Tarts ​velem! (Velem Seattle-ben 1.) 124 csillagozás

Bookline · 3.499 Ft –15% 2.974 Ft
Régikönyvek.hu · 3.499 Ft –15% 2.974 Ft
1.500 Ft-tólMolyok eladó könyvei
Könyvtár

Amikor Natalie Conner békés reggeli sétájára indult, hogy fényképeket készítsen a parton, nem számított rá, hogy összetűzésbe keveredik egy szexi idegennel. És különben is, miből gondolja, hogy a lány őt akarja lefényképezni? Ki ez a férfi? Egy dolog azonban biztos: rendkívül vonzó és hihetetlenül romantikus – Natalie sebzett lelkének pedig most épp erre van szüksége.
Luke Williams csupán egy kis magányra vágyik, így a feléje szegezett újabb fényképezőgép látványától azonnal a lencse mögötti szépségnek esik. Amikor rájön, hogy a lánynak fogalma sincs róla, ki is ő, felébred benne a kíváncsiság, és a lány vonzereje a hatalmába keríti. Natalie pimaszsága az újdonság varázsával hat rá, ráadásul a lány teste szexre termett, és Luke nem tud betelni vele. Ám arra még nem áll készen, hogy elmondja neki, ki is ő valójában.
Natalie egyenes természet, aki nehezen viseli a hazugságokat és a titkokat. Mi lesz ennek az új kapcsolatnak a sorsa, amikor rájön, mit is rejteget Luke?

Eredeti mű: Kristen Proby: Come Away With Me

Könyvmolyképző, Szeged, 2016
416 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633996522 · Fordította: Benedek Dorottya

Luke Williams · Natalie Conner

Mrs_Curran_Lennart P
Kristen Proby: Tarts velem!

Szerintem ez a könyv többet érdemel 63%-nál. Olvastam már hasonlót? Igen. Klisés? Hát persze. Sőt rózsaszín és édes is, de időnként ez is belefér. Főleg egy 700 oldalas fantasy után, amiben aprították egymást az ellenségek. Mondjuk nem is óriási elvárásokkal álltam neki, csak kikapcsolódni szerettem volna, és ez megvolt. A történet nagy része erotikus jeleneteket tartalmaz, a főszereplők pikk-pakk egymásba szeretnek, de kitalált történet lévén nekem belefért. Minden történetet a maga helyén kell kezelni, és akkor nem lesz csalódás. Végül is a szereplők szimpatikusak voltak.

Kristen Proby: Tarts velem!

Hűha, tiszta klisé az egész, rózsaszín habcsókkal és vattacukorral, plusz rengeteg erotikával. Nekem bejött, de még mennyire.
Már nagyon régóta várok a megjelenésére, még amikor úgy volt, hogy az Ulpius hozza ki, akkor tűkön ültem és vártam. Örülök, hogy a @Könyvmolyképző felkarolta a sorit. Remélem lesz folytatása.
Teljesen kellemesen csalódtam a könyvben, néha kell egy kis nyugi és itt végig nyugi-bugi volt. Luke és Nat hirtelen lobbant szerelme, ami tényleg nagyon lehengerlő és gyors volt, kivételesen tetszett. Álomszerű volt az egész.
Megértem, hogy sokaknak nem tetszik, mert nem sok realitás van benne, de meg kell, hogy védjem ezt a könyvet. Tényleg nem lehet mindenkinek egy az ízlése, és ez így van jól.
Valamiért engem egy kicsit a Gyönyörű rohadék és a Stage Dive sorozatra emlékeztetett. Nem is a történet hasonlóság miatt, hanem a lehengerlő stílusa miatt. Megvolt a bizonyos bizsergés ebben is.
Muszáj lesz meg is venni. Újraolvasós!

ZitussKa P
Kristen Proby: Tarts velem!

Ugyanmár drága Molytársaim! 65% ? Kevès.
Tèny, hogy nem egy túlszárnyalhatatlan könyv ès nem a legmèlyrehatóbb rubinpöttyös de ennyire azèrt nem is rossz. Talán a karakterek tènyleg túl gyorsan találnak egymásra ès túlságosan is magától èrtedődően ès gördülèkenyen halad minden de ez pont olyan mint egy kis tündèrmese annyi különbsèggel, hogy nincsen gonosz szereplő aki akadályozná őket ès Nat ès Luke a maguk pici elszigetelt világukban èlnek, ahol csak szeretik egymást. Be kell valljam mivel a szereplők keze tènyleg ráragadt a másikra így mèg engem is majdnem zavarba tudtak hozni..:D Majdnem! De hiába. Annyira èdesek voltak ès szerelmesek, hogy èn is Nattel együtt olvadoztam Luke figyelmessègèn ès gondoskodásán:).
Ha èdes, szirupos törtènetre vágytok, olvassátok. Ha egy katarzist vártok amit magával hoz az èletetekbe, akkor nem ez a megfelelő könyv.
Nekem tetszett. Ajánlom Nektek! Csupán arra figyeljetek, hogy most az egyszer ne maradjatok a realitás talaján ès ne keressètek a logikát. Csak èlvezzètek..:)

Naiva P
Kristen Proby: Tarts velem!

Látva az ezt a gyér százalékarányt még inkább kíváncsivá tett ez a könyv. Most miután elolvastam, komolyan nem értem, miért van úgy alulértékelve, miközben sok hasonszőrű könyv fel van pontozva.
Tetszett a könyv hangulata és az, ahogyan indult az egész történet. Cuki volt és rendkívül romantikus. Az is, hogy nem voltak felesleges bonyodalmak, túlzásokba eső drámai helyzetek. Talán egy icipici azért volt a vége fele, de annyi még belefért. Legalább a főszereplők nem voltak a könyv ¾ részében külön, ami számomra dühítő tud lenni. A teljes történetre, kis túlzással kb. 5 oldalanként jut 1-1 szexjelenet, de mégsem éreztem kifejezetten erotikus könyvnek. Sokkal inkább túláradó romantikusnak. Közben a címadó dalt, Norah Jones Come Away with me-jét legalább egy tucatszor meghallgattam, miközben úgy éreztem, megállt az idő. Illett a könyv hangulatához.
Szerintem az írónő inkább a karakterekre fektette a hangsúlyt, mint a történetre. Luke-ot imádtam. Tisztában voltam vele, hogy ilyen pasi a világon nincs, de örülök, hogy legalább könyvben létezik. A hősnő semleges volt, viszont a legjobb barátnője, Jules annál szimpatikusabb volt. Nagyon jó barátnő. Úgy tudom, övé a következő kötet. Kíváncsi leszek rá.

BreeS
Kristen Proby: Tarts velem!

Ez az egész olyan kínos. Még sosem írtam igazán rossz értékelést egy könyvről. Most meg kell tennem.
Pedig őszintén megmondom azt hittem, hogy én leszek az, aki 5 csillagot fog adni erre a könyvre. Mindig elfogult vagyok és sokszor tetszik nekem az, ami másoknak nem.
Az első pár oldal még nem nem is volt vészes.

Azt hiszem, hogy ez…most nem! Ez túl sok! Túl romantikus, túl hihetetlen! Túl kiszámítható! Túl…..túl tett mindenen!
na’on jó —> ki ír manapság ilyet?
spoiler spoiler Pedig ez egy olyan jó történet lehetne, de Nat annyira gyorsan beadja a derekát, hogy az már hihetetlen.
Egy nap! Egy napja van a pasi mellett és már akarja, és nem tud gondolkodni a közelében???
Egy napja találkoztak és már gyönyörűm , bébi csók meg minden ….
– Te. – Csók. – Pedig. – Csók. – Gyönyörű. – Csók. – Vagy. –Csók. ááááááááá miért? Miért kell ennyire elrontani az egészet?
Történet szavakban: találkozás-randi-szex-szex-kiderül az igazság!-megbocsátás-nyáladzás-szex-szex-szex-bemutatás a szülőknek-szex-féltékenység-békülés-szex-féltékenység-szex-szex….és most már nem sorolom, mert legszívesebben hagynám az egészet a francba! Nat nagyon idegesítő karakter valahogy nem tudom megszeretni, és nem is fogom! Luke az a tipikus birtokló típus. Az enyém vagy -.-

de…olvastam tovább és bíztam benne, hogy történni fog valami érdekes dolog. Amiért megéri.
Nem volt.
Imádom a Rubin pöttyös könyveket, nagyon, de ez most nem sikerült jóra.

V_Ili P
Kristen Proby: Tarts velem!

Egy használati utasítás ehhez a könyvhöz.
Végy egy meglehetősen komor, nyomasztó, agyalós könyvet. Ha kiolvastad rágódj még rajta egy-két napig, majd vedd kezedbe ezt a könyvet.
Garantáltan kikapcsolódsz. Itt nem kell gondolkozni, sejthető előre, hogy mi fog történni, csöpög a cukormáztól és a rengeteg spoiler. Nem volt benne semmi bonyodalom, na jó a végén egy picurka, de annyi meg kellett.
Nekem ez most nagyon jól esett.

Maximálisan egyetértek @Evika82 értékelésével.
Szerintem semmivel sem rosszabb, mint a Kőkemény, vagy a Faldöngető, azok mégis 80 % fölött vannak.

Via_BertaღVivienღ P
Kristen Proby: Tarts velem!

Meglepően kellemes csalódás volt ez a könyv.
Sok rosszat olvastam róla, de szerintem sokan félreértik ezt a könyvet.
Ez egy erotikus-romantikus limonádé sztori.
Persze kapunk egy szexi pasit, egy szégyenlős, természetesen gyönyörű főhősnőt, aki a pasi karjai közt igazi szexgéppé alakul át, egy vadmacskává, de ez van…
Nem egy ilyen történet íródott, és hiszem, hogy nem olyan rossz ez a történet,. Sokkal rosszabbakat is írtak ebben a kategóriában, stílusban.
Nem mondom, hogy többször olvasós kategória, de élvezhető. Jót lehet szórakozni rajta.
Egy hosszú, érzelmileg és fizikailag is megterhelő kórházi műszak után engem tökéletesen kikapcsolt, szórakozást nyújtott. Nem kell az élet nagy dolgain rágódni, egyszerűen csak kényelembe helyezkedve, élvezni kell ezt a kellemes kis sztorit.
Mondjuk, ha nem tudom, hogy a KMK adja ki, simán azt hiszem, hogy ez még az Ulpius által kiadott „csodák" egyike a Raine Miller: Meztelenül – időszakából XD
Ajánlom ezt a könyvet azoknak akik szerették:
Gina L. Maxwell: Elcsábítani Hamupipőkét
Lainey Reese: Asztal három főre
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n
Katee Robert: Rossz ágy, jó pasi és a
J. Lynn: Vetkőzik a tanú
Nekik bizonyára ez a könyv is elnyeri a tetszésüket :)

Nikyy18
Kristen Proby: Tarts velem!

Nem volt egy olyan borzalmasan rossz könyv. Igaz hogy tele van egy csomó klisével. De attól még nem volt annyira rossz. Olyan volt ez a könyv mint egy nagy rózsaszín vattacukorfelhő :) A szereplőket hamar megkedveltem aranyosak voltak együtt.

Suzy25
Kristen Proby: Tarts velem!

Azt hiszem most én is a kivételek közé fogok tartozni. Nem mondom, hogy tökéletes, mert nem az. Őszintén szólva az elején még nem gondoltam azt, hogy én erre 4* fogok adni, de ahogy haladt előre a történet egyre jobban megkedveltem. A végére még azzal is kibékültem hogy Luke szőke :) nem, nem szeretem a szőke pasikat :) Natalie, nem is tudom róla mit mondhatnék. Annyi biztos nem fog a kedvenc szereplőim közé tartozni, de azért nem volt olyan rossz.
Egyébként igazi habos-babos love story, néha már túl habos, túl rózsaszín :)

Evika82 P
Kristen Proby: Tarts velem!

Gyorsan végeztem vele, mert olvastatta magát.
Instant love volt? – Hát Igen!
Sok volt benne a szex? – Igen.
Tömegkönyv? – Igen.
Nem volt benne semmi egetrengető fordulat? – Igen.
Luke Túl szép, hogy igaz Legyen? – Igen! DE kit érdekel! :D :D
És ettől függetlenül aranyos könyv volt, sokszor olvastam már ilyen és ehhez hasonló sztorikat… Úgyhogy nem elvárásokkal fogtam neki az olvasásnak, hanem egyszerűen csak kellemesen ki szerettem volna kapcsolódni. Ezt megkaptam a könyvtől, ezért jár neki az a 4 csillag. :)

zuna19 P

– Jesszus, ez már kezd émelyítően romantikus lenni.

– Hogy vagy?
– Hogy festek? – suttogom.
– Sápadtan, üveges szemekkel.
– Vagyis rémülten.
– Igen.
– Az helytálló.

zuna19 P

– Igen. Ó, istenem, ne hagyd abba!
Megcsókolja a fejem búbját, és érzem, ahogy elmosolyodik.
– Jobb szeretem akkor hallani ezeket a szavakat a szexi szádból, amikor meztelen vagy.

zuna19 P

– Beindít, ha vezetni látlak.
– Hát akkor, a fenébe is, furikázzunk minél többet, bébi.

zuna19 P

– Nem tudtam, hogy durván szereted.
– Ez egy újfajta hajlam.

Naiva P

Azta! Gyönyörű arc, markáns, borostás áll, és azok a mélykék szemek! Aranyszőke haja szanaszét áll. Magas, sokkal magasabb az én százhatvannyolc centimnél, vékony testalkatú, széles vállú. A rajta lévő kék farmer és fekete póló a megfelelő helyeken kiemeli az izmait.
Francba! Fantasztikusan nézne ki meztelenül.