Play (Stage Dive 2.) 52 csillagozás

Kylie Scott: Play Kylie Scott: Play

Kylie Scott returns with the highly anticipated follow-up to international bestseller LICK Mal Ericson, drummer for the world famous rock band Stage Dive, needs to clean up his image fast—at least for a little while. Having a good girl on his arm should do the job just fine. Mal doesn’t plan on this temporary fix becoming permanent, but he didn’t count on finding the one right girl. Anne Rollins never thought she’d ever meet the rock god who plastered her teenage bedroom walls—especially not under these circumstances. Anne has money problems. Big ones. But being paid to play the pretend girlfriend to a wild life-of-the-party drummer couldn’t end well. No matter how hot he is. Or could it?

St. Martin's, London, 2014

Kylie Scott: Play

A Taktus után nem bírtam ki, hogy ne olvassam el a következő részt. Picit lassan tudtam haladni a könyvvel, mert az eleje nekem unalmas volt. Az első rész szerintem jobb.
Mal már az első részbe bemutatta, mennyire szórakoztató személy. Most is éppen annyit lehetett rajta nevetni. Nagy kedvencem nem lett, de a történet végére nagyon megszerettem. Anne szerethető karakter. Pont illenek egymáshoz Mallel. Egymásnak szánta őket a sors. Édesek együtt.
A történet második fele, nagyon levett a lábamról. Azt hittem nem fog tetszeni, de kellemes csalódás volt, hogy az írónő felpörgette az eseményeket. Itt nem is tudtam abbahagyni az olvasást. A könyv végére igazán megbarátkoztam a történettel és a karakterekkel.
Már alig várom a harmadik részt.

brygusz

Malcolm Ericson, I'm abso-fucking-lutely in love with you :D

Ez a rész a kedvencem az eddig elolvasott kettő közül. Mal egy igazi mókamester nincs rá jobb szó :D Imádtam a humorát :D
A karakterek szerintem ebben a történetben is szerethetőek voltak.
Szegény Anne, amikor a húga nekiállt sztorizgatni Malnak róla jaaaaaaj… :D
-0,5 csillag --> spoiler

nat
Kylie Scott: Play

Azt hiszem, én valami más könyvet olvastam, mint a többség…
Még Anne elment volna, de Mal… Atyaisten! Nem hogy vicces nem volt, hanem inkább ijesztő. Valamelyik szereplő találóan jellemezte a könyvben, mint egy bespeedezett kölyökkutya. Olyan volt mint egy félbolond, és ezt nem olyan vicces, jó értelemben gondolom. Mégis mi a halálért kap fel, majd állít fejre egy nőt egy esküvő közepén mindenki előtt??? És ahogy beszélt, a viselkedése, egyszerűen minden, tudjátok kire emlékeztetett? Spudra, a Trainspottingból, amikor elmegy az állásinterjúra bedrogozva. Ez lehetett volna egy bók is, de hát ez egy romantikus könyv! Teljesen zavart volt az egész személyisége a srácnak.
A történet is káosz volt, mégis miért nem volt furcsa senkinek, hogy az első találkozás követő nap a gyerek beköltözik a csajhoz és hirtelen őrülten szerelmesek egymásba? Mégis mikor történhetett volna ez meg a buliban, ahol kétszer beszéltek kb egymással majd külön mentek haza?
Én ezt a könyvet egyszerűen nem értem.

lettielena
Kylie Scott: Play

Nagyon jó volt :D Bővebben, ha lesz időm és lélegzetvételem. félévvégeteundormány

UPDATE 1. Félév ha minden jól ment pippaaaaaa :D

Totálisan belezúgtam Malba! Annyira szuper húzásai voltak. spoiler ennél romibb becenév Anne-nek van a Carrot *-*
Az a bizonyos tragédia, ami történt, kicsit beárnyékolta az élményt, de hát manapság nincs könyv dráma nélkül. :D Sajnáltam nagyon dobos csávónkat. Nem tudtam eldönteni, hogy a tombolása tetszik, vagy túl sok… az előző részben is voltak események, amik nekem túlságosan sokra sikeredtek… Nodemindegy. Jöhet a következő!

Edi
Kylie Scott: Play

Nem csalódtam a Lick után ebben a könyvben sem. Mal imádnivaló.
Ő banda mókamestere. Egy kicsit őrült és vad, de pont ezért szeretjük. Nagyon jókat mosolyogtam, sőt sokszor inkább hangosan felnevettem.
Móka, kacagás, szívmelengető pillanatok, sírás, kis dráma, de mindenből pont annyi, amennyi kell.
Mal híres, gazdag, igazi nőcsábász, élvezi az életet. Anne visszafogott, csendes és túl önfeláldozó lány.
Természetesen a banda többi tagja is szerepel a könyvben.
Csak ajánlani tudom!
Lick-et nagyon szerettem, a Play-t még jobban.
Jelentem, nagy rajongója lettem a sorozatnak.

Picichef
Kylie Scott: Play

Ohh de vàrtam Mal könyvét a Lick utàn. és mint mind tudjuk az ilyenkor a baj, hogy csalodunk. Hàt én haaatalmasat csalodtam, de nagyon pozitivan. ;) Tudtam, hogy Mal könyvén szétröhögi majd az ember a seggét, de nem gondoltam, volna, hogy ennyire zavarbaejtöen nagyon :D x) Kaptam én a csunya nézéseket ezerrrel <3
Mivel angolul szeretek olvasni ezért az esetek 98%-ban a telefonomon olvasok, van lehetöségem alàhuzogatni a kedvenc soraimat a könyv istenek rosszallàsa nélkül. De amikor a könyv 50%-a màr kék meg piros mindenhol… Nos szerintem ez sok minden mondent elàrul a könyvröl :)
Tudjàtok mi az egyetlen, de nagy baj ezekkel a könyvekkel?? (Màrmint a sorozattal.) A pasik pov-ja. Az! Mert nem létezik. Mennyire szivesen olvasnàm én szinte akàrmelyik fiùka szemszögét ^^
No de all in all. Kihagyhatatman könyv!! De tényleg <3

Morgiana
Kylie Scott: Play

Ismét egy kellemes, szórakoztató olvasmány Kylie Scott tollából, gördülékeny, hihető cselekmény, nem elszállt szereplők, jó dumák és beszólások, tényleg szerettem.
Mal néha egy kicsit már idegesítően hiperaktív volt, de azért kezelhető maradt.
A (néha fellépő) homlokráncolásaim a túl higgadt és realista hősnő egy-egy megnyilvánulása miatt voltak, de a végére ő is megcsillantott némi humort, így kerek lett a történet.
Unalmas délutánokra remek, könnyed írás.

Szinna
Kylie Scott: Play

44%-nál feladtam. A főhős állandó jópofizása, ami messze sem jópofa, halálra idegesített. Nem, inkább a hősnő mindent lenyelek a pasitól stílusa idegesített halálra. A hősnő még élvezte is, azt ami miatt én már melegebb égtájakra küldtem volna Malt. Mert olyan szexi, főleg ing nélkül. A szexig nem is jutottam el, de amilyen idézeteket olvastam, jobb is.
"Hello, Anne’s clitoris. It’s me, Malcolm, your lord and master.”

jolanka2
Kylie Scott: Play

Vannak azok a férfi főszereplők, akiket irigyelek a hősnőtől… Na, Mal nem ez a típus, de szuperszórakoztató. Végre volt sok-sok humor, de a végén a drámát spoiler kihagytam volna – ez egy szirupos, romantikus történet, ki akar olvasás közben ilyen fájdalmas dolgokkal szembesülni? Kíváncsi voltam a pumpkin becenév, hogy lett lefordítva magyarra… Hát, nekem a tökfej kifejezés eléggé sántít, ráadásul bántóbb, mint az angol verzió. Maradok az eredetinél.

Britta89
Kylie Scott: Play

Ez egy nagyon jó olvasni való, tele poénokkal és valódi érzelmekkel. Imádtam Mal-t. Ő adta a legnagyobb színt ennek az egész történetnek. Sajnáltam, ami Lorival történt…ettől eltekintve voktak olyan részek, ahol félre kelltt tennem a könyvet, annyira nevettem. Anne egy belevaló csaj, aki teljes mértékben Mal mellé való. Aranyosak együtt. Na és Gyilkos is megéri a pénzét. :D Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

zuna19 P

“Life’s a song, Anne. Let’s play.”

5. fejezet

zuna19 P

He played with abandon and he looked like a god.

zuna19 P

“Hmm. You’re not a very good liar.”

zuna19 P

“Two words for you, Mal. Fatal. Attraction.”

12. fejezet

LyennSunny

“I started getting Mal's texts just before lunch.
Mal: Awake
Anne: Morning
Mal: Going for a run with Jim
Anne: Have fun!
Mal: Back from run having lunch

Mal:Your taste in music sucks
Anne: Thanks
Mal: Seriously, we need to talk it's that bad. Everything apart from Stage Dive needs to go.
Anne: Wait. What are you doing?
Mal:Fixing it.
Anne: Mal, WTH are you doing?
Mal: Making you new playlist wih decent shit. Relay
Anne: K Thanks
Mal: Bored again
Mal: Ben's coming over to play Halo
Anne: Great! But you don't have to tell me everything you do, Mal
Mal: Davie says communication's important
Mal: When are you on the rag? Davie said to find out if you want cupcakes or ice cream
Anne: I want to not talk about this ever
Mal: Bored. Ben's late
Mal: Let's get a dog
Anne: Apartment has no pets rule
Mal: Nice green lace bra
Anne: Get out of my drawers, Mal.
Mal: Matching panties?
Anne: GET OUT NOW.
Mal: :)
Mal: sext me
Mal: Some on it'll be funny
Mal: Plz?
Mal: High level of unhealthy codependency traits exhibited by both parties relationship possibly bordeing on toxic
Anne: WTF?
Mal: Did magazine quiz. We need help- Especially you
Anne:…
Mal: Booking us couples counseling. Tues 4:15 alright?
Anne: We are not going to counseling.
Mal: What's wrong? Don't you love me anymore?
Anne: Turning phone off now.”

zuna19 P

But for one perfect moment, it was just me and him. We were in our own little bubble and nothing or no one else existed. It was strangely peaceful.

3. fejezet

zuna19 P

“Whirlwind romance. Easy come, easy go.”

14. fejezet

zuna19 P

“Your eyes are a pleasing shade of… Is that blue?” he asked. “It’s hard to tell in this light.”
I cleared my throat. “Yep, blue. Will you please not do that?”
“What?” he asked, sounding vaguely aggrieved. “What am I doing?”
“You’re staring at me and making me feel all uptight. I don’t like it.”

Stage Dive sorozat · Összehasonlítás