Élj ​boldogan! 2 csillagozás

Ma, holnap, örökké
Kurt Tepperwein: Élj boldogan!

Kurt Tepperwein ebben a művében a boldog lét legfontosabb titkait osztja meg velünk, és pontosan elmagyarázza, hogyan is működik a boldogság.
Bevezet a boldogságkutatás legújabb és legizgalmasabb felfedezéseibe, elárulja, hogyan lehet a boldogság életünk folyton jelenlévő kísérője, és arra ösztönöz, hogy fejlesszük boldogságra való képességünket.
Gyakorlati feladatok, meditációk, ellenőrző kérdések, hasznos tippek, boldogságtesztek és egy teljesen legális szerencsejáték teszik még érdekesebbé, izgalmasabbá a kötetet.

"A boldogság keresése gyakran egy egész életen át tart, úgy is fogalmazhatnánk, hogy létünk motorja és mozgatórugója. Sokan csak keresnek és keresnek, és nem tudják, hogy csak találniuk kellene.
A boldogság lényegét én már régóta a saját bőrömön érzem.
A boldogság nálam már családtag, mert már jól ismerem a titkait. Higgyék el nekem, boldogan élni tényleg pofonegyszerű."

M-érték, 2013

StAngela>!
Kurt Tepperwein: Élj boldogan!

Kurt Tepperwein: Élj boldogan! Ma, holnap, örökké

Szépen megírt könyv volt. Tepperwein gondolatai közül sok volt, ami nagyon közel áll hozzám. Egyedüli problémám az volt vele, hogy egy idő után olyan érzésem volt mintha ez is egy amolyan életmód-reformáló önismereti könyv lenne, mint amilyenek manapság születnek.
Ezt leszámítva volt mondanivalója, bár nem volt ismétléstől mentes.