Deep ​– Tónus (Stage Dive 4.) 408 csillagozás

Kylie Scott: Deep – Tónus

„A ​legeslegnagyobb kedvenc rocksztáros sorozatom, A Stage Dive nagyon klassz!” – Maryse’s Book Blog

Ennek az egyéjszakás kalandnak nem így kellett volna végződnie…

Pozitív. Két kicsi vonal a terhességi teszten azt jelenti, hogy Lizzy Rollins teljesen mindennapi élete mindörökre megváltozik. És mindez egyetlen hatalmas hiba miatt, amit Las Vegasban követett el a Stage Dive lehengerlően szexis basszgitárosával, Ben Nicholsonnal. Kit érdekel, ha Ben volt az első férfi, aki miatt Lizzy úgy érezte, nem tud ellenállni a vágyainak? Sajnos azonban a lány azzal is tisztában van, hogy teljesen mindegy, ő mire vágyik, Ben egy kellemes szórakozásnál semmi többet nem akar.

Ben tisztában van vele, hogy számára Lizzy érinthetetlen. Tökéletesen és végletesen. Mivel a legjobb barátja feleségének a húga, teljesen mindegy, mennyire izzik kettejük között a levegő, teljesen mindegy, mennyire kedves és szexis Lizzy, okosabb, ha távol tartja magát tőle. Azonban egy pillanatnyi… (tovább)

Eredeti mű: Kylie Scott: Deep

Eredeti megjelenés éve: 2015

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2017
344 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634571025 · Fordította: Császár László

Malcolm (Mal) Ericson · David Ferris · Anne Rollins · Ben Nicholson · Lizzy Rollins · Martha Nicholson

Nikolett0907 P
Kylie Scott: Deep – Tónus

„Azok, akiknek gond van az önbecsülésével, általában tartanak a szerelemtől, hiszen mivel nem képesek önmagukban észrevenni az értékes vonásokat, lehetetlennek tartják, hogy mások észrevegyék bennük.”

Hm….nem is tudom mit írjak.

Nagyon vártam már Ben történetét, mert egy vele teljes a sorozat, kettő, tudni akartam, hogy miért is nem tudom eldönteni kedvelem e, vagy sem!?

Az elején bizony lekevertem volna neki egy – két pofont…..de tulajdonképpen, így volt életszerű. És a végére végül is csak azzá vált, amit nem néztem volna ki belőle.

Tehát kellemeset csalódtam benne, mindezek után erős késztetést éreztem, hogy ne adjak rá maximum csillagot és végül, mégis úgy döntöttem, hogy ez a sorozat is megérdemli a jó csillagozást, függetlenül attól, hogy az aktuális hangulatom miatt nem tudtam teljesen ráhangolódni az adott „rossz fiúra”!

Hősnőnket eddig sem kedveltem és nem is örültem, hogy Ő az a szerencsés, aki megkapja eme dísz példányt, de mivel nem az én véleményem dönt ez ügyben, így úgy döntöttem, elengedem ezt az érzést.

Olvastatta magát, még ha nem is hozott lázba, de így kerek ez a sorozat is.

Szücsi
Kylie Scott: Deep – Tónus

Már nagyon régen olvastam az előző részeket szóval emiatt nem tudnám megmondani hogy jobb vagy rosszabb lett a többihez képest. Számomra a 3. Jimmiék könyve tetszett a legjobban és ahhoz képest lehet ez gyengébb volt, de nem volt olyan szörnyű sem.
Ben egy hihetetlenül aranyos és nagyon reális karakter volt, teljesen megértetem minden cselekedetét, nem is haragudtam rá egy percig se Lizzivel ellentétben. Sajnáltam szegényt hogy egy ilyen csaj melett kötött ki végül. Liz a nővéréhez hasonlóan nem volt sszimpatikus szereplő. Nem tom engem folyamatosan idegeített a gyerekes viselkedésével. állandóan Bent hibáztatta, és hogy változon meg a kedvéért miközben ő semmit sem csinált. Ja de,maszturbált 0-24ben pff
A mellékszereplők folyamatos jelenlétének nagyon örültem, főleg Jimmynek és Lenának. Ez sokkkat dobott a könyvön. És természetesen meg kell említenem Mal fantasztikus humorát is :D
Összeségében bár nem dobtam el tőle az agyam izgalmamban, olvastatta magát,vicces volt szóval egy egyszeri esti olvasásnak pont jó volt.

Tünde_JLT IP
Kylie Scott: Deep – Tónus

-Nem fogok szakállt növeszteni, (…)!
-Az a baj, hogy igazi férfinak kell lenni hozzá. Nem szégyen az, de szerintem ez még nem neked való, Jim.

Jaj, Ben! Bárcsak a szakállon múlt volna, hogy az első sortól kezdve tökéletes pasi legyél, de legalább megjött az eszed. Viszont így voltál valóságos. Egy nagyra nőtt gyerek vagy, aki élvezte a saját játszóterét, azonban egyszer fel kell nőni. spoiler
Imádtam ezt a könyvet spoiler, ahogy a szakállas pasikat is spoiler imádom. ♥♥♥

***
Még mindig imádom a szakállas pasikat :D

Kylie Scott: Deep – Tónus

Igazából egy fokkal jobb volt mint elsőre. Fél csillag +-ba. 2016 februárjában olvastam először a könyvet. Igazából nem valami eltérő a mostani véleményem. Pár mondatot másolok is.
A sorozatnak ezt a részét nem nagyon vártam. Ben és Lizzy karaktere egy cseppet sem nyerte el a tetszésemet. Igaz, hogy nem utáltam, de nem is szerettem meg őket a történet végére sem maradéktalanul. Olyan semmilyenek szerintem. A prológus nagyon jóra sikerült, de utána nagyon lapos lett az egész. Uncsi.
Ebben a „záró” részben a mellékszereplők jelenléte javított egy kicsit a történeten. Őket imádtam!
Kedvelem a többi párost. ❤
A sorozatból még mindig a harmadik rész a kedvencem. Jimmy és Lena ❤ története a legjobb. https://moly.hu/idezetek/880163 Miattuk megérte elolvasni a Deep-et.
Igaz most, hogy kiderült lesz egy plusz rész, nagyon megörültem, főleg, hogy Sam és Martha sztorijára brutálisan kíváncsi lettem. :) Már várom őket.

Tóth_Orsolya_3 P
Kylie Scott: Deep – Tónus

Fájdalmasan veszek búcsút ettől a négy szeretnivalóan lökött rosszfiútól. Ben és Lizzy története nem lett kedvenc, de szerencsére az előző rész szereplői is sokat szerepeltek ebben az utolsó könyvben. Nem hagyhatom ki, hogy Jimmy még mindig a No.1.! *-*
Nagyon fognak hiányozni mindannyian, hatalmas kedvenc lett a sorozat.

Bitten
Kylie Scott: Deep – Tónus

Egyik szemem sír a másik nevet. Folytatás ide veled!
Hát ennek a sorozatnak is végéhez közelítünk :(
Szívesen olvasnék még ilyen sorozatokat, esetleg Sam történetét vagy a Drive Bar sorozatát.

Kevesebb mint 12 óra elrepült velük, nagyon vékony lett ez a kötet szerintem :'D

Szerettem Bent és szerettem a problémáit. Talán személyiségileg ő a kedvenc vagy Mal, nem is tudom. Még szerencse, hogy náluk lehet egyszerre többet is szeretni ;-)

Kiszemeltem Jessica Topper: Louder Than Love
Jó lenne még ilyeneket olvasni.

Stage Dive. Girls & Guys. Humor. Összetartozás. Problémák – Tökéletes kikapcsolódás!

*Jut eszembe!
Az agyam eldobtam a koncert személyzetének megnevezésének magyarosításától! Felesleges volt és irtó idétlen!

vIVIv
Kylie Scott: Deep – Tónus

Izgultam, hogy ez a rész nem lesz olyan jó, mint a többi, de szerencsére csak feleslegesen tettem mindezt. Mert Ben és Lizzy párosa eszméletlenül jó. Nem sokat vacakol az írónő, belecsapunk a lecsóba, majd visszaugrunk kicsit az időben, hogy megtudjuk hogyan is jöttek ők ketten össze. Benről eddig nem sok mindent lehetett tudni. Ha jelen is volt az előző részekben nem sokat beszélt, inkább csak úgy volt. Lizzy kicsit aktívabb volt és végre ebben a részben mindketten ki tudtak bontakozni. Egyikőjük se tervezett gyereket, de hát az élet már csak ilyen. Igaz, elég ügyesen sikerült ezt összehozni XD A barátok mind sokkot kaptak, leginkább Mal. Ő aztán nagyon bepöccent, és rossz volt ilyennek látni. Hiányzott az a Mal, akit a második részben úgy imádtam. Szerencsére Lizzy talpraesett karakter aki nem adja fel és ha már így alakult akkor ennek megfelelően alakítja az életét. Itt Ben az, aki nehezen fogadja az új helyzetet és ezáltal néha fájdalmat és szomorúságot okoz Lizzy-nek. És a drága Martha…hogy te mi a fenéért vagy olyan kedves mint egy lórúgás…Bááár a szüléses jelenetnél tetszett, hogy bement és szidja csak őt Lizzy :D Persze nem lopta be magát a szívembe Martha, de kíváncsi vagyok az ő könyvére, hátha ott megláthatjuk azt amit Sam szeret benne -.-
Bennek elég sok időbe telt amíg végül rájött, hogy kell neki Lizzy mindenhogy és végre el tudja fogadni ezt az egész helyzetet. A humor ebben a részben is fergeteges volt. Szívemhez nőtt a Stage Dive család! ♥

Sippancs P
Kylie Scott: Deep – Tónus

Nem lett kedvenc, de azért na… a Stage Dive az Stage Dive!
Igazából nekem nem is a sztorival, hanem inkább Bennel és Lizzel volt gondom. Valahogy nem ilyennek tűntek az előző részek alapján. Én úgy számoltam, hogy a titkos szerelemből alakul majd egy jó kis cselekmény, ahol a folyton háttérbe húzódó Ben megmutatja a jobbik énjét, és totálisan levesz a lábamról, Liz személyében pedig egy újabb laza, „könyves barátnőt” avathatok. Erre kaptam egy furán viselkedő, gyakorlatilag semleges Bent, és a terhesség miatt egy szüntelenül nyafogó Lizt. Annyira nem így képzeltem el a történetüket!
A banda tagjai viszont nagyon sokat nyomtak a latba, és Mal… ahh, még mindig totális szerelem! (Azért az az esküvői szöveg nem volt semmi! :))
Összességében tetszett a könyv, de az írónő Lizből értelmesebb nőt is faraghatott volna, és Bennek sem ártott volna egy kis pörgősség.

csillagka P
Kylie Scott: Deep – Tónus

Utolsó rész (vagyis nem, mivel bejelentették közben Sam és Marha kötetét)
Elbúcsúzunk a Stage Dive-es fiúktól- lányoktól, nálam keserédes a búcsú, angolul végigmakogva se győzött meg teljesen, most se, hogy valójában ennek így kellene lennie. A legerősebb érzelmem az olvasás után megint csak Ben sajnálata, egyszerűen elfogadom vannak olyan emberek akik nem éreznek késztetés családot alapítani, felelősséget vállalni egy gyerekért, élvezik az életet ahogyan van, és ennyi.
Liz nálam egy egyszerűen levakarhatatlan rágóguminak tűnt (bocsi) akkor is, ha a fordítás nagyon próbálta szépíteni a probléma mélységét és kikerültek olyan mondatok amelyek még inkább bővítetek a szakadékot, a két egymáshoz csak testileg vonzódó ember között.
Legjobban a sorozat humorát szeretem, amely ezen a már nem álomvilágban játszódó részen is átütött, még mindig Dave a kedvencem, Mal most kicsit túl soknak tűnt, akkor is ha valahol csak a családját akarta védeni. Könyvben legjobb Junior Benny-boy neve. (ezzel azt hiszem mindent elmondtam) Korrekt befejezése egy hatalmas repülésnek ahol végül leszálltunk a földre, csak éppen ott már nem lehet rózsaszín felhőkön táncolni.
2. Viszlát fiuk találkozunk még, ígérem :)

Törpillaa P

❤ ❤ Imádom, imádom. ❤ ❤
Már nagyon, nagyon vártam Ben és Lizzy történetét, és cseppet sem csalódtam. Az írónő ismét, hozta a megszokott stílusát, és nekem nagyon bejött. :-) Kellően romantikus volt, szenvedélyes, humoros, szórakoztató. :-)
Ben nem az a romantikus, nyáltól szirupos rózsaszínködben elveszett pasi. De én így is imádtam. Volt egy két olyan húzása, amiért szívesen behúztam volna én is neki, de így tökéletes ez a pasi. Lizzyt már korábban is megkedveltem, aranyos, vicces lány, és szerintem jó páros Bennel.
Még mindig imádom a fiúkat, Davidet, Malt, Jimmyt, és a lányok is nagyon szerethetőek voltak Ev, Anne, és Lena. Voltak vicces részek, amiken fel nevettem, és voltak nagyon szomorúak is. Remélem lesz még folytatása a sorozatnak nagyon a szívemhez nőttek a fiúk, és kíváncsi vagyok mi lesz Martha, és Sam történetével. :-) Az írónő még mindig csodálatos, és megtud lepni. :-)

Sheila_7

– Nyugi, Gyilkos is, és én is nagyon jól megleszünk.
– Szegény, biztosan nagyon megkönnyebbül majd, hogy kiszabadulhat a kutyahotelből. Ez az egyetlen dolog, amiért egy kicsit örülök, hogy hazamész. Mert a legutóbbi két alkalommal, amikor felhívtam, már nem is volt hajlandó szóba állni velem.
– De itt most egy kutyáról van szó, Anne. Nem tud beszélni.
Még jobban összevonta a szemöldökét.
– Viszont amikor nekem ugatott, mindig olyan aranyos kis nyüszítő hangokat is hallatott. Ugye tudod, mire gondolok? Nagyon aggódom, hogy elhidegült tőlem. Tudod, ő egy nagyon érzékeny kis állat. Mélyen, legbelül, éppen olyan, mint Mal.
– Gyilkos egy közveszélyes dilinyós, aki képes addig kergetni a saját farkát, míg megbotlik benne, és pofára esik – feleltem. – Bár, így jobban meggondolva, igazad van. Tényleg tiszta Mal.

Kapcsolódó szócikkek: Anne Rollins · Gyilkos · Lizzy Rollins
BarbyMalik0112 P

– Ki ez a mennybéli teremtés, kit magam előtt látok? – kérdezte – Szépségeddel elvakítottál, titokzatos idegen. Nyomban tudnom kell, ki vagy.
– A feleséged.
– Akkor ezért tűntél olyan ismerősnek.

Kapcsolódó szócikkek: Anne Rollins · Malcolm (Mal) Ericson
Ács_Milán

Kapcsolódó szócikkek: Lizzy Rollins · önbecsülés · szerelem
zuna19 P

Lizzy: A rózsák vörösek, az ibolyák kékek, bejössz nekem Ben, én bejövök néked?
Ben: Vacak költő vagy.

Kapcsolódó szócikkek: Ben Nicholson · Lizzy Rollins
Deziréé

Bekaphatod a lapát kaszát, Ben Nicholson.

Kapcsolódó szócikkek: Lizzy Rollins
zuna19 P

– Hűha – felelte Anne, és egészen elkerekedett a szeme. – Helyes. Egy kicsit most nőtt a szememben ez a szakállas csoda.
– Mhm.
Mindenesetre ez már maga egy fokkal jobb volt, mint az, aminek eddig nevezte. A Sperminátor.

Kapcsolódó szócikkek: Anne Rollins · Ben Nicholson · Lizzy Rollins
SzAngelika

Mondj, amit csak akarsz, tépd darabokra a lelkem, de akkor is melletted maradok.

9. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Ben Nicholson
EditVagyok P

Zseni. Ez az ember egy rohadtul lélegzetelállító, szakállas, basszgitáros, szekrényajtónyi zseni.

Kapcsolódó szócikkek: Ben Nicholson · Lizzy Rollins