Dirty ​– Húzós (A csehó 1.) 380 csillagozás

Kylie Scott: Dirty – Húzós

Végre ​egy romantikus könyv, aminek egy átlagos külsejű, duci nő a főszereplője!

Vaughan Hewsonnak álmában sem jutna eszébe, hogy amikor hazatér gyermekkori otthonába, egy összetört szívű menyasszonyt talál majd a kádjában. Arra pedig végképp nem számít, micsoda drámát és káoszt hoz magával a fiatal nő.

Lydia Green azt sem tudja, hogy üvöltsön a dühtől vagy inkább kétségbeesetten bőgjön a sarokban. Már önmagában az is elég baj lenne, hogy az esküvője napján szembesült a ténnyel, hogy élete szerelmének viszonya van. De a tetejébe a vőlegénye a legjobb haverjával, a saját esküvői tanújával csalja meg Lydiát.

Éppen akkor, amikor úgy tűnik, hogy a szökevény menyasszonynak már nincs kihez fordulnia, egy jóképű idegen felajánlja széles, izmos vállát, hogy azon sírhassa ki magát. Vaughan minden szempontból az ellentéte a látszólag tökéletes, tiszteletre méltó üzletember típusnak, amihez Lydia általában vonzódik. A csaposnak szegődött egykori zenész maga is válaszút… (tovább)

Kylie Scott: Dirty

Könyvmolyképző, Szeged, 2021
388 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634576709 · Fordította: Komáromy Zsófia
Könyvmolyképző, Szeged, 2021
392 oldal · ISBN: 9789635617845 · Fordította: Komáromy Zsófia

Malcolm (Mal) Ericson · Lydia Green · Vaughan Hewson · Andre Bird · Chris Delaney · Joe Collins · Nell Hewson

Coeur d'Alene

nicosia P>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Egy totál sablonos, boldogító kis valami, egy vacak hét végére felüdülésnek. Vaughan a Deep (Stage Dive 4) óta nagy kedvencem, miatta álltam neki olvasni ezt a könyvet a riasztó értékelések ellenére is. Lydia egy furcsa helyzetből indul, és már az elején szimpatikus a rengeteg káromkodás ellenére. Mondjuk az érdekelne, hogy mit várt a házasságától úgy, hogy a vőlegénye mindegyik családtagját utálja és viszont, a pasit pedig alig ismeri. Ettől függetlenül nem ostoba karakter, csak kicsit felszínes. A regény gyorsan olvasható, sodró lendületű, nincsenek benne nagy hullámvölgyek. Vaughan viselkedése időnként túl nyers, bár neki nincs rá igazán oka, mint Jimmynek a Stage Dive sorozatból. Tudatosan hoztam példának, mert szerintem ez a rész nagyon hasonlít a Szólóra, mint ahogy Lydia is Lénára.
Nekem ritkán van bajom a fordítással, de most azt mondanám, hogy a „pasikám” egy rettenetesen irritáló szó, főleg ennyiszer.
Összefoglalva nem rossz történet ez, csak nem különösebben egyedi vagy mélyenszántó.

Mrs_Curran_Lennart P>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Elég megosztó értékeléseket olvastam a könyvről, de nekem tetszett. Persze elég meseszerű Lydia és Vaughan románca ( ezért is szeretjük ezeket), de az egész körítés szerintem rendben volt. A Zug személyzete belopta magát a szívembe, és a továbbiakban is szívesen olvasnék róluk, ha a Kiadó is úgy akarja.
Lydia egy duci nőszemély, kissé naiv, mondhatni nulla párkapcsolati tapasztalattal, amit volt vőlegénye rendesen ki is használt. Viszont Vaughan-nal egyáltalán nem voltak visszafogottak, helyenként perzseltek a lapok. ( erotikus műfaj kedvelői előnyben)
Időnként szerettem volna belelátni V. fejébe, mert sokszor nem értettem a pasit. De legalább a HEA az ilyen történetekben garantált.

Naiva P>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Életszerű történet? – egyáltalán nem, de könyvként olyan jól működött. A sztori lényege dióhéjban az, hogy dobnak, ne gondold azt, hogy nem találod meg életed új szerelmét. Ráadásul egy még jobb pasi személyében, mint az előző. A sztori olykor döcög és kissé sántít, de azért összességében olvastatja magát. Vaughan-re egyébként már akkor kíváncsi voltam, amikor a Stage Dive sorozatot olvastam. Instavonzalomnak nevezném azt, ami Lydia és Vaughan között volt. Még véletlenül sem szerelemnek. Egyébként sem az volt a kapcsolatuk célja, csak a figyelemelterelés és az, hogy jól érezzék magukat.

Unicooorn P>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Nem titok hogy imádom az írónő könyveit.❤
Bevallom tologattam egy ideje ezt a könyvet IS,bár igazából jó néhány könyvem hátrébb csúszott azon a bizonyos várólistán.
Örülök az eredeti borítónak mint mindig.❤

Lydia
Nem igazán tudtam eldönteni hogy hibbant vagy őrült vagy egyszerre mindkettő,de csíptem a csajt.☺
Voltak olyan beszólásai hogy hangosan röhögtem.
Tetszett hogy nem egy „modell” alkatú csajról volt szó,bár igazából a testfelépítése a leírtakból nem derült ki csak annyi hogy párnázott az ő szavaival élve.
Mintha két külön szemilyéség lett volna a könyv végére.
Tetszett hogy azt csinálta amit szeretett és már nem akart másoknak megfelelni.

Vaughan
Ohhhhhhhhh…..*-*❤
HellósziamiújságNagyfiú?☺❤☔✋
Tipikusan az a karakter akitől dobok egy hátast.
Persze jó értelemben,a legeslegjobb értelemben……☺☺☺
Gondoskodó,kedves,vicces pasi.
Hatalmas szívvel meg khmmmmm….. mással is…☺❤
Néha viszont tudott bunkón viselkedni vagy inkább úgy mondanám hogy tipikus pasiként.
Szexi,sármos,ja és mondtam már hogy szexi……☺
Oké,oké befejeztem.☺
Viszont @L_B_Mariann -nak köszönhető kezdtem el agyalni hogy ki is lehet Vaughan és honnan ismerős,de meg is fejtette ezt a rejtélyt.☺❤
Oh Mal *-*❤
Még mindig imádom azt a bolondos fejed.❤
Biztos újraolvasós lesz,kell egy saját példány a polcomra.❤

zuna19 >!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Tetszett a könyv, azt nem tudom eldönteni, hogy ruházzak e be egy saját példányra belőle. Meglátjuk, hogy a többi rész milyen lesz és akkor döntök. :D
A főszereplő párost nagyon megkedveltem. A mellékszereplők között is akadnak szerethetőek. Kíváncsi vagyok a folytatásra nagyon. A fordítást meg sem tudom várni.

AniTiger P>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Egyszerre szórakoztató, drámai és erotikusan túlfűtött történet egy dögös, tetovált zenészről és egy csalódott, ám makacs, picit lökött, teltebb lányról. Nagyon tetszett, hogy nem csak humoros részekben, de nyers érzelemkimutatásban (szókimondó viták, dührohamok, verekedések, felpaprikázódás, romantikázás) és dögös szexjelentekben is bővelkedik, sajnos mostanság ebből a három dologból valamelyik mindig gyengére sikerült az idén olvasott romantikus, erotikus regényekben.

Talán csak a regény címe és sorozaté volt az, ami nem tetszett, mert se 'Húzós', se 'A csehó' nem nyert értelmet olvasás közben… (Persze a Dirtynek sincs sok értelme… A bár neve: Zug, másra meg nincs utalás.)

Bővebben:

Trice29 P>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Annyira jó volt visszamenni ebbe a városba. Mal felbukkanása tovább fokozta a jó hangulatom.❤
Vaugh és Lydia kettőse nagyon szimpi volt nekem. Vicces, vérforraló és érzelmes is egyben. Már most érzem, hogy jó lesz ez a sorozat is :o)

L_B_Mariann>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Igen, igen már el is olvastam! Egyszerűen nem tudtam letenni! Én azt a könyvet imádtam. Kylie Scott le se tudná tagadni, hogy ezt bizony ő írta. Szerintem kicsit sem marad el a Stage Dive sorozattól. Itt is olyan emberek a szereplők akik szépen lassan beférkőznek majd a szívünkbe.
Lydia egy olyan női karakter akit csak és kizárólag kedvelni lehet. Ja és duci a csaj ami miatt, valahogy még jobban megkedveli az ember. A szavai fergetegesek a gondolatairól már nem is beszélve. Olyan szinten bejött neki Vaughan, hogy sokszor mosolyogtatott meg a hasonlataival. Ámulattal tudott a pasira nézni.
Vaughan. Őszinte leszek. Először fogalmam sem volt, hogy ki is ő! Majd azt esett le, hogy Liz-nek (Stage Dive) és neki voltak azért jó kis jelenetei! ;) Bennem konkrétan a zuhanyzós jelenet ragadt meg! ;)
Vaughan-nal nem is történhetett volna jobb dolog mint Lydia. Egy viszont biztos, a mell fétisét elég nyilvánvalóvá tette. Habár szerinte csak Lydia van rá ilyen megbabonázó hatással…. Az erotikus részekről ne feledkezzünk meg…mert… hát…hűű… szenvedélyes volt na. ;)
Jajj és Mal ♡ a végére megérkezett! Imádom a pasit, nincs ki mind a négy kereke, de őt így szeretjük.
Jó kis csapat ez! Kíváncsi vagyok a következő részre….. vagyis remélem, hogy lesz következő rész… A borító nekem egyáltalán nem tetszik… :/

Judit_Megyeri IP>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Meg vagyok teljesen lepve, mert nem ezt vártam. Mármint a jó értelemben nem ezt. :-)) Ugyanis ez a könyv nagyon szórakoztató, a hangosan felröhögős kategória, a szereplők teljesen bolondok, imádtam őket. Nagy ölelés az írónőnek azért, hogy a főszereplőnő tényleg duci, és nem lesz belőle valahol félúton modellalkat. Azért pedig még nagyobb ölelés, hogy egy romantikus-erotikus regény főszereplő párosa végre képes arra, hogy kommunikáljon egymással. Itt nincs hiszti, viszont van spoiler humor, vicces párbeszédek, totálisan őrült helyzetek, egy narrátor, Lydia, akit nem lehet nem szeretni, meg persze egy dögös, tetovált zenész pasi, Vaughan, aki viszont nem bunkó, hanem kedves és segítőkész, és még az erotika is szuper. Üde színfolt a zsánerben. :-)

turanett P>!
Kylie Scott: Dirty – Húzós

Hát nem egy Stage Dive, de nem is kell annak lennie. A karakterek aranyosak voltak, és végre nem egy gazdag srác, csóró lány története. Jó itt duci volt a lány, bár igazság szerint nem teljesen lett definiálva, hogy mennyire is duci. Ha valaki mini szoknyában és toppan tud parádézni ,akkor nem lehet olyan vészes. Jó hatalmasak voltak a „dudái”, hát na :)
Két dolgoz sajnáltam igazán, azt, hogy Vaugan szemszögéből nem kaptam semmit, illetve, hogy Lydia nem találkozott többet az állítólagos vőlegényével, és ez a szál nem lett lezárva. Én annyira bíztam benne, hogy a végén még megjelenik, és valaki add neki egy olyan igazi nyaklevest. Ez a része azért nekem fura volt spoiler
Kíváncsi leszek a folytatásra.

PaiPai>!

Ha tényleg szereted a csajodat, vegyél neki könyveket!

Kapcsolódó szócikkek: Malcolm (Mal) Ericson
Black_widow>!

– Egyes embereknek igazán nem lenne szabad gyereket vállalniuk.

Black_widow>!

– Amikor valami már egyszerűen sehogy sem jó úgy, ahogy addig volt, akkor nem kudarc, ha az ember változtat a tervein. Ez még nem jelenti, hogy feladod.

Black_widow>!

Nem minden pasinak áll jól az egy szál törcsi.

Black_widow>!

– Hiszel az őrülteben első látásra?

Black_widow>!

Az ember szíve annyira, de annyira hülye tud lenni!

Black_widow>!

– Miért, neked is megvan a saját drámád?
Vállat von.
– Azt mindenkinek van, nem?
– Ja, azt hiszem, ez az élet egyik megúszhatatlan mellékhatása.

Kapcsolódó szócikkek: élet · Lydia Green · mellékhatás · Vaughan Hewson
pufivipi>!

– Hidd el nekem: soha ne gúnyolódj a szerelmes regényeken!
– közölte Mal egy fanatikus utcai prédikátor megszállottságával.
– El se tudod képzelni, milyen sok hasznot húzhatsz belőlük,
akár a mindennapokban, akár a spéci pillanatokban. Ha tényleg
szereted a csajodat, vegyél neki könyveket

397

A csehó sorozat · Összehasonlítás