Kényeztetés ​szívnek és léleknek (Oups 2.) 9 csillagozás

Szeretetteli gondolatok egy élhető világért
Kurt Hörtenhuber: Kényeztetés szívnek és léleknek

Ebben a kötetben Oups, a kis földönkívüli szeretetnagykövet arra biztat téged, hogy ne csak a testeddel tégy jót, hanem a szíveddel és a lelkeddel is. Ha ezt nem mulasztod el, növekedni fog a gyógyító erőd, javulni a közérzeted, és a boldogság forrására is rálelsz majd – méghozzá önmagadban.

Ha még nem ismernéd Oupsot…
A Szívbolygón, azon a távoli helyen, ahol hősünk él, a szeretet a legnagyobb érték. Az ő hazájában nem ismerik a veszekedést, az irigységet, sem a rosszakaratot. Éppen ellenkezőleg: e bolygó barátságos lakóinak az okozza a legnagyobb boldogságot, ha örömet szerezhetnek másoknak. Oups ezért kíváncsi volt rá, hogy a Földön élő emberek többsége miért gondolkodik másképp – miért nehezítik meg a saját életüket és másokét az állandó veszekedésükkel, háborúzásukkal. Elhatározta, hogy ellátogat a Földre, és visz magával két ajándékot is: a szeretetet és az örömöt… Barátságot kötött a Föld lakóival, akiket azóta is szívesen felkeres.

Így tett ebben a történetben is…

Eredeti cím: OUPS – Wellness für Herz und Seele

50 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789631264494 · Fordította: Szabó Ildikó · Illusztrálta: Conny Wolf

Lovebooks>!
Kurt Hörtenhuber: Kényeztetés szívnek és léleknek

Kurt Hörtenhuber: Kényeztetés szívnek és léleknek Szeretetteli gondolatok egy élhető világért

Erősítő, pozitív gondolatok. Erősen ajánlom mindenkinek! Ránk fèr ebben a rohanó világban! :)

Niki_>!
Kurt Hörtenhuber: Kényeztetés szívnek és léleknek

Nehezen tudnám megfogalmazni, hogy az Oups sorozat igazán kiknek szól. Gyerekeknek? Felnőtteknek? Úgy érzem, hogy tán leginkább mindenkinek, mert mindegyik korosztály úgy is azt fogja leszűrni belőle, amit a korából, érettségéből, élettapasztalatából le tud szűrni. Nyilván teljesen más a sorozatot olvasni gyermekként, mint pl. édesanyaként. Figyelemfelkeltőnek és hiánycikknek tartom a sorozatot a magyar könyvpiacon. Nem találkoztam még csak hasonló könyvecskével sem eddig, ami olyan lett volna, mint Oups kalandjai.

Ariadne>!
Kurt Hörtenhuber: Kényeztetés szívnek és léleknek

A sorozat eddigi négy magyarul megjelent kötetének mindegyikére igaz, hogy igazi kis léleksimogató, ráadásul rengeteg bölcsességet tartalmaznak, ami nem csak a gyerkőcöket taníthatja meg az élet szeretetére, hanem a felnőtteket is emlékeztetheti rengeteg dologra.
Én személy szerint nagyon remélem, hogy nagy sikere lesz ennek a könyvsorozatnak, és Magyarországon is megjelenik majd minden része. Több ilyen pozitív üzenettel rendelkező történetnek kellene születnie, méghozzá a világ minden táján. Jó lenne, ha a mesekönyvek újra teret kapnának a könyvpiacon.
Bár a célközönség a fiatalabb korosztály, szerintem a felnőttek is sokat tanulhatnának ezekből a könyvekből. A mai rohanó világban ugyanis elfelejtkezünk arról, hogy mi az igazán fontos, és elszalasztunk soha vissza nem térő pillanatokat.

Bővebben itt: http://ariadneolvasmanyai.blogspot.hu/2017/02/kurt-hort…

Judy22>!

Bárhová tartasz is, a szíved vezessen!

Kurt Hörtenhuber: Szívünk ragyogása Szeretetteli gondolatok egy élhető világért

Oups sorozat · Összehasonlítás