Vegán! 7 csillagozás

Kristy Turner: Vegán!

Nem ​tudod elképzelni sajt nélkül az életed? Meg vagy arról győződve, hogy a nem állati eredetű tejtermékekkel készült péksütemények nem finomak? Ki nem állhatod a tofu ízét? Nem dobnak fel az unalmas saláták? Kifogások – HESS!
„Kristy Turner könyve briliáns! Nem csupán nagyszerű vegán szakácskönyv, hanem alapanyag-kalauz is, ami segít kifogásmentessé tenni az étrendet. Ha bárki habozna, Kristy tudja rá a választ!”
Angela Liddon, a The New York Times sikerlistáján szereplő, Ragyogj! című könyv szerzője

Ha kezdő vegán, gyakorló vegetáriánus vagy zöldségek iránt érdeklődő mindenevő vagy, ez a könyv neked szól, mert elhessegeti majd minden aggályodat. Meglátod, elegendő proteinhez juthatsz, megtanulod szeretni a karfiolt, s anélkül élvezheted a pizzát, nachót, brownie-t és más ételeket, hogy állati eredetű hozzávalókat használnál fel hozzájuk. (A receptek még a profi vegánoknak is tartogatnak meglepetéseket!)

Kristy Turner, az extravagáns blogger 125 kiváló… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2017

Kristy Turner: Vegán!

Ennek a könyvnek a receptjeivel változatos vegán ételeket készíthetünk. A könyv elején megismerkedhetünk az alap hozzávalókkal, melyek nem feltétlenül vannak jelen egy hagyományos háztartásban, de ma már könnyen beszerezhetők. Tapasztalatom szerint, előfordul, hogy csak webáruházból, de a lényeg, hogy nem találkoztam még olyan hozzávalóval, amit ne tudtam volna beszerezni, vagy ne tudtam volna helyettesíteni valamivel.
Levesek, régi és új formában, pizzák, tengeri ételek ihlette fogások, lenyűgöző receptek esti, baráti találkozókra, nemzeti konyhák ételeinek vegán változata, kifejezetten zöldséges ételek és vegán desszertek. Ilyen széles körű ennek a könyvnek a receptkínálata, nekem nagyon tetszik, tervezem, hogy jónéhányat kipróbálok belőle.
Bővebben: http://konyvutca.blogspot.com/2020/05/kristy-turner-vegan.html

Lunemorte P>!
Kristy Turner: Vegán!

Elég gyenge receptek 1-2 kivételével, viszont a képek szépek és a könyv illata is mesés.

lenne P>!
Kristy Turner: Vegán!

Ketten átnéztük tesómmal. Az ő kritikája a félrefordítások voltak (lusta kiírni), az enyém, hogy én inkább helyi termékekkel készítenék ilyen ételeket… Amúgy jó az ötlet, szép kiadás, csak mi vagyunk kiállhatatlanok és kötekedők.

Rekuuu663>!
Kristy Turner: Vegán!

Még csak most szereztem be nem rég, de már rengeteg ötletet és tippet adott, olyan vegán/vega opciókat, amelyekre régóta keresek megfelelő receptet. Szerintem szuper és alap darab! :)

Bea_Könyvutca P>!

Ne légy szigorú magaddal, ha hibát követsz el.

Bea_Könyvutca P>!

Attól félsz, hogy nem eheted többé a kedvenc fogásaidat? Teljesen megértem az aggodalmad, de gondolj bele, mennyi újdonság rejlik ebben a könyvben! Garantálom, hogy végül több új étellel gazdagodsz majd, mint ahányat elveszítesz.

Bea_Könyvutca P>!

…csak addig tűnik lehetetlennek, hogy vegán légy, míg azzá nem válsz.