!

Tarts ​velem! (Velem Seattle-ben 1.) 55 csillagozás

Könyvmolyképző · 3.499 Ft –16% 2.939 Ft
Könyvtár

Amikor Natalie Conner békés reggeli sétájára indult, hogy fényképeket készítsen a parton, nem számított rá, hogy összetűzésbe keveredik egy szexi idegennel. És különben is, miből gondolja, hogy a lány őt akarja lefényképezni? Ki ez a férfi? Egy dolog azonban biztos: rendkívül vonzó és hihetetlenül romantikus – Natalie sebzett lelkének pedig most épp erre van szüksége.
Luke Williams csupán egy kis magányra vágyik, így a feléje szegezett újabb fényképezőgép látványától azonnal a lencse mögötti szépségnek esik. Amikor rájön, hogy a lánynak fogalma sincs róla, ki is ő, felébred benne a kíváncsiság, és a lány vonzereje a hatalmába keríti. Natalie pimaszsága az újdonság varázsával hat rá, ráadásul a lány teste szexre termett, és Luke nem tud betelni vele. Ám arra még nem áll készen, hogy elmondja neki, ki is ő valójában.
Natalie egyenes természet, aki nehezen viseli a hazugságokat és a titkokat. Mi lesz ennek az új kapcsolatnak a sorsa, amikor rájön, mit is rejteget Luke?

Eredeti mű: Kristen Proby: Come Away With Me

Könyvmolyképző, Szeged, 2016
416 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633996522 · Fordította: Benedek Dorottya

Luke Williams · Natalie Conner

Elcserélné vagy eladná

★★★★★ Eladó Elcserélhető
sedina22 könyve Kristen Proby: Tarts velem!
2.000 Ft ★★★★★ Eladó
judit0606 könyve Kristen Proby: Tarts velem!
2.000 Ft ★★★★★ Eladó Elcserélhető
Lelouch könyve Kristen Proby: Tarts velem!
1.950 Ft ★★★★★ Eladó
MaPetra könyve Kristen Proby: Tarts velem!

Kristen Proby: Tarts velem!

Ez az egész olyan kínos. Még sosem írtam igazán rossz értékelést egy könyvről. Most meg kell tennem.
Pedig őszintén megmondom azt hittem, hogy én leszek az, aki 5 csillagot fog adni erre a könyvre. Mindig elfogult vagyok és sokszor tetszik nekem az, ami másoknak nem.
Az első pár oldal még nem nem is volt vészes.

Azt hiszem, hogy ez…most nem! Ez túl sok! Túl romantikus, túl hihetetlen! Túl kiszámítható! Túl…..túl tett mindenen!
na’on jó —> ki ír manapság ilyet?
spoiler spoiler Pedig ez egy olyan jó történet lehetne, de Nat annyira gyorsan beadja a derekát, hogy az már hihetetlen.
Egy nap! Egy napja van a pasi mellett és már akarja, és nem tud gondolkodni a közelében???
Egy napja találkoztak és már gyönyörűm , bébi csók meg minden ….
– Te. – Csók. – Pedig. – Csók. – Gyönyörű. – Csók. – Vagy. –Csók. ááááááááá miért? Miért kell ennyire elrontani az egészet?
Történet szavakban: találkozás-randi-szex-szex-kiderül az igazság!-megbocsátás-nyáladzás-szex-szex-szex-bemutatás a szülőknek-szex-féltékenység-békülés-szex-féltékenység-szex-szex….és most már nem sorolom, mert legszívesebben hagynám az egészet a francba! Nat nagyon idegesítő karakter valahogy nem tudom megszeretni, és nem is fogom! Luke az a tipikus birtokló típus. Az enyém vagy -.-

de…olvastam tovább és bíztam benne, hogy történni fog valami érdekes dolog. Amiért megéri.
Nem volt.
Imádom a Rubin pöttyös könyveket, nagyon, de ez most nem sikerült jóra.

Evika82 P
Kristen Proby: Tarts velem!

Gyorsan végeztem vele, mert olvastatta magát.
Instant love volt? – Hát Igen!
Sok volt benne a szex? – Igen.
Tömegkönyv? – Igen.
Nem volt benne semmi egetrengető fordulat? – Igen.
Luke Túl szép, hogy igaz Legyen? – Igen! DE kit érdekel! :D :D
És ettől függetlenül aranyos könyv volt, sokszor olvastam már ilyen és ehhez hasonló sztorikat… Úgyhogy nem elvárásokkal fogtam neki az olvasásnak, hanem egyszerűen csak kellemesen ki szerettem volna kapcsolódni. Ezt megkaptam a könyvtől, ezért jár neki az a 4 csillag. :)

l_moni

Hát…izé…Mit is írjak.
Szóval tetszett csak egy kicsit sok volt, vagyis hosszú.
Megismerkednek.
Randiznak
Szexelnek és szexelnek és persze még sokat szexelnek is.
Néha mennek vacsorázni, kirándulni.
Féltékenykednek is és veszekednek és persze sokat szexelnek.
Alapjában nem lenne rossz könyv. Jules például imádtam benne :)
Natalie is kedves csaj és összeillenek Ő és Luke. Szerettem a párosukat.
De túl sok volt a mindenki tökéletes, mindenki szeret mindenkit.
Azért jóval többet érdemel, mint 65% :)

Valeria729 P
Kristen Proby: Tarts velem!

Az ilyen típusú könyveket 2-3 este alatt kivégzem, ezzel 8 napig kínlódtam. Kb. 1 éve egy fórumon mindenki ezt kereste magyarul. Én balga meg azt hittem, hogy biztos jó. Hát sajnos nem az.
Olyan érzésem volt, hogy a rengeteg (mellesleg pocsékul megírt) szex jelenet közé írtak egy kis történést is.
Egyik szereplő karaktere sem tetszett. Szerintem teljességgel valószerűtlen Luke (és a szüleié is) viselkedése, Natalie-ról nem is beszélve.
Sajnálom, hogy megvettem, megvárhattam volna, hogy a könyvtár beszerezze, de így már biztos meglesz nekik, mert beviszem.

Pokoltündér P
Kristen Proby: Tarts velem!

Senkit ne tévesszen meg, hogy eddig tartott a könyv elolvasása! Sajnos közbe szólt az élet és a munka, így alig jutott esténként időm olvasni egy-egy fejezetet :(
Maga a történet igaz, hogy egy kissé tucat, de attól még kikapcsolódásra teljesen tökéletes volt és igen van benne szex is hujujj…mint a legtöbb rubinpöttyös könyv esetén. Nem értem a sok negatív kritikát a könyvvel kapcsolatban, mivel az ember lánya nem vár túl sok fordulatot azért egy erotikus könyvtől. A legtöbb romantikus könyv is kiszámítható az 1 fejezet után, miután megismertük a főszereplőket, mert mindegyik ugyanúgy végződik: házassággal, mégsem sír mindenki amiatt a végén, hogy bezzeg milyen kiszámítható volt.
Ez egy erotikus könyv erotikus tartalommal, ahogy arra számítani lehet és a saját kategóriájában megállja a helyét. Olvastam már igaz ennél jobb erotikus könyvet is, de ennél azért vannak ezerszer rosszabbak is.
Összességében nekem tetszett és várom a folytatását.

Gretii
Kristen Proby: Tarts velem!

Őszintén szólva nem értem a sok negatív értékelést. Ez egy erotikus könyv. Miért vár tőle bárki eget rengető gondolatokat? A célja a szórakoztatás. Tény, hogy olvastam már jobb erotikus regényt is, de szerintem ezzel sem volt semmi baj. Cukros, rózsaszín, néhol már undorítóan romantikus, de szórakoztató és gyorsan olvastatja magát.
Várom a következő részt! :) spoiler

Démonika
Kristen Proby: Tarts velem!

Az első fejezet erejéig azt hittem, hogy kedvenc lesz.
Igen, már körülbelül a második mondat után lehetett tudni mi lesz a könyv „nagy” csattanója, de mégis édes volt, és könnyed, mindemellett valami megfogott benne.
Aztán fejezetről fejezetre lett egyre nevetségesebb, és olyan mértékben szirupos, sablonos, hogy már szó szerint cukorsokkot kaptam tőle. A hetvenedik oldalán tovább nem is jutottam, így is pontosan tudom, hogy miről fog szólni még vagy jó 300 oldalon át, amit nem kívánok elolvasni, mert csak kínkeserves szenvedés lenne.
A szereplők bugyuták, tucatok, és borzalmasan idegesítőek.

Natalie: „kedves” "aranyos" tündi-bündi, kellően törött értelmetlen egy lány, egyszerűen nincs agya, az írónő úgy akarta teremteni, hogy legyen, de nincs! És már fél/egy napos ismeretség után lefekszik egy vad idegennel, és már azt tervezgetni milyenek is lehetnének együtt… arról ne is beszéljünk, hogy úgy beszél akár egy agyatlan Playboy nyuszi a playboy villából

Luke: semmi extra, tipikus sármőrt szeretett volna megalkotni az írónő, de ehelyett egy kissé pszicho, idegesítő valamit kaptunk, akihez nem, hogy nem vonzódtam, de még jól kupán is csaptam volna, még mielőtt elszaladok előle.

Borzalmas!
Vontatott!
Rózsaszínködös instant izé, nulla újdonsággal vagy egyediséggel.

tamtimi
Kristen Proby: Tarts velem!

Az elején kicsit furcsa volt, hogy ennyire könnyen és gyorsan megoldódik minden probléma. A konfliktusok is hamar kezelve lettek. Aztán rájöttem, hogy ez igazából nagyon tetszik. Végre egy olvasmány, amin nem kell végig stresszelni. De aztán végül mégis a végéig stresszeltem. Kizártnak tartottam, hogy ennyire simán menjen minden. Az összes oldalon azt hittem, most beüt a nagy káosz.
Aztán jött a vége. És nagyon kiakadtam. Hát szóval ez a káosz. spoiler
Voltak benne durva dolgok, de valahogy mégsem volt az a lelkileg teljesen kifacsaró könyv.
És a legfontosabb: IMÁDOM LUKE – ot

Gaby33
Kristen Proby: Tarts velem!

Olyan jónak ígérkezett, jónak is indult ez a könyv, de aztán számomra teljesen ellaposodott, vonatott és unalmas volt. Hamar kivégeztem, de megmondom őszintén így pár nap után, szinte már nem is emlékszem rá, ami sok mindent elárul a könyvről… Kár érte:(

Lelouch
Kristen Proby: Tarts velem!

Először is összességében egész jó könyv volt.
Eleje kicsit tényleg túl nyálasra sikerült.
Pozitívum, hogy nem voltak benne „ne legyél már idióta” jelenetek, életszerű (már amennyire lehet). A karakterek is szerethetőek voltak, nem mondom, hogy nagyon kidolgozottak, de hát semmi nem lehet tökéletes. :)
Erotikában bővelkedik, kb arra épült könyv..
A vége tetszett.
A folytatás gondolom Jules-ról fog szólni. Aminek örülök, mert nagyon szerethető karakter és szívesen olvasok róla.

Bree_Silver

– Várja otthon a férje? – kérdezi, gyors pillantást vetve a gyűrű nélküli ujjamra.
– Ö… nem.
– A barátja?
– Nem – válaszolom apró mosollyal.
Arcvonásai ellazulnak.
– A barátnője?
Nem tudom megállni, hogy ezen ne nevessek fel.
– Nem.

+++
Bree_Silver

Nagyon úgy tűnik, hogy Mr. Gyönyörű Kék Szemnél és Szexi Görög Isten Arcnál valami nem stimmel.

Bree_Silver

– Lőttem pár jó képet. Majdnem kiraboltak… csak a szokásos reggel.

– Aztán mit csináltál?
– Hazamentem, és olvastam.

Bree_Silver

– Hány éves vagy, huszonhárom?
Miért akarja tudni a koromat?
– Huszonöt. Te?
– Huszonnyolc.
– Akkor te már igazi vénség vagy – kuncogok.

Bree_Silver

– Egyáltalán nem vagy udvariatlan, Natalie. És, mit szólnál egy kis Alfredo szószhoz?
Elmosolyodom flörtölős hangjától.
– Régóta tart a viszonyom az Alfredo szósszal.

– Tudja, ki vagyok.
A válasza teljesen összezavar, összevont szemöldökkel meredek rá megint, és ismét elfog az a különös érzés, hogy ismernem kéne valahonnan, de aztán idegesen megcsóválom a fejem.
– Nem, nem tudom.
Erre a férfi felvonja az egyik szemöldökét. Kezét keskeny csípőjére téve elmosolyodik, miközben kivillan tökéletes fogsora.
Ám ez a mosoly nem tükröződik a szemében.
– Ugyan már, édes, ne játszadozzunk egymással! Adja ide azt a fényképezőgépet, vagy törölje ki a képeket, és mindketten mehetünk a dolgunkra.