. Talán még jobb lehetett volna a sztori, ha a szerző a románc érzelmi oldalának alakulását is valamivel részletesebben mutatta volna be.

★ Kedvenc idézet ★
     “The city of saints was filled with nothing but sinners.”

❤ James Charles Followhill (18) & Melody Greene (26)

felícia97>!
L. J. Shen: Defy

Hú de szükségem volt már egy jó kis történetre a sok tanulás közepette! Igaz még a végső hajrá hátra van,de annyira nem bírtam már a tömérdek stresszt ami totál maga alá temetett,hogy muszáj volt kitörnöm ebből a körből és olvasni;lesz ami lesz alapon.Nagyjából olyan érzés volt egy hét totál zombi üzemmódból visszaevezni kellemesebb vizekre,mint amikor rohadt éhes az ember,és végre leülhet egy jót kajálni. L.J Shen már a Sparrow-val felkeltette a figyelmem,aztán jött a The Kiss Thief-be amibe szó szerint beleszerettem,így csak idő kérdése volt mikor olvasok tőle újra.A Sinner of Saint sorozat elég alapnak számít az írónőnél,és már korábban tervben volt nálam csak aztán nem jutottam el odáig.Most csak valami rövidre volt időm,így esett végül a választásom az indító novellára a Defy-ra.Nem voltak nagy igényeim,ezért is lepett meg annyira hogy egy kimondottan jól megírt történet bontakozott ki előttem.Összeszedett volt,nem volt elkapkodott vagy logikátlan és ez pozitívumként ért.A baj csak annyi hogy tényleg nagyon rövid,és bár komoly hiányérzetem nem volt azért ezt jobban is ki lehetett volna fejteni.A főszereplőink ugye a négy srác,és mivel hárman kaptak teljes könyvet nem értem hogy akkor a negyedikük akkor miért nem.Persze valahogy fel kellett vezetni a sorozatot de igazán lehetett volna ez a rész is hosszabb.Mindegy azért nem panaszkodok,mert így is jó volt.Meglehetősen tetszett a sztori,annak ellenére is hogy sem a közeg amiben játszódik,sem pedig a szereplők többségének a viselkedése nem volt szimpatikus.Méghozzá nagyon nem…Ez a gazdagok vagyunk,azt teszünk amit akarunk,mert mindenki a zsebünkben van típusú életszemlélet piszkosul bosszantó és undorító.Igen nyilván ilyen fertő közegben felnőve valahogy a srácok is megtanultak túlélni,és nagyon is biztos vagyok abban is hogy mindegyiküknek meg van a maga titka hogy miért lett olyan amilyen,de azért párszor felborzolta a kedélyemet a viselkedésük.Az hogy még így is bejött a történet,nem tudom mit mond el rólam,de annyira nem is érdekel. :D Ez az elitista világ a Royal sorozatra emlékeztetett kicsit,de nem rossz értelemben.Rátérve a szereplőkre Melody és Jamie egész jó párost alkottak a sztori rövidsége ellenére is.Bírtam ahogy Melody fokozatosan megtalálta a hangját és nem hagyta hogy semmibe vegyék még ha ez nem is sikerült mindig.Belevaló csaj ,de Jamie sármjának végül ő sem tud ellenállni.A srácok közül elsőre Jamie volt a legszimpatikusabb a jó kedélyű,laza stílusával,igaz félteni őt se kell mert a manipulálás és parancsolgatás az ő vérében is bőven ott csörgedez.Igazán mélyen egyiküket se ismerjük meg,de tetszett az a sztori amit az írónő köréjük kerített,és az okok is hihetőek voltak.Tök őszintén engem egyáltalán nem zavart a korkülönbség sem mivel mindketten fiatalok a 8 év eltérés ellenére is.A fiúk közül Dean és Trent eddig semleges szereplők maradtak Vicious viszont határozottan érdekesnek tűnik. A legnagyobb bunkó és szemétláda mind közül,ezért is vagyok kíváncsi hogy Shen mit tud majd kihozni az ő történetéből.Ezek után abszolút vevő vagyok a folytatásokra.Nagyon várom mi lesz még itt. :)

L. J. Shen: Defy

*ARC was provided in exchange for an honest review*

Teljesen letaglózott. Fantasztikus történet, igazi érző karakterekkel. Nagyon nehezen tettem le, ami az olvasási időmön meg is látszik, gyakorlatilag faltam a sorokat.
Jamie hurrikánként söpör végig a szívemen, csakúgy mint Melodyén.
Kettejük közti mérhetetlen szexuális vágy már az első fejezetek után kézzel tapinthatóak, ami a sztori során csak erősödik.
Tetszett hogy nem folytonos drámával és civakodással találkoztam, őszinték voltak egymással, de komolyan mostanában annyira ritka az ilyen történet.
Az biztos hogy nagyon várom a következő részeket, kedvenc sorozat lett ♥

L_B_Mariann>!
L. J. Shen: Defy

Bármilyen rövidke kis novella volt, mégis nagyon ütősre sikeredett! Nagyon jó volt! Tetszenek nekem ezek a tanár diák szerelmek!
Meg kell mondjam, tizennyolc év ide vagy oda, Jamie a kora ellenére, engem teljesen megvett magának! Az, ahogyan Melody-hoz viszonyúlt, abban semmi éretlen nem volt. Sőt! Olyan kémiai volt köztük, hogy csak pislogtam!
Örültem volna ha váltott szemszögből íródott volna a novella. Nem csak a végén nyertem van bepillantást, Jamie fejébe!

Scriptum>!
L. J. Shen: Defy

Nálam simán megért ez a történet 5 csillagot!Még akkor is, ha nagyon bírtam volna, ha kicsit többet kapunk ennél az alig 100 oldalnál!Nagyon kíváncsi voltam Mel és Jamie történetére!Hiszen a sorozat többi részében már elég utalást kaptam arra, hogy Jamie igencsak középiskolás volt még, amikor egy-két körre elkapta a nála 8 évvel idősebb irodalom tanárját!Én tökre bírtam ezt!Vakmerőek voltak , kockáztattak , bevállalták és nyertek!És hogyan tették ezt?A jól megszokott Shen módszerrel!Izgalmakkal, erotikával!Tényleg csak azt sajnáltam, hogy ilyen rövid!No meg azt, hogy a Sinners of Saint sorozatból ez volt az utolsó részem!De annyi biztos, hogy sokszor újraolvasós lesz!Mert ez a sorozat, ezek a srácok főleg Vicious elrabolták a kis szívemet!

Viviana97>!
L. J. Shen: Defy

Vegyesek az érzéseim ezzel a novellával kapcsolatban. Egyrészt tetszett, felkeltette az érdeklődésem annyira, hogy folytatni akarjam a többi résszel, másrészt csalódott is vagyok, mert annyira nem ájultam el tőle. Nem volt letehetetlen, inkább kerestem az alkalmat, hogy félretegyem, viszont ez nem a könyv hibája, hanem az én angoltudásomé. A sok szleng megnehezítette számomra az olvasást, ez vette el a kedvemet a könyvtől.
Ezért is nem vonok le fél csillagnál többet, mert ez igazából egy szuper kezdése volt a sorozatnak, így mindenképp folytatni fogom a jövőben.
Mel és Jamie kapcsolata tabunak számít, először nem is tartottam komolynak ezt a viszonyt, de később nagyon is valóságos lett, elkezdtek egymás iránt érezni valamit, amit nem lehetett figyelmen kívül hagyni.

Naiva P>!

I would always rather be happy than dignified.

Naiva P>!

Yesterday was an introduction,” he snapped. “Today…today, baby, I’m marking you as mine.

genevieve P>!

-You’re it. You’re so. Fucking. It. Smart, sassy, and witty, and unimpressed with all the wealth and bullshit drama around you. You have no idea how hot you are. Which makes you even hotter. This is fucking happening, baby. We’re happening.

Kapcsolódó szócikkek: Jaime Followhill

-Truth or dare?
-Truth. Brave people always choose the truth.
-Is it true that you’ll always be mine?- He lowers his mouth to my ear, his warm breath tickling my skin.
-It’s a truth. And sometimes, when you piss me off, it’s a dare. But it’s my life, and you’re a part of it. Always and forever,- I say.
-Always and forever

Kapcsolódó szócikkek: Jaime Followhill · Melody Greene