Merj ​hibázni! 5 csillagozás

Kyle Cease: Merj hibázni! Kyle Cease: Merj hibázni!

Miután ​25 évig élte azt, amit az álmainak hitt, Kyle Cease hirtelen felismerte, hogy a „Boldog leszek, ha valami megtörténik” hit hatalmas hazugság. Egy sugallat hatására abbahagyta sikeres humorista pályafutását és telt házas Evolving Out Loud előadásain mint transzformációs humorista juttatja el különleges önfejlesztő tanítását a résztvevőknek.

A Merj hibázni! című könyvében elvezeti olvasóit a saját személyes áttöréseikhez, segít nekik felismerni, hogy a valódi boldogság és elégedettség elérhető számukra most, ebben a pillanatban. Ahogy világszerte megmutatta az előadásain résztvevőknek is, hogy amikor elfogadod a fájdalmad, a félelmed és a sebezhetőséged ahelyett, hogy elnyomnád, felfedezed az eredendő kreativitást és erőt, ami megállíthatatlan.

Önirónián, hihetetlen megfigyeléseken és gyengén megrajzolt illusztrációkon keresztül Kyle megmutatja a köztünk és az érzelmi szabadságunk között álló legnagyobb akadályokat. Kezdve a játékosságból származó, soha véget… (tovább)

Guruló Egyetem, Budapest, 2018
312 oldal · ISBN: 9786155420306 · Fordította: Gáspár Gábor
Guruló Egyetem, Budapest, 2018
312 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155420290 · Fordította: Gáspár Gábor

aydi>!
Kyle Cease: Merj hibázni!

Az első 100 oldalt nagyon utáltam. Úgy éreztem magam, mintha egy béna amerikai vígjátékot néznék, ahol annyira hülyének nézik a nézőt, hogy még az aláröhögést is alkalmazni kell, biztos, ami biztos, nehogy ne tudd hol kell(ene) nevetni. Szóval nagyon fárasztó volt és nagyon azt éreztem, hogy hülyének néznek, a lényegi információ pedig elveszik a sok bullshit között. Aztán szerencsére, mivel erőt vettem magamon, a későbbiekben már elég hatékonyan és jó példákkal szemléltetve vezette fel a dolgokat. Úgy gondolom sok hasznos információt, gyakorlatot adott a könyv és végül csak hagyott gondolkodni (+1000 pont).
Így aztán elolvastam, és remélem kamatoztatni is tudom majd az olvasottakat.

brigitke87>!

ha akarsz valamit, akkor még nem állsz készen rá.

269. oldal, 20. fejezet - Rendben, most már újra megkérdezheted, hogyan tovább (Guruló Egyetem Kft., 2018)