Kukucs, ​itt a karácsony (Kukucs) 9 csillagozás

Játékokkal rakva a szán;
Télapó eljött, zúzmara száll.
Forgasd, told meg, húzd ki, varázsolj,
olvasd, játssz vele – itt a karácsony!

A Kukucs-könyvek kellően nagyok és strapabírók ahhoz, hogy állják a kíváncsiskodó ujjacskák rohamát! Kinyitható, tologatható és húzogatható részeik szórakoztató elfoglaltságot kínálnak a kicsiknek, a ritmusos versek pedig többszöri, közös mondókázásra csábítanak. A Kukucs, itt a karácsony minden lapja izgalmat tartogat: suhan a szán, épül a hóember, és díszek kerülnek a fára.

Kolibri, Budapest, 2018
10 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634371502 · Fordította: Horváth Viktor · Illusztrálta: Angie Rozelaar

BertaPalikSzilvi P>!
Kukucs, itt a karácsony

A legkisebbek számára tökéletes, strapabíró, könnyen lapozható könyvecske.
A rajzok szèpek,rèszletgazdagok , de a versike elèg bugyuta ès kicsit nekem összevissza.
Az ,hogy vannak húzható- tolható rèszek benne pozitívum, ezáltal a kèpekről saját mesèt alkothatunk.
1 èves kortól már szívesen nèzegetik,a nagyobbakkal pedig beszèlgethetünk a kis Jèzusról, Betlehemezèsről,Tèlapóról.

schesztiஐ>!
Kukucs, itt a karácsony

Csak pár oldal, néhány kis versike (talán még inkább versiketöredék), de karácsony előtt nagyon jólesik az ember lelkének. :) És igen, még mindig imádom a tologatható, kihúzogatható részeket. :DD

DCinti>!
Kukucs, itt a karácsony

Nekem is nagyon tetszik és a 13 hónapos kisfiam is élvezettel lapozgatja a könyvet, s próbáljuk együtt mozgatni ami mozgatható. A versike egyszerű, az illusztráció gyönyörű és meghitt. Örülök, hogy van ebben a témában Kukucs könyv.

Marta_Kotai_Szabone>!

aranyos könyv. a 4 évesem és az 1 évesem is szívesen látogatja

könyvfaló_manó>!
Kukucs, itt a karácsony

Kisebbeknek való lapozó, az illusztráció szép, viszont a szöveg elég bugyuta. De a lányaim ennek ellenére szeretik, főleg, hogy sok kihúzható, tolható, forgatható fülecske van benne. Szánkóznak benne a gyerekek, karácsonyfát díszítenek, betlehemeset játszanak, illetve a végén Télapó is megérkezik az éj leple alatt.
1 éves kortól ajánlom.
Képeket és bővebb értékelést itt találtok: