Kriston ​intim torna 43 csillagozás

Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Nem könnyű manapság nőnek lenni, hiszen azt várjuk magunktól, hogy szemre vonzó nők legyünk, magunkban viszont férfiakat is megszégyenítő erővel rendelkezzünk. A rohanás, s stressz, a rengeteg munka szervezetünk női erejének gyengülésével járhat. Ez a könyv a nőknek szól (a férfiakért is) életkortól függetlenül. Testünket, lelkünket nőnek kijáró eszközökkel érdemes védenünk, kényeztetnünk. Belső izmaink csak karbantartással őrzik meg erejüket. Nincs az a nő, aki elmondhatja, hogy rejtett testtájain is edzett, ha nem edzi magát. A KRISTON INTIM TORNA egy életre szóló programot nyújt: ha valaki követi útmutatásait, tíz hét alatt 132 százalékos fejlődést érhet el altesti záróizmain. A könyv az arcbőr, a mell fiatalságának megőrzéséhez és a menstruáció örömteli megélésének eléréséhez is jó tanácsokkal szolgál. A szerző legfőbb célja, hogy segítsen megóvnunk magunkban a NŐT ebben a változó világban.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Nők Lapja Műhely Central Médiacsoport, Sanoma

Central Könyvek, Budapest, 2022
Central Könyvek, Budapest, 2021
Central Médiacsoport, Budapest, 2016

Horv_Dori>!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Egy könyv nőknek. Lehet szégyellni, szégyenkezni, hogy úristen miről szól,de ciki, meg nekem nem kell ilyen, hisz azon a területen erős vagyok, meg úgysem fogok szülni, a barátomnak így is megfelelek, de aki ilyen szinten/téren érettebb, annak ajánlom elolvasásra. Nehogy azt higgyétek, hogy csak intim tornáról szól, nagyon sok minden van, amivel elősegíthetjük szervezetünk fejlődését, épségének fenntartását és nem kell rá időt pazarolni, csak odafigyelni, hogy mit hogyan csinálunk.

Ha pedig szülésnél császározzák a pocakod, esetleg lesz egy jó kis gátmetszésed és nem leszel képes a székleted, vizeleted visszatartani, akkor majd gondolj vissza rá, hogy jó lett volna elolvasni a könyvet, gyakorolni egy kicsit és akkor nem ülnék most a sz*rban. :D

rita_kalydine P>!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Kíváncsi voltam, hogy mi lehetett ez a felhajtás körülötte. Nem rossz könyv, akinek problémái vannak, biztos sok hasznos információt talál benne. Férfiaknak és nőknek egyaránt, intim és kevésbé intim (arc) területeken lévő problémákra ad gyakorlati tanácsot.

bagie P>!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Sokáig olvastam ezt a könyvet, és a végére már nagyon örültem, hogy vége lett.
Valószínűleg nagyon hasznos könyv a belső részeinkről, azok egészségügyi állapotáról, fontosságáról – de ha valakit nem köt le a biológia, vagy nem teljesen van tisztában a belső szervei pontos rugalmasságával, mozgásával…stb… az egy idő után – csak a könyvet olvasva – frusztrálttá válik: például én – hogy nem mennek a gyakorlatok, nem ott érzem a hatást, ahol a könyv szerint éreznem kellene – tehát valószínűleg rosszul csinálom a gyakorlatokat.
Nagyon hasznos könyv a nőiességről, annak megéléséről, a csodáról. Ami egy idő után kicsit szintén frusztrálóvá vált nekem. Pedig az első harmadban a felismerés, az átélés nagyon jól esett, jót tett a lelkemnek – azt hiszem azt a részt jó pillanatban olvastam.

Folytatás itt: https://moly.hu/karcok/1443546

Ingryd>!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Egy könyv nőkről nőknek. Hasznos és érdekes leírásokkal, ok-okozati magyarázattal, kifejtésekkel és illusztrációval. Minden nőnek érdemes lenne elolvasni.

Kárpáti_Tímea>!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

A könyv üzenete, hogy megélhetjük a boldogságot, ott van mélyen a testünkben és kicsi törődéssel elővarázsolhatjuk belőle.
Ez a „torna” valójában szemléletmód váltás, női minőségünk megélésének egy nagyon jó módja, amiért nap mint nap tehetek és ez rajtam múlik.
Kárpáti Tímea országos csoportos és egyéni Kriston Intim Torna tréner és előadó, bibe.hu

szanes1>!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Anatómiai ismeretek, ötletes szemléltetés, hasznos gyakorlatok képekkel. Nagyon hasznos dolgok, de így könyvből nem egyszerű megtanulni. Sajnálom, hogy ez nem tananyag. Pedig tesi és biosz órákon erre is időt kellene szakítani (sőt éppen erre kellene leginkább), bármennyire cikinek éreznék is a kiskamaszok.
Témák a könyvből:
– Arcgimnasztika
– Toroktréning horkolás ellen
– Kebelvédelem
– Várandós kismamáknak (tejfokozó stb.)
– Praktikák a menstruációs görcsök oldására
– Inkontinencia ellen
– Gáterősítés
– A „helyes” ürítésről
– Férfi KIT
– gyerekek tréningje

Mileva>!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Évtizedek óta egyedüli a témában, alapos, pontos és közvetlen hangvételű.

adrica P>!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Hasznos könyv és – a konkrét tornán kívül – fontos üzenettel önszeretetről, önismeretről, önelfogadásról. Azért tényleg nem ártott volna áttekinthetőbbé szerkeszteni.

Aemitta >!
Kriston Andrea – Ruzsonyi Péter: Kriston intim torna

Aki jógázik, nem ismeretlen számára a gyakorlatok nagy része. A könyvben túlnyomórészt biológiai ismertetések vannak, és a könyv vége felé vannak a gyakorlatok. A gyakorlatok egy része kevésbé követhető módon van leírva, ráadásul egy-két helyen nagyon hülye elnevezéseket ad a dolgoknak a szerző. Nekem többedik olvasásra sikerült nagyjából megérteni, bár lehet, ez azért is van, mert könyvből nehezebben tanulok mindenféle gyakorlatot (jógát is). Nem csak azoknak javasolt a KIT, akinek problémái vannak, megelőzési céllal is javasolt.
Frissítés: várandósság, szülés és gyermekágy idején mennyit áldottam, hogy megtanultam a módszert! Tényleg csak ajánlani tudom: nem ciki a KIT! :)

Lunemorte P>!

Mosolyogj már reggel a tükör előtt, meglátod, hamarabb kisüt a nap benned is!

Kapcsolódó szócikkek: mosoly · reggel
Izolda P>!

A kávé, de még a koffeinmentes kávé is izgalomba hozhatja a hólyagot, emellett pedig megnöveli a vízforgalmat, hiszen vízhajtó hatása van. Sokkal többször kell felkeresned az illemhelyet. Tehát, ha gyakori az ürítési ingered, stresszes a hólyagod, érdemes a kávéfogyasztást visszavenni, vagy esetleg kipróbálni, hogy nélküle javul-e a közérzeted. A kávét pótolhatod alvással.

Kapcsolódó szócikkek: alvás · kávé
Lunemorte P>!

Jobb, ha csak te vagy a fürdőszobában, hacsak nem akarod, hogy dőljön családod a röhögéstől!

Lunemorte P>!

A férfiak csodálják a szép mellű nőket, szemük szívesen elidőzik rajtuk. Nem tudatos ez náluk, hanem a tudatalattiba ivódott hívóinger, a fajfenntartó vonzás része. Mi lenne velünk, ha nem tudnánk a férfiak érdeklődését fenntartani? Ha csak „gyerekcsinálás” céljából akarnának szerelmeskedni? (Ezért bocsásd meg párodnak, ha véletlenül megakad a szeme egy női mellen, és az nem a tiéd!) Nem kell duzzogni az ősi kódok miatt.

Kapcsolódó szócikkek: férfiak · nők