Rick ​and Morty 4. (Rick and Morty 4.) 18 csillagozás

Kyle Starks – Marc Ellerby: Rick and Morty 4.

A Dan Harmon és Justin Roiland fergeteges humorú Rick és Morty [adult swim] animációs sorozatán alapuló képregény folytatódik!

Tarts Rick Sanchezzel, a gátlástalan zsenivel és ügyefogyott unokájával, Mortyval, ahogy őrült kalandjaik során az idő, a tér és az anatómia határait feszegetik. Ebben a kötetben az Eisner-jelölt Kyle Starks (Sexcastle) csatlakozik CJ Cannon rajzolóhoz, hogy elmeséljenek egy háromrészes történetet bolygóközi drogbárókról és csillagokat járó csajozókról.

Szintén olvasható a kötetben a teljesen elszállt „A nyavaja törje Rick” Marc Ellerby rajzolótól, valamint a totál felturbózott „Csúcs ez a Morty” Klye Starkstól!

Pesti Könyv, Budapest, 2019
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155699320 · Fordította: Rusznyák Csaba · Illusztrálta: Kyle Starks, Marc Ellerby, CJ Cannon

Keiran_Rowley IP>!
Kyle Starks – Marc Ellerby: Rick and Morty 4.

Nem gondoltam volna, de az anális fixáció új értelmet nyert. Ez a képregény elborult és elmebeteg minden elképzelhető és elképzelhetetlen formában. Remekül elszórakoztat, de kizárólag 16 pluszos korosztálynak javallott a szexuális utalások és a jól irányzott trágárságok miatt.

Szyszyyy I>!

Naaa, ez tetszett. :D
Ugyanolyan jó élmény volt, mint az első rész.
Tetszett a sztori és jókat mosolyogtam egy-egy részen.
Az egyik kedvencem az volt, amikor támadt a csápos szörny, az egyik random szereplő pedig; Ez nem az a Hentai álom, amit elképzeltem. XD

Rick and Morty sorozat · Összehasonlítás