Dengeki ​Daisy 3. (Dengeki Daisy 3.) 29 csillagozás

Kyousuke Motomi: Dengeki Daisy 3.

Teru decides to move out of Kurosaki's apartment, but she wonders if Kurosaki is actually relieved that she's leaving. As she settles in at her new place, trouble comes knocking when an old business acquaintance of her brother's appears…

Eredeti megjelenés éve: 2008

VIZ Media, San Francisco, 2010
200 oldal · ISBN: 142153729X · Illusztrálta: Kyousuke Motomi

Morgan_Walsh>!
Kyousuke Motomi: Dengeki Daisy 3.

Na, mintha beindulna a cselekmény! A telefon! Teru pedig bebizonyítja, nem véletlenül szeretem én őt annyira. Persze őrült helyzetekbe keveri magát, de megvan a magához való esze. Riko még mindig csodás és Kurosaki… nos, ő még mindig Kurosaki. :)

victoria_m997>!
Kyousuke Motomi: Dengeki Daisy 3.

Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj… Jöjjetek már össze végre!!!!!!!!!!! Vagy csak csókold meg vagy valami! De az is elég ha megkopaszodsz.

Búúú :(

spoiler

DeathQueen>!
Kyousuke Motomi: Dengeki Daisy 3.

Hogy ez a Riko milyen aljas :D Kétségek között hagyja Kurosaki – t :D Mondjuk megérdemli a srác, de akkor is xD Teru és Kurosaki a végén még tényleg ki fogja nyírni egymást. Amiket mondanak egymásnak… sírva röhögök rajtuk :D Kurosaki meg maga alatt vágja a fát.

Lehvira>!
Kyousuke Motomi: Dengeki Daisy 3.

Hát nem tudom, szerintem Terunak el kellene mondania Kurosakinak, hogy rájött a titkára… :/ Hiába van megmagyarázva, hogy miért tette (Fél attól, hogy akkor a férfi eltűnik az életéből).

bbabri>!

Változatlanul imádom!
Egyre jobb és jobb, én pedig izgulok, hogy mi lesz Teru és Kurosaki-Daisy sorsa. Annyira aranyosak együtt.
Teru kiköltözik Kurosaki-Daisy-től, és összeköltözik Riko-val. Kurosaki már halálra van rémülve, hogy hová költözhetnek a lányok, erre kiderül, hogy a szomszéd lakásba. :-D
Ezen akkorát nevettem, hogy még a könnyem is kicsordult.
Változatlanul humoros,romantikus és néhol lelkizős. De épp ez a jó benne.
Kurosaki-Daisy szerelmes, de ezt még magának sem akarja beismerni. Teru is szerelmes, de ezt a fiú tudja, mivel Teru ezt megosztotta Daisy-vel…
Teru végül rájött, hogy Kurosaki valójában Daisy. Hogy mi lesz ezek után, kíváncsian várom.
Azt hiszem, ez a manga bekerült a kedvenceim közé.

Neko_siori>!
Kyousuke Motomi: Dengeki Daisy 3.

Kezdenek bonyolódni a szálak, ha eddig nem lett volna az holmi titkos identitással, és a többivel. Tetszik, hogy Daisy tényleg kész szuperhős, ha Teru~ról van szó, még ha nem is mindenki osztja ezt a nézetet. Ahogy vezetik a szálakat, egyre kíváncsibb vagyok az ő történetére is!

Dengeki Daisy sorozat · Összehasonlítás